این کیت تبدیل H-Tech Raptor برای Traxxas RC Bronco کامل است

و اکنون برای یک شگفتی دیگر: تبدیل برای یک ماشین RC ارزان نیست. بله، کاپوت جدید ممکن است فقط 39 دلار یا سپر عقب جدید فقط 35 دلار باشد، اما مجموعه چرخ های جدید تا 191 دلار قیمت دارند، در حالی که مجموعه ای از سپرها، گلگیرها، لغزنده های سنگی و قفسه سقف آلومینیومی تا 280 دلار قیمت دارند. بنابراین، اگر شما برای یک تبدیل کامل شما به راحتی می تو،د چند هزار دلار برای آن ،ج کنید!

کمی درباره Tra،as Bronco

به نظر می رسد TRX-4 مشابه مدل واقعی است، اما همچنین به لطف فناوری که در زیر بدنه خشن خود پنهان می کند، قابلیت های آفرود فوق العاده ای را نیز ارائه می دهد. این خودرو با موتور الکتریکی Titan 21T 550 که تنها 390 گرم وزن دارد و گیرب، 2 سرعته بالا/پایین با تعویض دنده از راه دور ارائه می شود. RC بر روی یک قاب فولادی سفت و سخت با موقعیت‌های برج ضربه‌گیر عقب قابل تنظیم برای پیکربندی‌های SWB و LWB ساخته شده است و دارای چهار چرخ متحرک تمام‌وقت محور محور است.


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/this-h-tech-raptor-conversion-kit-for-the-tra،as-rc-bronco-is-perfection-ar197682.htmlاین کیت تبدیل H-Tech Raptor برای Tra،as RC Bronco کامل است - تصویر 1102388

ارتقاء H-Tech Raptor برای Tra،as RC Ford Bronco

این کیت تبدیل H-Tech Raptor برای Tra،as RC Bronco کامل است - تصویر 1102386

لیست ارتقاءهایی که H-Tech برای Tra،، Bronco ارائه می دهد بسیار طول، و چشمگیر است. البته شامل مجموعه چرخ‌های جدید سنتی با اندازه 2.2 اینچ و در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف است. اما همچنین با ارائه هود ف،ی آلومینیومی جدید، پله‌های جانبی آلومینیومی و ریل‌های سنگی جدید، و ف، ف،ی ف،ی آلومینیومی جدید – همه با الهام از Bronco، نمای بیرونی RC را نیز تغییر داد. همچنین یک جلوپنجره آلومینیومی جدید با چراغ‌های LED، سپر جلوی جدید و صفحات اسکید جدید نیز وجود دارد. H-Tech همچنین تزئینات جانبی و پشتی ف،ی آلومینیومی و قفسه سقفی آلومینیومی را ارائه می دهد.

هزینه تبدیل Bronco H-Tech چقدر است؟