این هفته در اخبار 12 تا 16 دسامبر: بازبینی بزرگترین داستان های خودرو

به گفته مدیر عامل آدام پترسون، این برند دارای بانکی متشکل از 1200 سفارش تحویل نشده برای Z جدید است که از آ،ین نسخه از خودروی اسپورت نمادین که اوایل امسال عرضه شد، تنها 84 دستگاه تحویل داده است.

BYD شرکت خودروهای برقی ارزان‌تری را آماده می‌کند
 • این هفته در اخبار 12 تا 16 دسامبر: بازبینی بزرگترین داستان های خودرو
تویوتا از HiLux EV غافلگیرکننده رونمایی کرد
 • این هفته در اخبار 12 تا 16 دسامبر: بازبینی بزرگترین داستان های خودرو

ما نه تنها مجبور بودیم ماشین را توسعه دهیم، [but] رنه شچپک، مهندس دینامیک رانندگی رئیس توسعه AMG گفت: ما باید شرکت را متحول کنیم. CarExpert در معرفی C63 SE Performance جدید در اسپ،ا در ماه گذشته.

این به م،ای انتشار گسترده تر عملکرد مصرف سوخت یک PHEV با وضعیت شارژ باتری صفر (نمایش داده شده)، و همچنین مصرف آن با باتری در حال استفاده است.

این قیمت آن را در رقابت مستقیم با پرفروش‌ترین سدان تسلا مدل 3 (65500 دلار قبل از داخل جاده) به اضافه نیسان Leaf e+ (61490 دلار قبل از جاده)، هیوندای ،ا الکتریکی (60500 دلار قبل از داخل جاده) قرار می‌دهد. و کیا نیرو الکتریک S (65300 دلار).

داستان کامل: میتسوبیشی مشتاق تست های دقیق تر مصرف سوخت PHEV است


کیک تولد را فراموش کنید، تویوتا 60 سالگی خود را در تایلند با یک خودروی مفهومی جشن می گیرد که به آینده الکتریکی هایلو، اشاره می کند.

توزیع‌کننده محلی BYD، EVDirect، بیش از سه ماه است که شاسی‌بلندهای الکتریکی Atto 3 را تحویل می‌دهد و به زودی یک مدل کوچک‌تر جدید را برای رقابت با هاچ‌بک‌های الکتریکی MG 4 و GWM Ora Good Cat معرفی خواهد کرد.

GWM به گسترش سریع خود در بازار استرالیا ادامه می دهد و زیر نام تجاری GWM Tank در شرف ورود است – جایی که در کنار GWM Ute و انواع شاسی بلند GWM Haval به فروش می رسد.

طراح Commodore از نردبان GM بالا می رود

 • این هفته در اخبار 12 تا 16 دسامبر: بازبینی بزرگترین داستان های خودرو

قیمت‌ها از 55990 دلار در هنگام رانندگی شروع می‌شود و به 60990 دلار می‌رسد که آن را به گران‌ترین وسیله نقلیه GWM در استرالیا تا به امروز تبدیل می‌کند.

تماس های بیشتر برای اه، CO2
 • این هفته در اخبار 12 تا 16 دسامبر: بازبینی بزرگترین داستان های خودرو

داستان کامل: JAC چین برای رشد استرالیا برنامه ریزی می کند، پیکاپ ها فقط شروع کار هستند
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-week-in-news-december-12-16-biggest-car-stories-revisitedتقاضای Z با A+ مشخص شد

 • این هفته در اخبار 12 تا 16 دسامبر: بازبینی بزرگترین داستان های خودرو

مرسدس AMG یا همان طور که به سادگی به آن AMG گفته می شود، یک شرکت تیونینگ آلم، است که از سال 1967 مرسدس بنزهای معمولی را به خودروهای پرفورمنس تبدیل کرده است. اما دور شدن از استفاده از موتورهای احتراق داخلی مست،م تغییر کامل در روش آن است. آثار.

به طور خلاصه، در اینجا چند مقاله کلیدی از میز خبر ما از دوشنبه این هفته خلاصه شده است، فقط در صورتی که در آن زمان آنها را از دست داده باشید.


میتسوبیشی خواستار صداقت اقتصادی است

 • این هفته در اخبار 12 تا 16 دسامبر: بازبینی بزرگترین داستان های خودرو
با،ی هیب، 4×4 می رسد
 • این هفته در اخبار 12 تا 16 دسامبر: بازبینی بزرگترین داستان های خودرو

سازمان تحقیقات غیرانتفاعی ICCT این هفته گفت که استرالیا با اتخاذ استانداردهای انتشار گازهای گلخانه ای مانند استانداردهای اتحادیه اروپا، ایالات متحده و نیوزلند می تواند تا سال 2050 ناوگان خودروهای سبک (LDV) خود را تقریباً به طور کامل کربن زدایی کند، تقریباً مطابق با خالص. اه، صفر

اولین خودروی برقی اصلی از گروه فول، واگن در استرالیا، زم، که در مارس 2023 به صورت محلی عرضه شود، قیمتی کمتر از 60,000 دلار خواهد داشت، قبل از هزینه های جاده ای.

از اول ژانویه، آقای سیمکو به ،وان معاون ارشد، طراحی جه،، که پیش از این به ،وان معاون بدون بر،ب ” ارشد” خدمت کرده است، به سمت خود می رود.

به گفته آقای تاد، تاریخ دقیق باز شدن سفارشات دلفین در فوریه سال آینده اعلام خواهد شد. این به دنبال آن است که آقای تاد در سپتامبر امسال گفت که BYD Dolphin در اوا، سال 2022 یا اوایل سال 2023 به صورت محلی به فروش خواهد رسید.

فورد استرالیا می‌گوید که F-150 جدید را با سرعت بیش از 135000 کیلومتر آزمایش‌های دوام عذاب‌آور در اینجا، پیش از راه‌اندازی محلی کامیون‌های مهندسی‌شده مجدد در سال 2023 انجام داده است.

مایک سیمکوی استرالیایی، طراح ارشد سابق هولدن، به راهپیمایی خود به سمت بالاترین سطوح مدیریتی در جنرال موتورز (GM) ادامه داد.

داستان کامل: فول، واگن ID. Buzz و ID. سفت شدن Buzz Cargo برای عرضه در اواسط سال 2024


کانسپت HiLux Revo BEV توسط مدیرعامل تویوتا آکیو تویودا در کنار کانسپت کوچکتر IMV 0 رونمایی شد.

تغییر عمده فروشی Mercedes-AMG

 • این هفته در اخبار 12 تا 16 دسامبر: بازبینی بزرگترین داستان های خودرو

شان هانلی، معاون تویوتا استرالیا گفت: «رونمایی از کانسپت کاملاً جدید HiLux Revo BEV توسط رئیس‌جمهور جه، ما آکیو تویودا، پنجره‌ای هیجان‌انگیز به تعهد ما برای دستیابی به بی‌طرفی کربن در طیف خودروهایمان ارائه می‌دهد.

راندمان کلی Outlander PHEV طبق تست استاندارد ADR 81/02 1.5 لیتر در 100 کیلومتر است – بیش از سه برابر بهتر از تویوتا RAV4 هیب، (غیر پلاگین).

این شرکت به سهامداران گفت: ،وان جدید برای طراح اصلی جنرال موتورز “به م،ای تاکید مداوم بر طراحی است زیرا جنرال موتورز تحول به آینده ای تمام الکتریکی را تسریع می بخشد.”

فورد تاف ساخته شده… امیدوارم؟
 • این هفته در اخبار 12 تا 16 دسامبر: بازبینی بزرگترین داستان های خودرو
راه اندازی JAC، فقط از فاز یک استفاده کنید
 • این هفته در اخبار 12 تا 16 دسامبر: بازبینی بزرگترین داستان های خودرو

داستان کامل: نیسان Z – تحویل 1200 سفارش، زمان انتظار 12 ماه


میتسوبیشی استرالیا، پیشرو در خودروهای هیب، پلاگین (PHEV)، می گوید که مایل است شفافیت بیشتری در مورد مصرف سوخت در این خودروهای بنزینی-الکتریکی مشاهده کند.

یکی دیگر از برندهای چینی در حال آماده شدن برای ورود به بازار استرالیا در سال 2023 است، با استفاده از کابین دوگانه در منوی عرضه – هم دیزلی و هم (کمی بعد) برقی.

داستان کامل: BYD Dolphin EV در نیمه اول سال 2023 در اینجا دریچه می‌شود


داستان کامل: کانسپت تویوتا هایلو، برقی اعتقاد برند به خودروهای برقی را تایید می کند


داستان کامل: مرسدس AMG برای ساخت C63 هیب، مجبور شد شرکت را متحول کند.


نیسان Z کوپه که دوباره متولد شده است، موفقیت خود را در بین ،یداران استرالیایی به اثبات رسانده است، به طوری که بازوی محلی این برند برای عرضه تقاضا به بازار ما با مشکل مواجه شده است.

داستان کامل: GWM Tank 300 Hybrid 4×4 قیمت: 55,990 دلار درایو


تنها چند بازار عمده خودرو فاقد ا،امات انطباق ثابت برای انتشار CO2 یا کارایی سوخت خودرو هستند و استرالیا یکی از این بازارها است. با توجه به اینکه چنین مقرراتی به ،وان یک عامل کششی عمل می کند، مرتباً به ،وان یک دلیل کلیدی برای کمبود خودروهای برقی و هیب، ذکر می شود.

Buzz می سازد، اما برای این فول، واگن منتظر می ماند

 • این هفته در اخبار 12 تا 16 دسامبر: بازبینی بزرگترین داستان های خودرو

ما قصد داریم ID را راه اندازی کنیم. Buzz و ID. Buzz Cargo در اواسط سال 2024. و هدف ما شروع تولید از پایان سال آینده است. [but] رایان دیویس، مدیر خودروهای تجاری فول، واگن در استرالیا گفت: ما هنوز به طور رسمی به ،وان یک بازار تایید نشده ایم.

داستان کامل: 2023 Cupra Born EV قیمت و مشخصات


اولین مدل آن GWM Tank 300 Hybrid است، یک قاب نردب، جعبه‌ای 4×4 که برخی از زیرساخت‌های خود را با GWM Ute به اشتراک می‌گذارد، اما از نیروی بنزینی-الکتریکی استفاده می‌کند.

ما در طول هفته کاری بسیاری از اخبار خودرو را منتشر می کنیم (به ،وان یک قاعده 70 نفر) و پیگیری همه چیز ممکن است دشوار باشد – که دلیل اصلی این لیست آ، هفته است.

داستان کامل: فورد F-150 تحت آزمایش RHD قرار می گیرد، هزاران استرالیایی در صف قرار می گیرند


شناسه فول، واگن Buzz و ID. Buzz Cargo برای پرتاب اواسط سال 2024 مورد هدف قرار گرفته است و نمونه ای از فرمان راست هر کدام به استرالیا وارد شده و به رسانه ها در سیدنی نشان داده شده است.

لوک تاد، مدیرعامل و مدیر عامل EVDirect، تایید کرده است CarExpert BYD Dolphin در نیمه اول سال 2023 در استرالیا عرضه می شود.

آقای شچپک به روشی اشاره می کند که مهندسان مرسدس-AMG مجبور بودند روابط کاری خود را تغییر دهند، زیرا توسعه همه اجزای خودرو باید به طور همزمان و با نظرات همه تیم ها انجام می شد.

داستان کامل: سیمکو، طراح سابق هولدن، دوباره ارتقا پیدا کرد، اکنون معاون ارشد جنرال موتورز


این شرکت که در اینجا کمتر شناخته شده است، سال گذشته بیش از 500000 خودرو فروخت و ادعا می کند که در تاریخ خود بیش از 700000 خودرو به 130 کشور و منطقه صادر کرده است.

پرفروش‌ترین خودروی ایالات متحده در استرالیا در سطوح مشخصات XLT و Lariat با استفاده از یک توربوشارژر 3.5 لیتری EcoBoost V6 (،وجی‌های ایالات متحده 294 کیلووات و گشتاور 680 نیوتن‌متر) با یک خودروی 10 سرعته، در بدنه شاسی‌های کوتاه و بلند عرضه خواهد شد. سبک ها

این شرکت JAC Motors (با نام کامل Anhui Jianghuai Automobile Group Co., Ltd) نامیده می شود و متعلق به ،ت است که در هفی مستقر است و در بورس شانگهای معامله می کند.

شورای بین‌المللی حمل‌ونقل پاک (ICCT) مستقر در واشنگتن به گروهی از صداهای صنعتی پیوسته است که از ،ت فدرال استرالیا می‌خواهند تا بهینه‌سازی سوخت یا اه، انتشار CO2 را قانونی کند.

پایگاه Aussie برند Blue Oval می گوید که نسخه های آزمایشی F-150 اکنون با دمای بین -40 تا +50 درجه سانتیگراد، یدک کشی تری،، گل و لای، شن و ماسه بسیار ریز، عبور از آب و تست های خوردگی مواجه شده اند.

اما چیزی که می‌توانم به شما بگویم دلیل این است که ما دو خودرو در اینجا داریم این است که ستاد مرکزی ما تصمیم گرفته است که می‌خواهد برخی خودروها را به بازارهای مهم بین‌المللی بفرستد و ما یکی از آنها هستیم.

برتری متولد شده؟ یورو EV جدید قیمت

 • این هفته در اخبار 12 تا 16 دسامبر: بازبینی بزرگترین داستان های خودرو

Cupra Born با قیمت 59,990 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای شروع می شود، که معادل قیمت درایو دور (قبل از مشوق ها) حدود 63,000 دلار بسته به ایالت است.

آقای پترسون گفت: “ما هنوز تقریباً 1200 مشتری با سفارشات برجسته داریم.” CarExpert.

داستان کامل: تحقیقات ایالات متحده نشان می دهد که استانداردهای بهره وری سوخت استرالیا برای کاهش CO2 حیاتی است.