باجاج پلاتینا ABS 110cc قیمت راه اندازی 72 هزار

حتی اگر هیچ مداخله نظارتی وجود نداشته باشد، این امکان وجود دارد که نیروهای بازار ممکن است سایر OEM ها را ترغیب کنند که ABS را با دوچرخه های مسافرتی خود معرفی کنند. افرادی که به ایمنی خود و عزیزان خود اهمیت می دهند، طبیعتاً دوچرخه هایی را ترجیح می دهند که ایمنی بیشتری را ارائه می دهند.


منبع: https://www.rushlane.com/bajaj-platina-abs-110cc-launch-price-72k-12455488.html

سوار شدن بر روی دو چرخ هرگز نمی تواند 100٪ ایمن باشد. اما حداقل ویژگی‌های جدید می‌تواند برخی از خطراتی را که سوارکاران به طور روزمره با آن‌ها مواجه هستند کاهش دهد. پلاتینا 110 ABS این کار را با ارائه تج،ات من، برای مق، موثر با شرایط ترمز وحشتناک انجام می دهد. بر اساس بازخورد مصرف کنندگان، اشاره شد که یکی از چالش های کلیدی که کاربران دو چرخ با آن مواجه هستند، ترمز وحشتناک است. چنین شرایطی می تواند به دلیل عوامل مختلفی مانند حیوانات ولگرد، رانندگی عجولانه، لکه های بد در جاده ها، چاله ها، رانندگی در سمت اشتباه و غیره ایجاد شود.

Bajaj در ادامه ماموریت خود برای بهبود تجربه کاربری کلی، پلاتینا 110 ABS را راه اندازی کرده است. این اولین موتورسیکلت هند در بخش 100-110 سی سی است که شبکه ایمنی ABS را ارائه می دهد. این دوچرخه همچنین دارای یک سرعت سنج دیجیتال است که طیف وسیع تری از اطلاعات از جمله نشانگر ABS را نشان می دهد.

باجاج پلاتینا 110 ABS ایمنی بهتری را برای موتورسوار، که اغلب مجبورند با شرایط ترمز وحشتناک مق، کنند تضمین می کند.

باجاج پلاتینا ABS 110cc
باجاج پلاتینا ABS 110cc

ABS کمک می کند، زیرا به طور قابل توجهی تعادل، هندلینگ و ثبات را در چنین شرایط چالش برانگیزی بهبود می بخشد. ABS همچنین فاصله ترمز را کاهش می دهد که به جلوگیری از برخورد مستقیم کمک می کند. با ABS، کاربران می توانند از لغزش و تصادف جلوگیری کنند، که می تواند منجر به کبودی جدی و آسیب های دیگر شود. ABS در اینجا اهمیت بیشتری پیدا می کند، زیرا هند بیشترین مرگ و میر جاده ای را در جهان دارد. در این میان، حدود 45 درصد از تصادفات مربوط به دو چرخ است.

باجاج پلاتینا ABS 110cc
باجاج پلاتینا ABS 110cc

افزایش هزینه ظاهراً مقاومت اولیه است، اما اگر باجاج می تواند این کار را انجام دهد چرا دیگران این کار را نمی کنند. میلیون‌ها دوچرخه 100 تا 110 سی‌سی سالانه فروخته می‌شود، که نشان‌دهنده تعداد قابل توجهی از کاربر، است که با ABS سود می‌برند.

حتی با ویژگی‌های ABS در بخش اول و سایر به‌روزرس،‌ها، باجاج تضمین کرده است که Platina 110 در فاکتور مقرون‌به‌صرفه به خطر نیفتد. پلاتینا 110 ABS با قیمت اولیه 72224 روپیه (نمایشگاه سابق دهلی) موجود است. این تقریباً مشابه 100 سی سی اسپلندر پ،، بزرگترین موتورسیکلت فروش در کشور است.

باجاج پلاتینا 110 ABS

پلاتینا 110 ABS جدا از ترمز بهبود یافته، مجهز به سرعت سنج دیجیتالی جدید است. طیف وسیعی از اطلاعات از جمله نشانگر ABS، نشانگر دنده و راهنمای دنده را نمایش می دهد. پلاتینا 110 ABS دارای سیستم تعلیق جلو و عقب طول، تری است که به جلوگیری از تکان خوردن و ،زش کمک می کند. این دوچرخه دارای یک صندلی بلند، عریض و با روکش من، برای راحتی راکب و سرنشینان است. پلاتینا 110 ABS دارای چراغ جلوی پیشرفته با DRL یکپارچه است که دید واضح را برای سوار تضمین می کند.

آیا سایر دوچرخه های مسافرتی ABS دریافت خواهند کرد؟

ویژگی‌های بخش اول همیشه مورد استقبال قرار می‌گیرند و حتی بیشتر از آن زم، که برای جلوگیری از صدمات و نجات جان انسان‌ها طراحی شده‌اند. ABS در تست های مختلف قابلیت های خود را برای جلوگیری از تصادفات نشان داده است. از آنجایی که ABS مزایای واضح و قابل تأیید علمی را ارائه می دهد، این سوال را ایجاد می کند که چرا نباید برای هر دو چرخ اجباری شود. اگر می توان کلاه ایمنی را اجباری کرد، چرا ABS نیست؟