این هفته در اخبار خودرو: 8 تا 12 مرداد

ACT یک شرینک استخدام می کند تا هون را متوقف کند

این عرضه بخشی از یک معامله جه، گسترده‌تر بین هرتز و پولستار است که بین سال‌های 2021 تا 2026 65000 خودرو ،یداری می‌کند و به دنبال عرضه تسلا مدل 3 در آدلاید و کانبرا است. ساخت و مدل های بیشتر در ادامه خواهد آمد.

داستان کامل: تویوتا برای افزایش تولید، کاهش زمان انتظار حرکت می کند


  • این هفته در اخبار خودرو: 8 تا 12 مرداد

BYD اینجا IRL

اولین خودروی برقی این برند چینی که برای صادرات به فروش می رسد با قیمت 25995 پوند معادل 45000 دلار آمریکا در آنجا به فروش می رسد. اما این رقمی نیست که مورد توجه قرار گیرد، بلکه نحوه مقایسه آن با خودروهای برقی مشابه در بازار بریت،ا است که در استرالیا نیز فروخته می‌شوند.

داستان کامل: MG ZS Hybrid SUV با نامی جدید فاش شد


  • این هفته در اخبار خودرو: 8 تا 12 مرداد

استرالیایی‌ها اکنون شاسی‌بلندهای الکتریکی تسلا مدل Y ساخت شانگهای خود را تحویل می‌گیرند، حدود دو ماه پس از اعلام قیمت این شرکت در اینجا.

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم (به ،وان یک قاعده 70 نفر) و پیگیری همه چیز ممکن است دشوار باشد – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

داستان کامل: هرتز در مورد اینکه چرا ماشین اجاره‌ای بعدی شما ممکن است یک خودرو الکتریکی باشد


داستان کامل: تمام خودروهای الکتریکی که به استرالیا می آیندمنبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-week-in-car-news-august-1-5-2

فروش خودروهای برقی در استرالیا افزایش یافته است، البته از پایه بسیار پایین، به طوری که در حال حاضر همه ایالت ها و مناطق مشوق های ،ید در اشکال و اندازه های مختلف ارائه می دهند.

بزرگ‌ترین خودروساز جهان در یکی از بولتن‌های تولید عادی خود گفت که اکنون به دنبال میانگین تولید 900000 خودرو در ماه در دوره سپتامبر تا نوامبر است.

با این حال، عدم انتخاب مشتری برای ،، که می خواهند یک خودروی برقی جدید تهیه کنند، مشکل است. ،یداران در اروپا، آمریکای شمالی و بسیاری از آسیا خودروهای الکتریکی بسیار بیشتری برای انتخاب دارند.

داستان کامل: BYD Atto 3 EVs استرالیا را اصابت کرد، سفارش دهندگان گفتند منتظر پیام باشند


به ،وان مثال، MG 4 از MG ZS EV پایه در بریت،ا 3500 پوند، معادل حدود A6000 دلار کاهش می دهد. همین شاسی بلند الکتریکی در استرالیا با قیمت 46990 دلار شروع می شود که نشان می دهد قیمت حدوداً 40000 دلار در اینجا باید انتظار داشت.

اجاره EV ضخیم و سریع است

هدف سه ماهه قبلی آن که از آگوست تا اکتبر را شامل می شد، 850000 خودرو در ماه بود.

با راه اندازی رسانه های محلی تنها چند هفته دیگر، این شرکت می گوید که اعضای باشگاه Z Car of NSW را در جریان برگزاری سالانه رئیس جمهور این گروه غافلگیر کرده است.

برای ارزان‌ترین خودروی برقی استرالیا، BYD Atto 3، هیچ کمبودی برای تبلیغات پیش از راه‌اندازی وجود نداشت، اما بالا،ه ،تیک ضرب المثل به جاده رسید.

قلمرو پایتخت استرالیا (ACT) با نیروی پلیس این کشور که از یک روانشناس جنایی استفاده می کند و مجلس قانونگذاری آن تحقیقی را آغاز کرده است، با افزایش تعداد افراد دست و پنجه نرم می کند.

تویوتا تولید برنامه ریزی شده کارخانه خود را طی چند ماه آینده افزایش داده است زیرا تلاش می کند زمان انتظار را در بازارها کاهش دهد – از جمله استرالیا که تقاضا در آن بالا است.

ارزان ترین EV جدید؟ تویوتا زمان انتظار را کاهش می دهد؟ تسلا مدل Y بالا،ه فرود آمد

این شرکت ادعا می کند که بیش از 4000 فروش بانکی دارد و قرار است در این ماه تحویل به ،یداران آغاز شود.

از امروز، 70 اتومبیل در سراسر آدلاید، کانبرا، سیدنی، ملبورن، بریزبن، پرث، هوبارت و لانستون ارائه می دهد.

اولین کامیون‌های شاسی بلند BYD Atto 3 از چین وارد شده و بر روی کامیون‌ها سوار شده و از بریزبن شروع می‌شود. همانطور که قبلاً گزارش شد، سه کشتی با اولین دسته از چین حرکت ،د.

این بسیار عالی است که می بینیم صاحبان جدید ما تنها دو ماه پس از شروع سفارشات تحویل می گیرند. تام درو، مدیر کشور استرالیا، تسلا، گفت: از تیم محلی عالی و همکارانمان در گیگا شانگهای تشکر می کنیم.

یک نسخه هیب، از پرفروش‌ترین شاسی‌بلند کوچک استرالیا معرفی شده است، اگرچه مشخص نیست که آیا این خودرو برای رفع تقاضای هیب، قوی در این مرحله به اینجا می‌آید یا خیر.

به طور خلاصه، اینجا هستند مقداری مقالات کلیدی میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.


  • این هفته در اخبار خودرو: 8 تا 12 مرداد

اوج لابی برای برندهای خودروی استرالیایی به دلیل طرح یک طرح کاهش بهره وری سوخت و کاهش انتشار CO2 که نسبت به سیاست های مشابه در اروپا یا ایالات متحده برای اعضای آن کمتر درخواست می کند، مورد تضعیف قرار گرفته است.

تقویم EV، چه چیزی در راه است؟

پرفروش ترین SUV کوچک هیب، دریافت می کند

ما با MG استرالیا تماس گرفتیم تا تأیید کنیم که آیا برنامه‌ای برای آوردن VS به اینجا وجود دارد و منتظر پاسخ هستیم.

نیسان استرالیا در حال تعامل با برخی از مشتاق ترین طرفداران خود است تا سر و صدای بیشتری در مورد Z جدید خود که به زودی عرضه می شود، ایجاد کند.

ما در واقع یک روانشناس جنایی را استخدام کرده ایم تا به برخی از دلایلی که چرا مردم این کار را انجام می دهند و فکر می کنند که چگونه می تو،م بچه ها را منحرف کنیم، نگاه کند.

داستان کامل: لابی ماشین جدید استرالیا متهم به برنامه ریزی برای کاهش CO2 است


  • این هفته در اخبار خودرو: 8 تا 12 مرداد

Z با اجداد خود ملاقات می کند

لابی های خودرو اندازه طرح های کاهش CO2 خود را مقایسه می کنند

داستان کامل: هاچ جدید MG 4 می تواند ارزان ترین خودروی برقی استرالیا در سال 2023 باشد.


  • این هفته در اخبار خودرو: 8 تا 12 مرداد

داست، که قبلاً به طور گسترده در Sydney Morning Herald لابی را متهم به “یک کمپین مخفی گسترده” برای به تعویق انداختن عرضه خودروهای الکتریکی و ممانعت از کاهش 43 درصدی CO2 مورد نظر ،ت تا سال 2030 کرد. بنابراین، می‌پرسید که داستان کامل اینجا چیست؟

MG VS 2022 بر اساس خانواده SUV های ZS است که در استرالیا شامل ZS و ZST بنزینی و ZS EV الکتریکی می شود.

داستان کامل: پلیس ACT روانشناس جنایی را به ،وان تحقیقات در مورد ،oning استخدام می کند


این شرکت گفت انتظار دارد تحویل در ماه آگوست انجام شود و بنابراین به موقع است. افرادی که زودتر پولشان را پایین می‌آورند، پیام‌هایی دریافت می‌کنند که به آن‌ها درباره رسیدن خودرویشان هشدار می‌دهد، در این مرحله می‌توانند زمان تحویل خودرو را در مرکز تحویل تسلا قفل کنند.

اتاق فدرال صنایع خودرو (FCAI)، گروه لابی مورد بحث، پاسخ می‌دهد که می‌خواهد خودروهای الکتریکی و هیب، شکوفا شود، اما ادعا می‌کند دلایلی وجود دارد که چرا استرالیا نمی‌تواند همان مسیر کربن‌زدایی را مانند سایر کشورها دنبال کند.

داستان کامل: با ورود نیسان Z جدید، این شرکت به پایگاه علاقه مندان خود دسترسی پیدا می کند.


هاچ بک کاملا جدید MG 4 EV می تواند (و احتمالاً باید) در نیمه اول سال 2023 به ارزان ترین خودروی الکتریکی استرالیا تبدیل شود – اگر قیمت گذاری در بازار بریت،ا به ،وان راهنما در نظر گرفته شود.

بسیاری از مدیران برند خودروی استرالیا می گویند که برای متقاعد ، روسای خارج از کشور خود برای تخصیص سهام خودروهای برقی به ما تلاش می کنند – تا حد زیادی به این دلیل که استرالیا فاقد یک طرح کاهش انتشار CO2 است.

در این شیرین کاری تبلیغاتی، یک Z کاملاً جدید در انتظار گروه در حالی بود که آنها به تماشای Beaufoy Merlin، درست خارج از شهر معدنی تاریخی Hill End در NSW صعود می ،د.

داستان کامل: تحویل تسلا مدل Y استرالیا آغاز شد


نیل گاگان، معاون کمیسر، افسر ارشد پلیس ACT، به ABC News گفت: «به نظر می رسد پس از قرنطینه است، پس از COVID، ما شاهد افزایش این نوع رفتار خطرناک و خطرناک بوده ایم.

هرتز تایید کرده است که قصد دارد تا پایان سال 2022 “صدها” Polestar 2 و تا پایان سال 2023 “هزار” در ناوگان خود در استرالیا داشته باشد.