بالاترین تخفیف خودرو در دسامبر 2022

این بخش در حال حاضر توسط ماهیندراها اداره می شود. ماهیندرا با Scorpio N و XUV700 تاتا موتورز را برای مدت طول، از سلطنت خلع کرده است. تاتا موتورز تخفیف هایی تا سقف روپیه ارائه می دهد. 1 lakh برای هریر و سافاری که ممکن است به نفع شاسی بلندهای پرچمدار این شرکت باشد. تسویه سهام قبل از عرضه مدل های فیس لیفت شده برای هریر و سافاری نیز یک دلیل قوی است.

ماهیندرا

جیپ با موفقیت خود را به ،وان یک برند برتر در هند تثبیت کرده است. با قطب‌نما و م،ن در انتهای پایینی، جیپ ر،ر را پیشنهاد می‌کند و اخیراً گرند چروکی را در هند نیز راه‌اندازی کرده است. در حالی که Comp، با بخش D1 ​​SUV وارد رینگ می شود، م،ن مانند Fortuner در هند با شاسی بلندهای سایز متوسط ​​مق، می کند.

همانطور که قبلا ذکر شد، پسران بزرگ ماهیندرا Scorpio N و XUV700 فروش بخش D1 ​​را در اختیار گرفته اند. کمتر از فروش شاسی بلندهای زیر 4 میلیونی، این تاتا ن،ون است که کیک را می خورد و پس از آن Maruti Brezza، Hyundai Venue و Kia Sonet قرار دارند. ماهیندرا تخفیف هایی تا سقف روپیه ارائه می دهد. 75000 در XUV300 برای افزایش فروش.

هوندا

با ،بیدن به خودروها، تخفیف‌های وسوسه‌انگیز پایان سال در خودروهای هاچ‌بک، سدان و شاسی‌بلندها نیز وجود دارد. برای افزایش فروش و تسویه سهام قبل از پایان سال، تولیدکنندگان تخفیف هایی ارائه می دهند. بیایید نگاهی به تخفیف های ارائه شده توسط تولید کنندگان در محصولات منتخب بیندازیم.

ماروتی سوزوکی

هر دوی این هاچ‌بک‌ها در حال حاضر به دلیل تحلیل‌های MoM و YoY در حال فروش هستند. S-Presso و Celerio در نوامبر 2022 29.31% و 58.39% افت سالانه و 29.6% و 42.2% افت ماهانه ثبت ،د. Maruti تخفیف‌هایی تا سقف روپیه ارائه می‌کند. 75000 در S-Presso و Celerio، که احتمالا فروش را افزایش می دهد.

تخفیف های آ، سال
تخفیف های آ، سال

تاتا موتورز

هیوندای با اعداد فروش من، در حال حاضر دومین خودروساز پرفروش در هند است. این شرکت تا سقف 1000 تومان تخفیف ارائه می دهد. 1 میلیون در Grand i10 NIOS. این پیشنهاد فقط برای انواع مجهز به موتور 1.0 لیتری توربو بنزینی قابل استفاده است.

نیسان

تخفیف های پایان سال یکی از بهترین راه ها برای کاهش مقدار سهام برای تولید کنندگان و فروشندگان است. این همچنین یک راه خوب برای افزایش فروش خودروهایی است که عملکرد چندان خوبی ندارند. اخیرا هوندا CB300F را با 2000 تومان دیدیم. 50000 تخفیف که اساساً قیمت آن را از KTM Duke 125 کمتر کرده است.

سلب مسئولیت – تخفیف ها توسط نمایندگی ها ارائه می شود و بسته به موجودی موجود، از فروشنده ای به فروشنده دیگر متفاوت است. لطفاً برای میزان دقیق تخفیف/مزایای ارائه شده با نمایندگی های مجاز شرکت در شهر خود تماس بگیرید.


منبع: https://www.rushlane.com/top-year-end-car-discounts-dec-2022-maruti-tata-mahindra-hyundai-12455363.html

برای افزایش فروش، جیپ در حال حاضر تخفیف هایی تا سقف روپیه ارائه می دهد. 2.5 میلیون در SUV Meridian و تا Rs. 1.5 میلیون در قطب نما. به این ترتیب، جیپ امیدوار است تا پایان سال 2022 مقداری از سهام خود را از دست بدهد.

اشکودا و فول، واگن

با شروع فاز دوم استانداردهای آلایندگی BS6 از آوریل 2023، نسل پنجم شهر و Amaze در ظاهر بنزینی تنها ،، هستند که زنده مانده اند. مدل هایی مانند نسل چهارم City، J،، WR-V، و انواع دیزلی نسل پنجم City و Amaze به طور کامل حذف خواهند شد.

این شرکت با شروع از Maruti Suzuki، بزرگترین تولیدکننده خودرو در هند، تخفیف هایی را برای برخی از هاچ بک های خود ارائه می دهد. هیچ تخفیف ویژه ای در پایان سال برای خط خودروهای شاسی بلند و سدان این شرکت وجود ندارد. هاچ بک های تخفیف دار S-Presso و Celerio هستند.

با فروش غیر الهام بخش، حمایت از آنها بسیار گران است. تا زم، که این اتفاق بیفتد، به نظر می رسد هوندا برای نسل پنجم City و WR-V تخفیف هایی ارائه می دهد. هوندا تخفیف هایی تا سقف روپیه ارائه می دهد. 75000 در هر دو نسل پنجم City و WR-V. هنوز مشخص نیست که آیا شاسی بلند WR-V که اخیراً به بازار عرضه شده است، ثروت هوندا را در هند تغییر خواهد داد یا خیر.

هیوندای

اگرچه شاسی‌بلندهای سطح پایین‌تر تاتا موتورز کاملاً آن را در بخش زیر 4 متری ش،ت می‌دهند، این را نمی‌توان در مورد پسران بزرگ این شرکت گفت. هریر و سافاری هر دو در نمودارهای فروش قرمز رنگ هستند. فروش هریر در هر دو تحلیل سالانه و مادری کاهش یافت، در حالی که فروش سافاری در ماه اول کاهش یافت و به سختی رشد سالانه را تنها 0.91٪ ثبت کرد.

شرکای پلتفرم اشکودا کوشاک و فول، واگن تایگون در حال حاضر در هند به دلیل این که اولین خودروهایی هستند که طبق استانداردهای به روز شده NCAP رتبه 5 ستاره تصادف را ،ب کرده اند، مورد تمجید قرار می گیرند. برای رقابت با کرتا و سلتوس کره ج،ی، کوشاک تخفیف هایی تا سقف روپیه ارائه می کند. 1.25 lakh، در حالی که Taigun با تخفیف های تا Rs. 1 لک

نیسان کی، یکی از SUV های جمع و جور است که نتوانست در هند بزرگ شود. این پلت فرم خود را با سایر SUV های جمع و جور در اتحاد رنو-نیسان مانند داستر، ترانو و کپچر به اشتراک گذاشت. فروش واقعاً برای Kicks هرگز بالا نرفت و اکنون در پایان چرخه محصول خود است. برای از بین بردن سهام، نیسان تخفیف هایی تا سقف روپیه ارائه می دهد. 70000.

جیپ

در میان این لیست، به نظر می رسد وسوسه انگیزترین تخفیف های پایان سال در جیپ م،ن تا سقف روپیه ارائه می شود. 2.5 میلیون

کلید سفید Grand i10 NIOS
تصویر – MotorCraze