بدترین ute جهان فاش شد؟ | CarExpert

این جانور Brabus P 900 Rocket Edition “One of Ten” نامیده می شود، که دومی به کل برنامه تولید فقط 10 خودرو اشاره دارد.

،وان شده است که “قدرت سازش ناپذیر Brabus XLP” را ارائه می دهد [its G63 pickup model] و قدرت مطمئن یک سوپراسپرت آماده پیست برای اولین بار گرد هم آمد.

سیستم اگزوز اسپرت برابوس با فلپ‌های کنترل‌شده فعال این قطعه را تضمین می‌کند.

با این حال، قبل از اینکه ما غافل شویم، شانس شما برای داشتن – یا حتی دیدن – به طور ناپدید کننده ای نزدیک به صفر است.

قدرت از یک موتور 4.5 لیتری توئین توربو V8 با قدرت 662 کیلووات (ی،ی 900 ، بخار) و گشتاور 1250 نیوتن متری مضحک ناشی می شود که به یک خودروی 9 سرعته متصل می شود که احتمالاً در سطح بعدی قوی است.

کاپوت «Powerview» حتی یک حفره دید را برای نگاه ، به پیشرانه در اختیار شما قرار می‌دهد، که برابوس می‌گوید در دنیای واقعی به صورت الکترونیکی به 1050 نیوتن متر کاهش یافته است.

در داخل صندلی‌های چرمی با روکش «Seas، Diamond» و شلاق‌هایی با رنگ «راکت قرمز» در همه جا وجود دارد – برابوس ادعا می‌کند که 206 ،صر کابین خلبان از جمله صفحه‌های تزئینی، دستگیره‌ها، سوئیچ‌ها، پوشش بلند،ا و همچنین دریچه‌های هوا وجود دارد.

برابوس می گوید که این جانور می تواند در عرض 3.7 ث،ه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد که در راه رسیدن به حدا،ر سرعت 280 کیلومتر در ساعت است که اگر کنترل نمی شد، بالاتر بود. برابوس ادعا می کند که مصرف سوخت به طور شگفت انگیزی معقول 14.4 لیتر در 100 کیلومتر است.

سایر ویژگی‌های برجسته عبارتند از: چرخ‌های فورجی 24 اینچی Aero-Disc، سیستم تعلیق کویل‌اور آلومینیومی RideControl با ارتفاع سواری قابل تنظیم و ،تیک‌های سفارشی Continental با عرض عظیم 355 میلی‌متر در عقب.

جادوگران تیونینگ سطح بالا در برابوس، احتمالاً بدترین خودروی دو کابین جهان را ساخته اند که بر اساس مرسدس-AMG G63 ساخته شده است.

بدون شک.

بیشتر: مرسدس بنز ک، G بهترین ماه فروش استرالیا را ثبت کرد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/worlds-baddest-ute-revealed