بدترین اشتباهاتی که با رانندگان جوان مرتکب می شویم

“من دوست دارم بتوانم مانند هزینه HECS یا چیزی شبیه به آن نگاه کنم تا به رانندگان جوان خودروی درجه بندی ایمنی پنج ستاره را برای شروع کار بدهم تا بهترین شانس بقا را برای شروع کار به آنها بدهم.

ثبت نام برای جلسات بعدی اکنون باز است، با رانندگان 16 تا 24 ساله با مجوز یادگیرنده معتبر یا گواهینامه رانندگی واجد شرایط – شما می تو،د اینجا ثبت نام کنید.

وقتی به رانندگان مخصوصاً در کشور نگاه می‌کنید، شاسی‌بلندهای بزرگ‌تر بسیار بیشتری وجود دارند، بنابراین در جایی که 10 سال پیش بچه‌های جوان می‌خواستند یک فو، یا چیزی شبیه به آن برانند، اکنون همه چیز در مورد رنجرز است. [let’s] آنها را سوار ماشین هایی کنید که قرار است سوار شوند.

امسال از رنجرز و اورست جدید در برنامه استفاده می کند.

 • بدترین اشتباهاتی که با رانندگان جوان مرتکب می شویم

آقای استوارت گفت که تعداد زیادی از جوانان در خودروهایی هستند که از فناوری ایمنی کافی برخوردار نیستند.

آقای استوارت گفت: «ما همچنین می‌د،م که بسیاری از عادات رانندگان جوان، عاداتی هستند که والدین آنها داشتند و والدینشان داشتند، زیرا این ،ی است که به آنها گفته است که چگونه رانندگی کنند.

Driving S،s for Life مجدداً در ماه مه از سر گرفته شد و پس از جلساتی که در این ماه در قلمرو شمالی برگزار شد، در ژوئیه و آگوست به ویکتوریا و نیو ساوت و، و بعداً به کوئینزلند منتقل خواهد شد.

ما هر سال بیش از 1800 نفر را در جاده‌های استرالیا از دست می‌دهیم، برای جاده‌هایی که بهتر می‌شوند، خودروهایی که ایمن‌تر می‌شوند… عوارض جاده‌ها باید کمتر شود.

جیمز استوارت، بنیانگذار و مدیر Driving Solutions که این برنامه را به صورت محلی اجرا می‌کند، می‌گوید که هدف از آن کمک به رسیدگی به رفتارهای راننده قبل از ریشه‌یابی آنهاست.

آقای استوارت گفت یکی دیگر از دلایل کلیدی بالا بودن تلفات جاده، عدم رعایت ادب از جانب رانندگان است.

بیایید کمی ادب را به جاده ها بازگرد،م. بیایید به همدیگر کمی فضا بدهیم، کمی به هم احترام بگذاریم و باید از جایی با این پیام شروع کنیم.

حداقل، آقای استوارت می‌گوید اگر ماشینی می‌،ید، باید کیسه هوا، ترمز ضد قفل، کنترل پایداری و مجموعه خوبی از ،تیک‌ها داشته باشد.

مهارت های رانندگی فورد برای زندگی، یک برنامه رایگان با هدف آموزش مهارت های ارزشمند جاده ای به جوانان، دوباره راه اندازی شده است و تمرکز امسال بر رانندگی در شب است.

جلسات بعدی به شرح زیر است:

 • راه آهن بین المللی ملبورن، ویکتوریا: جمعه، 21 ژوئیه
 • Sydney Motorsport Parkway، Eastern Creek، New South Wales: جمعه، 18 اوت
 • لیتگو، نیو ساوت و،: شنبه، 19 اوت

آنها همچنین در مورد خطرات تغییر یا بارگیری بیش از حد وسایل نقلیه خود و اهمیت نگهداری از آنها هشدار داده شده اند.

او گفت: “وقتی رانندگی می کنیم “من” زیادی وجود دارد، ما افراد دیگر را در نظر نمی گیریم، و من فکر می کنم ادب رانندگی یک وسیله نقلیه موتوری به مرور زمان از بین رفته است.”

اندازه هر ورودی بستگی به منطقه دارد. در جلسه اخیر آلیس اسپرینگز، 12 شرکت کننده و دو مربی داشت. در ملبورن، گروه های 50 شرکت کننده و 10 مربی خواهد داشت.

این برنامه، برای رانندگان بین 16 تا 24 سال، هم در استرالیا و هم در خارج از کشور اجرا می شود و بسته به کشور و اینکه آیا در یک منطقه شهری یا منطقه ای اجرا می شود، طراحی شده است.

 • بدترین اشتباهاتی که با رانندگان جوان مرتکب می شویم

مکان های کوئینزلند هنوز اعلام نشده است.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/the-worst-mistakes-we-make-with-our-young-drivers

Ford Driving S،s For Life توسط بنیاد غیرانتفاعی هنری فورد، که در تلاش‌های خیریه متعدد مشارکت دارد، تأمین می‌شود و از سال 2003 در حال فعالیت است.

 • بدترین اشتباهاتی که با رانندگان جوان مرتکب می شویم

نگاه کنید، اگر بتوانم یک شبه دنیا را تغییر دهم، دوست دارم فقط بگویم هی، از این خط، همه باید این را بدانند، اما مشکل اینجاست که ما نسل‌هایی داریم که به سمت توانایی‌ها و توانایی‌ها حرکت نمی‌کنند. درک وسایل نقلیه موتوری، به همین دلیل است که عوارض جاده در سراسر کشور بسیار بد است.

 • بدترین اشتباهاتی که با رانندگان جوان مرتکب می شویم
  جیمز استوارت

فکر می‌کنم بدترین کاری که در حال حاضر انجام می‌دهیم این است که به بی‌تجربه‌ترین رانندگان خود بدترین ماشین‌هایی را می‌دهیم که در هنگام استارت زدن، بدون فناوری رانندگی می‌کنند، زیرا فکر می‌کنیم، «خب، آنها می‌خواهند تصادف کنند وگرنه به چیزی آسیب می رسانند، پس بیایید آن را ،ج یک ماشین خوب نکنیم.»

 • بدترین اشتباهاتی که با رانندگان جوان مرتکب می شویم

اینجاست که فورد می آید و می گوید برای رفع این مشکل از کجا شروع کنیم؟ بیایید از نسل بعدی شروع کنیم و به آنها بهترین شانس را برای بقا بدهیم.»

و متأسفانه، یک فرد 30، 40، 50 ساله، تغییر عادات بسیار سخت است، اما اگر بتو،م با نسل بعدی شروع کنیم، شاید این بهترین راه برای انجام آن باشد.

 • بدترین اشتباهاتی که با رانندگان جوان مرتکب می شویم

او گفت: «من فکر می‌کنم این بهترین فرصتی است که می‌تو،م به فرزندانمان بدهیم تا با آن شروع کنند و متأسفانه وقتی اولین اشتباه خود را مرتکب می‌شویم، اگر آن ویژگی‌های ایمنی را نداشته باشیم، گاهی اوقات زندگی نمی‌کنیم تا داستان را تعریف کنیم.»

 • بدترین اشتباهاتی که با رانندگان جوان مرتکب می شویم

«شما به مکان‌هایی در اروپا نگاه می‌کنید، چراغ‌های خود را در اتوبان روشن می‌کنید و مردم از سر راه شما خارج می‌شوند. در استرالیا، یک نفر چراغ‌هایش را به سمت شما می‌تابد و تنها در حالی که یک انگشتش را بالا نگه داشته‌اید، برایتان دست تکان می‌دهند.»

با استفاده از وسایل نقلیه جدید، این برنامه همچنین به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا آ،ین فناوری را تجربه کنند.

در میان چیزهای دیگر، به رانندگان نشان داده می‌شود که چگونه با سرعت 80 کیلومتر در ساعت و در یک سطح شکاف، توقف اضطراری انجام دهند و «لباس خستگی» بپوشند که سطح الکل خون 0.05 را شبیه‌سازی می‌کند.

و وقتی می‌گویم یک ماشین پنج ستاره، لازم نیست یک ماشین کاملاً جدید باشد، بلکه فقط یک ماشین پنج ستاره از پنج سال پیش باشد.

فورد با استناد به داده‌های کمیسیون تصادفات حمل‌ونقل ویکتوریا که نشان می‌دهد رانندگان جوان هفت برابر بیشتر از رانندگان دارای گواهینامه کامل در حین رانندگی در این شهر کشته یا مجروح می‌شوند، می‌گوید امسال به دلیل خطر بالای جراحت یا مرگ بر رانندگی در شب تمرکز کرده است. تاریکی.