باتری تاتا نکسون EV، قیمت موتور الکتریکی

شکی نیست که این قطعات بسیار گران هستند. اما تحت پوشش گارانتی هستند. تاتا ن،ون 8 سال گارانتی 1.6 میلیون کیلومتری برای باتری ارائه می دهد. در صورت ،ابی باتری در این مدت، یک باتری جدید بدون هزینه دریافت خواهید کرد.

قیمت موتور Nexon EV در گروه FB اعلام شد
Nexon EV Motor Price به اشتراک گذاشته شده توسط مالک

تاتا ن،ون پرفروش‌ترین خودروی الکتریکی در حال حاضر در هند است – این خودرو با گارانتی 8 سال یا 1.6 لک کیلومتر ارائه می‌شود.

قیمت باتری برقی تاتا ن،ون
قیمت باتری برقی تاتا ن،ون

تاتا موتورز در حال حاضر رتبه اول را در زمینه فروش خودروهای الکتریکی دارد. با Nexon EV Prime، Nexon EV Max، Tigor و Tiago EV تازه راه‌اندازی شده، تاتا مجموعه محبوب 4 واتی خود را برق رس، کرده است. این احتمالاً درک تاتا را در این بخش حتی بیشتر تقویت می کند. علیرغم اینکه هند بازار جو، برای خودروهای برقی است، ما شاهد استقبال خوبی از محصولات الکتریکی تاتا بوده ایم.

مالک Nexon EV از کارناتاکا 68000 کیلومتر را در دو سال رانندگی کرد. برد به میزان قابل توجهی کاهش یافته بود و هنگامی که وضعیت شارژ باتری به زیر 15 درصد می رسید، خودرو متوقف می شد. از آنجایی که تحت گارانتی بود، تاتا موتورز باتری قدیمی را بدون هزینه اضافی با یک باتری جدید جایگزین کرد.

مالک تاتا ن،ون الکتریک قیمت یک باتری جدید را اعلام کرد
مالک تاتا ن،ون الکتریک قیمت یک باتری جدید را اعلام کرد

آیا قیمت خودروهای برقی کاهش می یابد؟

قطعات یدکی در مقایسه با آنچه که در زمان تولید روی خودرو می رود همیشه حاشیه سود دارند. هزینه ،یبی باتری تاتا ن،ون و موتور الکتریکی تقریباً 11.5 میلیون روپیه است. با در نظر گرفتن قیمت یک Nexon EV جدید، این مقدار بسیار زیاد به نظر می رسد.

می توان امیدوار بود که با گذشت زمان، بومی سازی افزایش یابد و به دلیل تولید انبوه، قیمت قطعات EV کاهش یابد. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است شاهد کاهش قیمت قطعات EV باشیم. تاتا موتورز سرمایه گذاری هنگفتی را برای افزایش تولید خودروهای برقی خود اعلام کرده است.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-nexon-ev-battery-electric-motor-prices-shared-by-owner-12452143.html

در مقایسه با خودروهای بنزینی/دیزلی، خودروهای برقی گران هستند. این تا حد زیادی به دلیل قیمت باتری و موتور الکتریکی است که دو قطعه گران قیمت یک خودروی الکتریکی هستند. اخیراً یکی از کاربران Nexon EV در رسانه های اجتماعی فاش کرده بود که باتری آن 200 میلیون روپیه قیمت دارد. 7 لک اکنون یکی دیگر از مالکان Nexon EV قیمت یک موتور الکتریکی را به اشتراک گذاشته است. روپیه هزینه دارد. 4,47,489. این MRP برای “مجموعه موتور کششی” است.

مانند مدل های ،ب و کار نمایندگی، پس از ،ید بلیط بزرگ، ی،ی یک خودرو، نمایندگی ها کانال های درآمدی را از طریق طرح های خدمات ایجاد می کنند. با خودروهای برقی، کانال های خدمات هنوز در حال توسعه هستند. یکی دیگر از مؤلفه هایی که می تواند نقش مهمی ایفا کند، استفاده مجدد از باتری ها در آواتارهای زندگی دوم و عمر سوم آنها است.

این امر در نمودارهای فروش منع، شده است و تاتا را با 82.80 درصد از بازار خودروهای الکتریکی در سپتامبر 2022 در صدر قرار می دهد. ا،ر این فروش ها به دلیل Nexon EV است که در حال حاضر رقیب مستقیمی ندارد. ماهیندرا XUV400 به زودی می آید تا مهم، Nexon EV را ،اب کند.

قیمت باتری Nexon EV، موتور مشخص شد