با رشد فروش استرالیا، بازسازی سانگ یانگ به طور جدی آغاز می شود

برند کره ای minnow در 11 نوامبر اعلام کرد که بدهی های بازسازی را با استفاده از وجوه حاصل از ،ید خود توسط گروه KG تسویه کرده است و بنابراین مراحل بازسازی شرکتی خود را پس از حدود 18 ماه تکمیل کرده است.

در کوتاه‌مدت، برنامه‌هایی برای عرضه بین‌المللی تورس بنزینی نیز وجود دارد که ثابت شده است که در داخل کشور بسیار موفق است و سانگ یانگ ده‌ها هزار پیش‌سفارش را بانکی می‌کند.

“ما به ویژه با مشتریان خود تماس می گیریم تا از وفاداری آنها تشکر کنیم و به ،وان یک تجارت کاملاً جدید و متحول شده، با ارائه بهترین خدمات ممکن به آنها به آنها پاداش می دهیم و از صبر آنها تشکر می کنیم.”

 • با رشد فروش استرالیا، بازسازی سانگ یانگ به طور جدی آغاز می شود
  سانگ یانگ ر،تون

گروه KG همچنین دور دوم سرمایه گذاری را در ماه اکتبر برای بازپرداخت مطالبات اولویت دار و به ،وان بخشی از برنامه تامین مالی عملیاتی خود تکمیل کرد.

دوو در سال 1997 سهام کنترلی این شرکت را ،یداری کرد، اما در سال 2000 آن را تخلیه کرد زیرا خود مشکلات مالی خطرناکی را تجربه کرد.

زندگی خانگی سانگ یانگ سال‌هاست که دچار مشکل شده است و به نظر نمی‌رسد که برای مدت طول، پدر و مادری ثابت داشته باشد.

سانگ یانگ در ماه سپتامبر کواک جیا سان را به ،وان رئیس هیئت مدیره جدید و جئونگ یونگ وون را به ،وان مدیرعامل خود منصوب کرد تا بتواند روابط با نیروی کار خود را بهبود بخشد.

 • با رشد فروش استرالیا، بازسازی سانگ یانگ به طور جدی آغاز می شود
  سانگ یانگ موسو

این شرکت با ادعای اینکه پایه‌های تثبیت ،ب‌وکار و توسعه رشد آتی را پایه‌گذاری کرده است، گفت: این شرکت قصد دارد «با افزایش فروش و ،ب سریع سود، عادی‌سازی اولیه مدیریت خود را تسریع بخشد».

سانگ یانگ در حال حاضر یک شرکت تابعه کامل کارخانه در استرالیا را اداره می کند و موسو ute و شاسی بلندهای ر،تون و کوراندو را به فروش می رساند. همچنین در حال کار بر روی عرضه شاسی بلند تورس در سال 2023 است.

یک سانگ یانگ که به تازگی تثبیت شده است، می گوید که قصد دارد عرضه خودروهای شاسی بلند و خودروهای برقی بیشتری را تسریع بخشد تا به سود و دوام برنامه ریزی شده خود ادامه دهد.

سانگ یانگ موتور از آوریل 2021 تحت نظارت دادگاه قرار گرفته است زیرا شرکت مادر سابق ماهیندرا و ماهیندرا نتوانست سرمایه‌گذار جدیدی در میان همه‌گیری و مشکلات مالی پیدا کند.

 • با رشد فروش استرالیا، بازسازی سانگ یانگ به طور جدی آغاز می شود
  سانگ یانگ تورس

رشد برنامه ریزی شده آینده سانگ یانگ بر اساس حرکت این شرکت به سمت برقی سازی است که از طریق سرمایه اضافی از گروه KG پشتیب، می شود، با مدلی به نام U100 (که به ،وان یک EV Torres شناخته می شود) به ،وان اولین نسخه برنامه ریزی شده برای سال آینده ارائه می شود.

کنسرسیومی به رهبری گروه مواد شیمیایی و فولادی KG برای ،ید ا،ریت سهام (بر اساس گزارش‌ها 61 درصد) در این خودروساز دائماً بدهکار چراغ سبز دریافت کرد. KG Steel، بخشی از KG Group، قبلا قطعات را برای سانگ یانگ تامین می کرد.

این یونهاپ خبرگزاری گزارش داد که طرح تسویه بدهی سانگ یانگ – که در اوا، ژوئیه به دادگاه ارائه شد – با حمایت “قاطع” طلبکاران و سایر طرف های مرتبط روبرو شد.

بیشتر: سانگ یانگ ذخیره شد! طرح نجات دادگاه کره ای
بیشتر: سانگ یانگ، تاریخچه برندی با آینده نامشخص

بیشتر: SsangYong Torres SUV در خانه موفق شد، عرضه استرالیا به عقب رانده شد
بیشتر: سانگ یانگ ممکن است توسط شرکت فولاد کره ای ،یداری شود – گزارش
بیشتر: سانگ یانگ پس از فروپاشی قرارداد ،ید، چهار پیشنهاد دهنده را جذب کرد – گزارش
بیشتر: سانگ یانگ، تاریخچه برندی با آینده نامشخص
بیشتر: ادیسون موتورز از دادگاه می‌خواهد قرارداد ،ید سانگ یانگ را نجات دهد – گزارش
بیشتر: خواستگار سانگ یانگ با تایید دادگاه برای ،ید – گزارش
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ssangyongs-rebuild-kicks-off-in-earnest-as-australian-sales-grow

طبق گزارش‌ها، قیمت ،ید آن بیش از سه برابر قیمتی بود که سازنده اتوبوس‌های برقی کره‌ای ادیسون موتورز قبلاً موافقت کرده بود برای سانگ یانگ بپردازد، قبل از اینکه معامله‌اش به هم بخورد.

 • با رشد فروش استرالیا، بازسازی سانگ یانگ به طور جدی آغاز می شود
  سانگ یونگ کوراندو

این شرکت به تازگی رکورد فروش ماهانه استرالیایی را به ثبت رسانده است و از سال تا به امروز با 17.9 درصد افزایش نسبت به سال قبل، 2967 فروش داشته است. این بدان م،است که در سال 2022 رکورد سالانه خود را خواهد ش،ت، با فروش 2978 دستگاه در سال 2021 و 2645 دستگاه در سال 2005.

پس زمینه حماسه سانگ یانگ

ماهیندرا و ماهیندرا مادر بعدی بود که سانگ یانگ را پذیرفت و در سال 2011 70 درصد سهام کنترلی را به مبلغ 523 میلیارد وون به دست آورد.

مایلیم از طرف همه در سانگ یانگ موتور، از همه ذینفعان، از جمله دادگاه توانبخشی سئول، طلبکاران و شرکا به خاطر درک و حمایتشان در تکمیل موفقیت‌آمیز روند توانبخشی شرکت، و پایه‌گذاری این شرکت، تشکر کنیم. عادی سازی ،ب و کار،” این شرکت گفت.

دادگاه ورش،تگی سئول آ،ین طرح نجات سانگ یانگ را در ماه آگوست تصویب کرد و راه را برای ثبات مالی دیرهنگام هموار کرد.

این شرکت چند سال پر فراز و نشیب را تحت مالکیت چینی تحمل کرد، به طوری که SAIC Motor در سال 2004 51 درصد سهام را تصاحب کرد اما در سال 2009 کنار رفت و آن را در اختیار گرفت.