این هفته در اخبار خودرو: 29 مرداد تا 2 شهریور

سوبارو اوت بک XT توربوشارژ تا قبل از پایان سال 2022 در نمایشگاه ها عرضه خواهد شد.

گزارش کربن زدایی سیدنی که هفته گذشته منتشر شد، افزایش سریع‌تر خودروهای برقی را نسبت به پیش‌بینی‌های کنونی پیشنهاد می‌کند و خواستار پایان فروش خودروهای بنزینی و دیزلی جدید از سال 2027 – هشت سال قبل از هدف بلندپروازانه ACT است.

GWM Shanhai Cannon در نمایشگاه خودروی چنگدو آ، هفته به ،وان یک پرچمدار جدید برای این برند معرفی شد و بازوی محلی این شرکت می گوید که ute جدید در رادار آن است.

CarExpert می‌داند که می‌تواند طی 6 تا 9 ماه آینده در استرالیا عرضه شود و این شرکت در حال بررسی تمام گزینه‌های پیشرانه است.

داستان کامل: اشکودا آینده کودیاک، سوپرب، اکتاویا را ترسیم می کند
داستان کامل: ویترین مفهومی اشکودا ویژن 7S
لوگوی جدید است


  • این هفته در اخبار خودرو: 29 مرداد تا 2 شهریور

تنها 1100 دستگاه تویوتا GR86 در رتبه اول قرار می گیرد

نسخه Triumph از یک سیستم چهار چرخ متحرک دو موتوره با قدرت 330 کیلووات و گشتاور 600 نیوتن متر استفاده می کند که برای شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت 3.8 ث،ه خوب است.

با نام Triumph Edition مشخص نیست که آیا این نسخه دو موتوره MG 4 در استرالیا عرضه خواهد شد یا خیر.

اگر منتظر فورد رنجر رپتور یا اورست جدید هستید، باید کمی بیشتر صبر کنید.

تانک های GWM به ملبورن می روند

MG در چین نسخه پرچمدار دو موتوره از هاچ بک تمام برقی Mulan خود را که در جاهای دیگر با نام MG 4 شناخته می شود، با عملکرد رقیب هاچ داغ معرفی کرده است.

“ما پیش بینی می کنیم حمل و نقل از هفته شروع 19 سپتامبر آغاز شود.”

همچنین در چهار ،ت بین 18 فوریه تا 17 مارس 2020، اپراتورها به مصرف کنندگان گفتند که کیسه هوای بتای بادکننده ایرادی نداشته اند یا هیچ گونه تصادف، جراحت یا مرگ ایجاد نکرده اند.

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم، و پیگیری همه چیز دشوار است – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

دو تریم با موتور قوی تر 2.4 لیتری توربوشارژ بنزینی در استرالیا ارائه می شود: Sport XT و Touring XT.

داستان کامل: قیمت و مشخصات Subaru Outback 2023: Turbo به این محدوده می‌پیوندد


  • این هفته در اخبار خودرو: 29 مرداد تا 2 شهریور

دمپرهای جلو و عقب، همراه با فنرهای جلو، در Outback توربوشارژ نیز اصلاح شده اند.

این خودروساز چک تایید کرده است که نسل جدید سوپرب و کودیاک را در سال 2023 و همچنین یک اکتاویا “مدرن شده” را در سال 2024 عرضه خواهد کرد.

تعداد کمی از خودروهای نسل بعدی رپتور وارد استرالیا شده اند. با این حال، این واحدها تا زم، که لوازم جانبی و تامین قطعات به سطوح بهینه برسند، ادامه خواهند داشت.

دادگاه فدرال مرسدس بنز استرالیا را به دلیل «عدم استفاده از زبان جلب توجه و تأثیرگذار» هنگام برقراری ارتباط با مشتریان در مورد فراخوان اجباری کیسه هوا تاکاتا، به پرداخت 12.5 میلیون دلار جریمه محکوم کرده است.منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-week-in-car-news-august-29-to-september-2

در ایمیلی به مشتریان که در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، این شرکت دو طرح خدمات جدید را اعلام کرده است که چه در یک فروشگاه Eagers Automotive یا Mycar به وسیله نقلیه خود سرویس دهید.

کانسپت ویژن 7 اس هفت سرنشینه برقی تا سال 2026 در کنار یک خودروی کوچک جدید و شاسی بلند کوچک وارد تولید خواهد شد.

توزیع‌کننده استرالیایی BYD به انتقادات گسترده از برنامه‌های خدمات و گارانتی که اخیراً اعلام شده است، پاسخ داده است، قیمت خدمات را تعدیل می‌کند اما بر ضمانت خود ثابت قدم است.

اشکودا چشم انداز آینده خود را فاش کرد

داستان کامل: مرسدس بنز استرالیا به دلیل فراخوان تاکاتا 12.5 میلیون دلار جریمه شد


  • این هفته در اخبار خودرو: 29 مرداد تا 2 شهریور

اشکودا چشم انداز خود را برای آینده ترسیم کرده است و یک زبان طراحی جدید، یک لوگوی جدید و یک مفهوم جدید را نشان می دهد که یک مدل جدید را پیش نمایش می دهد.

داستان کامل: تحویل فورد رنجر رپتور و اورست از 19 سپتامبر آغاز می شود


به طور خلاصه، در اینجا چند مقاله کلیدی از میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.


این برند اعلام کرده است که اگرچه قصد دارد تا سال 2030 بیش از 70 درصد از فروش خود را به مدل های تمام برقی در اروپا اختصاص دهد، اما همچنان قصد دارد مجموعه محصولات خود را از موتورهای احتراقی بسیار کارآمد تقویت کند.

در حالی که GWM استرالیا هنوز رسماً تانک 300 – یا همتای پایدار آن تانک 500 – را برای راه اندازی تایید نکرده است. CarExpert می داند که هر دو در سال 2023 به اینجا می آیند.

این بدان م،است که حدود 30 درصد از ناوگان مسافربری تا پایان این دهه از وسایل نقلیه الکتریکی تشکیل می شود که تقریباً دو برابر هدف فعلی ،ت است.

قیمت خدمات BYD در میان واکنش منفی تغییر می کند، اما گارانتی باقی می ماند

همانطور که اخیراً گزارش شده است، نسخه تک موتوری هاچ MG 4 در نیمه اول سال 2023 عرضه می شود.

GWM Tank 300 با ع،‌هایی که به آن ارسال شده است، به عرضه محلی نزدیک‌تر می‌شود CarExpert از نسخه های فرمان راست که در ملبورن جاسوسی شده اند.

GWM می تواند کامیون لو، شانهای کانن را به استرالیا شلیک کند

ما در 12 ماه اول موجودی حدود 1100 خودرو را تامین کرده ایم. شان هانلی، معاون فروش، بازاریابی و عملیات امتیاز دهی تویوتا استرالیا در این هفته گفت و مانند تمام خودروهای پرفورمنس GR، ما انتظار داریم تقاضا از عرضه پیشی بگیرد.

اندیشکده فکر می‌کند سیدنی باید از سال 2027 فقط از خودروهای برقی استفاده کند

با توجه به تمرکز GWM بر خودروهای برقی، شانس خوبی وجود دارد که بتواند به اولین مدل هیب، در بخش داخلی محلی تبدیل شود.

پس از اعلام اولیه این مدل ها در ماه آگوست، فورد متعاقبا تایید کرد که این دو مدل اکنون قرار است تحویل محلی خود را در 19 سپتامبر آغاز کنند.

داستان کامل: GWM Tank 300 با فرمان راست در استرالیا فرود می آید


  • این هفته در اخبار خودرو: 29 مرداد تا 2 شهریور

سوبارو اوت بک جلوتر می شود

کیسه‌های هوای تاکاتا با برند بتا با یک کشته و یک جراحت جدی در استرالیا مرتبط هستند و خودروهای مرسدس بنز طبق گزارش‌ها، کیسه‌های هوای تاکاتا خود را در خارج از کشور از کار می‌اندازند.

مرسدس بنز به دلیل فراخوان تاکاتا 12.5 میلیون دلار جریمه شد

تویوتا استرالیا حدود 1100 دستگاه از کوپه GR86 جدید را برای 12 ماه اول فروش تضمین کرده است – که بعید به نظر می رسد به تقاضای مشابهی نزدیک شود، اگر تاریخ به هر نوع راهنما باشد.

قیمت Outback توربوشارژ از 52,190 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای شروع می شود و تا 55,990 دلار قبل از فروش در جاده ها افزایش می یابد. مدل های توربوشارژ از مدل های تنفس طبیعی با لوله اگزوز دوگانه، نشان XT و چراغ های مه شکن LED متمایز می شوند.

Ranger Raptor و Everest در 19 سپتامبر در دلال ها فرود می آیند

استراتژی فعلی NSW EV با حمایت ،ت این است که تا سال 2030 خودروهای برقی نیمی از کل فروش خودروهای جدید را تشکیل دهند که منجر به برقی شدن 15 درصد از کل ناوگان مسافربری تا آن زمان می شود.

MG 4 دارای دو موتور 330 کیلوواتی است

اندیشکده سیاست شهری کمیته کمیته سیدنی پیشنهاد می‌کند که تمام خودروهای جدید فروخته شده در شهر بندری باید تا پنج سال آینده برقی شوند – یک هدف بسیار رادیکال.

داستان کامل: کمیته سیدنی می خواهد تمام خودروهای جدید از سال 2027 برقی باشند.


  • این هفته در اخبار خودرو: 29 مرداد تا 2 شهریور

داستان کامل: GWM Shanhai Cannon 2023 با توربو V6 هیب، رونمایی شد


این شرکت پس از آن که تعداد زیادی از دارندگان سفارش BYD Atto 3 از واردکننده EVDirect به دلیل قیمت‌گذاری بالای خدمات و ضمانت‌نامه غیرمعمول انتقاد ،د، این تغییرات را به تفصیل بیان کرد، که منجر به امضای دادخواستی از 1300 نفر در Change.org و لغو بسیاری از مشتریان شد.

GWM یک دستگاه بزرگتر و لو، تر را معرفی کرده است که پیشرانه های جدید توربو بنزینی V6، هیب، و توربو دیزلی را ارائه می دهد.

این شامل یک نسخه هیب، از Tank 300، به علاوه یک نسخه پلاگین هیب، از Tank 500 است که می تواند منجر به تولید شش یا هفت وسیله نقلیه الکتریکی و الکتریکی GWM در استرالیا تا پایان سال 2023 شود.

با توجه به عرضه در ماه سپتامبر، نسل دوم خودروی اسپورت دیفرانسیل عقب تویوتا – مانند هر تویوتای دیگری در حال حاضر – در لیست انتظار قرار خواهد گرفت.