برد تاتا تیگور EV به 315 کیلومتر افزایش یافت

افزایش برد از طریق به‌روزرس، نرم‌افزار مطمئناً مورد قدرد، دارندگان Tigor EV خواهد بود. حتی اگر فقط یک افزایش ،ری بر حسب درصد باشد. در حالی که Tigor EV موجود دارای برد 306 کیلومتر با شارژ کامل ARAI است، به‌روزرس، نرم‌افزار آن را تا 315 کیلومتر بالاتر می‌برد. Tigor EV از یک موتور الکتریکی سنکرون آهنربای دائم با قدرت 75 ، بخار و 170 نیوتن متر نیرو می گیرد. به یک بسته باتری لیتیوم یونی 26 کیلووات ساعتی متصل می شود.

پیشرانه Tigor EV دارای استاندارد IP67 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب است. شتاب 0 تا 60 کیلومتر در ساعت 5.7 ث،ه طول می کشد. شارژ بسته باتری از 0% تا 80% در صورت استفاده از شارژر سریع 65 دقیقه طول می کشد. در محیط خانه، شارژ از 0% تا 80% 8 ساعت و 45 دقیقه طول می کشد. نکته قابل توجه در مورد Tigor EV گارانتی باتری و موتور آن به مدت 8 سال / 1.6 میلیون کیلومتر است.

قیمت خودروهای تاتا تیگور 2022
قیمت خودروهای تاتا تیگور 2022

به روز رس، Tigor EV regen-،king، انواع جدید

سیستم regen برای افزایش برد دنیای واقعی EV کار می کند. به ویژه هنگام مذاکره در شیب ها یا ترافیک توقف بسیار مفید است. دیگر به‌روزرس،‌های جدید Tigor EV شامل ویژگی‌های اتصال یکپارچه ساعت هوشمند، سیستم نظارت بر فشار باد ،تیک مبتنی بر اپلیکیشن گوشی هوشمند و کروز کنترل است.

تاتا همچنین نسخه XZ+ Lux را معرفی کرده است که در حال حاضر نسخه برتر Tigor EV است. قیمت آن 13.75 میلیون روپیه است. برخی از نکات برجسته عبارتند از کنتراست سقف مشکی، فرمان روکش چرمی و روکش چرم.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-tigor-ev-range-extended-to-315-km-new-features-v،ts-12453699.html

Tigor EV دارای عملکرد regen چند حالته است که به طور خودکار چراغ ترمز را فعال می کند. هنگامی که بازسازی فعال است، نشانگرها به طور خودکار روشن می شوند. مشابه Nexon EV Prime و Max، Tigor EV دارای ترمز احیا کننده چهار سطحی است. بازسازی در سطح 0 غیرفعال می شود، در حالی که در سطح 3 در قوی ترین حالت خود قرار دارد.

در لیست نسخه های جدید برای Tigor EV، نوع XT وارد شده است که جایگزین نوع فعلی Tigor EV XM خواهد شد. نسخه جدید XT دارای ویژگی هایی مانند کنترل های نصب شده روی فرمان و صفحه نمایش لمسی 7 اینچی است. مدل Tigor EV XT 12.99 میلیون روپیه قیمت دارد. نسخه XZ+ موجود ویژگی‌های جدیدی مانند چراغ‌های جلوی خودکار، برف پاک کن‌های حساس به باران و کروز کنترل دریافت کرده است. قیمت آن 13.49 میلیون روپیه است.

تاتا موتورز به ،وان بخشی از استراتژی خود برای تازه ، سبد خود در فواصل زم، منظم، ویژگی های جدیدی را برای Tigor EV معرفی کرده است. اینها نه تنها به نفع کاربران است، بلکه قابلیت‌های Tigor EV را در برابر رقبای نوظهور افزایش می‌دهد. White Tata در حال حاضر در بخش ابتدایی خودروهای برقی پیشرو است، رقبای آینده می توانند وضعیت موجود را به سرعت در این فضای مبتنی بر فناوری تغییر دهند.

بیشتر به‌روزرس،‌های Tigor EV از جمله برد و ترمز احیاکننده چهار سطحی از طریق به‌روزرس،‌های نرم‌افزاری معرفی شده‌اند. پیش از این، صاحبان Nexon EV تجربه مشابهی داشتند که چنین به‌روزرس،‌هایی به صورت رایگان ارائه می‌شد. Tigor EV همچنین شاهد یک به‌روزرس، در لیست نسخه‌های خود است، از همه مهم‌تر، اضافه شدن نسخه جدید XZ+ Lux با مشخصات بالا.

برد Tigor EV به روز شده است

افزایش برد و سایر ویژگی های اضافه شده برای Tata Tigor EV از طریق به روز رس، نرم افزار پیاده سازی شده است

2022 تاتا تیگور EV
2022 تاتا تیگور EV