این کانسپت نیسان Skyline یک گجت موبایل مدرن است

از دیگر ویژگی های آن می توان به سوکت برق 100 ولت روی آینه سمت سرنشین، پتوی کوچکی که روی درب سمت راننده قرار دارد و صفحه نمایش پروژکتور جمع شونده از درب صندوق عقب با یک پروژکتور قابل حمل همراه آن اشاره کرد.

  • این کانسپت نیسان Skyline یک گجت موبایل مدرن است

نیسان الف را آشکار کرده است خط افق خودروی مفهومی در ژاپن که 30 ویژگی لوازم جانبی را با هم ،یب می‌کند تا تجربه‌ای همه‌در یک غذا خوردن، خواب و بازی ایجاد کند.

مفهوم خودروی سبک زندگی معاصر نیسان اسکای لاین، همانطور که از آن نام برده می شود، از 24 مارس تا 2 آوریل در مقر جه، نیسان به نمایش گذاشته می شود.

این خودروساز ژاپنی همچنین ویدیویی در یوتیوب منتشر کرد تا در کنار این اعلامیه قرار گیرد.

چند ویژگی کلیدی این کانسپت شامل صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی قابل حذف و استفاده به ،وان تبلت، صفحه نمایش بزرگ واقع در سقف ردیف سرنشینان عقب و گزینه های ذخیره سازی متعدد از جمله یک سطل ، کوچک در آینه سمت راننده است.

Skyline قبلاً در اینجا به ،وان Infiniti Q50 فروخته می شد و همچنان با این نام به بازارهایی مانند آمریکای شمالی صادر می شود.

  • این کانسپت نیسان Skyline یک گجت موبایل مدرن است

شایعه شده است که Skyline جدید می تواند پلتفرم خود را با کراس اوور نیسان آریا که در همان کارخانه ساخته می شود، به اشتراک بگذارد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/this-nissan-skyline-concept-is-a-modern-day-gadgetmobile

یک پایه گوشی هوشمند نیز از ،مت مرکزی فرمان بیرون می آید.

  • این کانسپت نیسان Skyline یک گجت موبایل مدرن است

پیش از این گزارش شده بود که Skyline/Q50 قدیمی با یک کراس اوور الکتریکی جایگزین خواهد شد و طبق گزارش ها نیسان پس از انجام برنامه های متعدد از سال 2016 تا 2022، توسعه یک جانشین سدان را متوقف کرده است.

بریکولاژ برای این نوع نوآوری من، است. تتسورو اوئدا، کارشناس فناوری در آزمایشگاه تحرک و هوش مصنوعی نیسان گفت: مهم‌تر از همه، نمونه‌سازی برای ما بسیار سرگرم‌کننده بود.

از ردیف جلو شروع می شود، میزهای کوچک مختلفی وجود دارد که یکی از آنها مانند میز سینی هواپیما از کنسول مرکزی بیرون می آید.

  • این کانسپت نیسان Skyline یک گجت موبایل مدرن است

نیسان همچنین کاربردهای متعددی برای آفتابگیر و فرمان خود اضافه کرده است.

آفتابگیرهای جداشدنی همچنین به ،وان یک میز سینی کوچک عمل می کنند که می تواند به فرمان ب،بد یا به طرف خود بچرخد تا یک میز طول، از سقف ایجاد کند.

این کانسپت مجموعه ای از ویژگی های هوشمندانه را نشان می دهد که برخی از آنها به ،وان لوازم جانبی کارخانه یا پس از فروش نیسان در ژاپن در دسترس هستند.