برتونه سوپراسپرت جدید خود را به مناسبت جشن 110 سالگی به نمایش گذاشت

برتونه در سال 2014 ورش،ت شد و سپس توسط برادران ژان فرانک و مائورو ریچی در سال 2020 ،یداری شد.

این خودرو دارای طراحی سنتی ، مانند با جلو کم و عقب بالاتر، با تعدادی خطوط صاف است. این خودرو دارای ،اصری شبیه به بوگاتی شیرون است.

شرکت طراحی و سازنده مربی ایتالیایی برتونه از مردگان برگشته و به دنبال احیای خود با الف است سوپراسپرت جدید.

Bertone شبکه‌های اجتماعی جدیدی را راه‌اندازی کرده است و طی دو هفته گذشته یک کمپین تیزر برای ابرخودروی جدید خود راه‌اندازی کرده است که انتظار می‌رود 110 سالگی نشان را جشن بگیرد.

تحت این مالکیت جدید، این شرکت می‌گوید که همچنان «چشم‌انداز مدرن هیجان‌انگیزی را تجسم می‌دهد و در عین حال ارزش‌هایی را که تاریخ غنی و قابل احترام خود بر اساس آن بنا شده است حفظ می‌کند».

در اطراف آینه‌های جانبی سنتی، دستگیره‌های درهای بازشو، و دریچه‌های هوای بزرگ وجود دارد که نشان می‌دهد موتور در وسط یا عقب نصب شده است.

Bertone به احتمال زیاد در هفته های آینده تصاویر و ویدیوهای بیشتری را از این ابرخودرو منتشر خواهد کرد که امیدواریم جزئیات بیشتری را در اختیار ما قرار دهد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/bertone-teases-new-supercar-cele،te-110th-anniversary

این ابرخودرو فعلاً بی نام باقی مانده است و مشخص نیست چه زم، برتونه آن را معرفی خواهد کرد.

هنوز مشخص نیست که این ابرخودروی Bertone چه چیزی را تامین می کند و نه اینکه چقدر هزینه خواهد داشت.

این شرکت در سال 1912 تأسیس شد و پشت طراحی خودروهای نمادینی مانند لامبورگینی میورا و کانتاچ، لانچیا استراتوس و سیتروئن XM، در میان بی‌شمار خودروهای دیگر است.

هیچ اطلاعاتی در مورد این سوپراسپرت وجود ندارد، علاوه بر این که به شروع فصل جدیدی برای شرکت و تولد دوباره نمادی جاودانه اشاره دارد.

در پشت مجموعه ای از چراغ های عقب LED که از ،اصر مستطیلی شکل تشکیل شده اند، و همچنین اگزوزهای بزرگ ذوزنقه ای و یک مجموعه دیفیوزر عقب پیچیده هستند.

  • برتونه سوپراسپرت جدید خود را به من،ت جشن 110 سالگی به نمایش گذاشت

در حال حاضر دو ع، تیزر مختلف و یک ویدیوی کوتاه در شبکه های اجتماعی Bertone وجود دارد که ،اصر خاصی از خودرو را نشان می دهد.

  • برتونه سوپراسپرت جدید خود را به من،ت جشن 110 سالگی به نمایش گذاشت
  • برتونه سوپراسپرت جدید خود را به من،ت جشن 110 سالگی به نمایش گذاشت

این شرکت می گوید که تولید محدود به کیفیت های محدود خواهد بود، بنابراین انتظار می رود گران باشد.

در جلو مجموعه ای از چراغ های جلو مستطیلی LED با چراغ های LED عمودی در روز وجود دارد. یک دهانه بزرگ در پایین سپر و همچنین دریچه های عمودی در کناره وجود دارد.