بررسی دستی نیسان Z 2023

اول به دوم به طور خاص نیاز به یک دست محکم یا کمی صبر دارد، و جابجایی بین دروازه خیلی شهودی نیست.

 • دفترچه راهنما نیسان Z 2023

با نقطه برداشت پایین و عملکرد سنگین و فنری، کلاچ کمی به آن عادت می‌کند، و خود شیفتر عملکرد سختی دارد که نیاز به ورودی‌های دقیق و عمدی دارد.

در بالای شش کیسه هوا، نیسان Z به طیفی از کمک‌های راننده فعال دست می‌یابد که با نزدیک شدن به پایان عمر 370Z از دست رفته بود.

نکات برجسته نیسان Z:

 • دسته ابزار دیجیتال 12.3 اینچی TFT قابل تنظیم
 • صفحه نمایش مرکزی اطلاعات سرگرمی 8.0 اینچی
 • Apple CarPlay، Android Auto
 • سیستم صوتی Bose 8 بلندگو
 • نمایشگر آنالوگ سه گیج (بوست، سرعت فن توربو، ولتاژ)
 • گرمکن برقی، صندلی‌های چرمی
 • تزیین کننده درب جیر
 • حذف نویز فعال
 • تقویت صدای فعال
 • کلید هوشمند با دکمه شروع و هشدار وحشت
 • تراز خودکار چراغ های جلو LED
 • چراغ های LED در روز
 • صندلی راننده برقی 4 جهته با بالابر دستی، ران، تکیه گاه کمری
 • دفترچه راهنما نیسان Z 2023

چه چیزی نصیبت می شود؟

این نشان دهنده مسیری است که صنعت در حال حرکت است. با توجه به پولی که نیسان برای توسعه خودروهای الکتریکی صرف می‌کند، یک خودروی اسپرت زمین‌آپ گزینه‌ای برای نیسان نبود.

پایه نیسان Z (تستر ما) شروع به کار می کند 73300 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای، و برای مشخصات محدود Proto قبل از در جاده ها به 80700 دلار می رسد.

همراه با a 1600 کیلوگرم کاهش وزن در دفترچه راهنمای تست در اینجا، قلب (بسیار قوی تر) به Z جدید اجازه می دهد تا سرعت 100 کیلومتر در ساعت را طی کند. 4.7 ث،ه بر اساس آزمایش ما در هنگام راه اندازی.

این یک نمایشگاه واقعی به صورت حضوری است، با ظاهر خودروی مفهومی که غریبه‌ها را در خیابان‌ها می‌آیند تا بیشتر بدانند، و بدون شک تجربه رانندگی جذاب است.

نیسان به وضوح برای درست ، اصول اولیه فکر کرده است، زیرا پدال های آلیاژی نیز به خوبی فاصله دارند.

البته، می‌تو،د خسته‌کننده باشید و فقط به نماهای اصلی X-Trail (یا باید Outlander باشد؟) که در سایر حالت‌های رانندگی موجود است، پایبند باشید.

قابل سرویس است، اما برجسته نیست. Apple CarPlay و Android Auto سیمی هستند و سیستم به راحتی قابل پیمایش است اما در هر هیجان واقعی کوتاه است.

 • دفترچه راهنما نیسان Z 2023
 • دفترچه راهنما نیسان Z 2023

فرمان در خارج از مرکز کاملاً کند است، و هنگام فشار دادن شدید، حرکت بدن کمی وجود دارد – هم غلت می‌زنید و هم هنگام ترمز ، یا شتاب گرفتن شدید، حرکت بدن را به شدت انجام می‌دهید.

جذاب‌تر از یک اتومات است و رانندگی با خودرویی که تمام اسرار خود را فوراً برای شما فاش نمی‌کند، شاداب‌تر است. اما مجموعه‌ای از کنترل‌های بصری‌تر به بیراهه نمی‌روند و Z را به خودرویی راحت‌تر تبدیل می‌کند.

هنگامی که جاده خشک است و موتور 3.0 لیتری توئین توربو شما را به صندلی می‌،باند و شما را در میان رده‌های پر گشتاور نگه می‌دارد. چند ضربه تاخیر توربو زیر 2000 دور در دقیقه وجود دارد، اما هنگامی که سوزن تقویت کننده شروع به سوسو زدن کرد، Z واقعا بلند می شود و بوژ می شود.

یک ب ام و 230i کوپه قبل از جاده با قیمت 70900 دلار به فروش می رسد و تویوتا سوپرا در حال حاضر از 87000 دلار قبل از داخل جاده شروع می شود. فورد موستانگ پرفروش اکنون در استرالیا فروخته می شود تا اینکه نسل بعدی آن در سال 2023 وارد بازار شود.

 • دفترچه راهنما نیسان Z 2023

هزینه اجرای نیسان Z چقدر است؟

دستی شش سرعته از واحد مورد استفاده در 370Z اقتباس شده است، با یک کلاچ Exedy سنگین و سیستم تطبیق دور که نیاز به پاشنه و پا را از بین می برد.

فضای ذخیره سازی عالی نیست، اگرچه بهتر از 370Z است. یک جفت جا لیو،، جیب درب که برای بطری آب من، است و یک سطل زیر بغل وجود دارد.

بسیار طول، است، اما زاویه درب عقب شیشه ای به این م،ی است که هر چیز بزرگ یا جعبه ای باید در باریک ترین ،مت صندوق بار حمل شود زیرا در بلندترین نقطه سقف قرار دارد.

حتی در حالتی که دریچه گاز سبک به نظر می‌رسد، می‌تو،د صدای عقب را شروع کنید. قدیمی است، احساسی که با شیفتر دستی سنگین و کمی درهم تشدید می شود.

برای گا،ی کامل روی تصاویر کلیک کنید

فناوری یکی از بزرگترین مشکلات 370Z بود. مدل جدید دارای همان سیستم اطلاعات سرگرمی است که در X-Trail و قشقایی وجود دارد.

Z نمرده است

دید از روی شانه تقریباً چیزی است که از یک کوپه دو سرنشین انتظار دارید، بنابراین افزودن سیستم نظارت بر نقاط کور یک پیروزی است و برآمدگی برجسته در کاپوت V شکل باعث می شود خودرو به اندازه کافی در جاده راحت باشد. .

نیسان دومین نشان معروف را در کاتالوگ پشتی خود برای سال 2022 پاک کرده است. آ نیسان مدل Z، اکنون به سادگی نامیده می شود را نیسان z.

Z با یک موتور قدرتمند توربوشارژ و یک تعویض دنده جذاب، اگر چه کمی غیرمعمول است، تمام ویژگی های یک گرند تورر را دارد. اما موقعیت رانندگی به خصوص برای سفرهای جاده ای من، نیست، و سواری من، است، اما نه آن چیزی که شما آن را cosseting می نامید.

شما Z را نمی‌،ید زیرا کاربردی است و فضای بار پیشنهادی تا حد زیادی با تویوتا سوپرا مطابقت دارد.

 • دفترچه راهنما نیسان Z 2023

بیشتر: همه چیز نیسان Zمنبع: https://www.carexpert.com.au/car-reviews/2023-nissan-z-manual-review
آیا نیسان Z ایمن است؟

قیمت نیسان Z چقدر است؟

کمی شبیه یکی از آن هاست تقریبا اما ماشین ها تقریباً یک ماشین اسپورت، تقریباً یک تور بزرگ، کمی بین دنیاها گیر کرده است. دیدن اینکه نیسان آن را در کجا قرار خواهد داد، بسیار جذاب خواهد بود.

نیسان برای ساخت کابین Z در سطل قطعات کاوش کرده است، اما این بدان م،ا نیست که مکان من،ی برای گذراندن زمان نیست.

حیف که خیلی صاف و صنعتی به نظر می رسد. نیسان هرگز نتوانسته صدای خودروهای مدرن Z خود را خوب بسازد و Z جدید نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 • دفترچه راهنما نیسان Z 2023

نیسان Z به طور رسمی توسط Euro NCAP یا ANCAP آزمایش نشده است و همچنین 370Z قبل از آن آزمایش نشده است.

با تمرین می‌تو،د خیلی سریع آن را تقویت کنید و نرم‌افزار rev-match به این م،ی است که می‌تو،د روی ترمز، کلاچ و شیفتر بدون نیاز به اضافه ، ژیمناستیک قوزک راست به ،یب تمرکز کنید.

هیچ ایرادی در Z به شکل فعلی وجود ندارد، اما چشم انداز یک Nismo متمرکزتر وسوسه انگیز است. در حالی که در نیسان هستید، یک نسخه آرام تر به ما ارائه دهید تا با آن همراه شویم.

 • دفترچه راهنما نیسان Z 2023

سروصدای بسیار سخاوتمندانه از جاده را با سرعت بالای 80 کیلومتر در ساعت، بدون ذکر صندوق عقب محدود کنید، و Z واقعاً اینطور نیست.

ترمز کنید و زود وارد دنده شوید، اجازه دهید خودرو در گوشه وسط جابجا شود، گشتاور توربو را از طریق ،وجی از پیچ وارد کند، و Z به سمت راست بعدی تنها با یک اشاره بیش فرم، شلیک می کند – یا اگر بیشتر از یک اشاره خیلی تمایل دارند

هر چند جدید یا نه، این یک نمایش دهنده مطلق است. فراری یا لامبورگینی را فراموش کنید، اگر می خواهید چشمان جهان به شما باشد، باید رانندگی کنید.

این کمی از یک واحد شل در مرطوب است. پای خود را پایین بگذارید و حتی با فعال بودن تمام کمک‌های راننده، ،تیک‌های عقب را با شروع بوست روشن می‌کند و اگر کار معقول را انجام ندهید، آنها را به چرخش در می‌آورد و به عقب برمی‌گردید.

نکته برجسته داشبورد دیجیتال است. با یک سرعت سنج مرکزی برجسته و نشانگر دنده در حالت اسپورت، تلاش واقعی برای اینکه آن را پر زرق و برق جلوه دهند، انجام شده است.

Z 98 RON ممتاز بدون سرب را با نرخ ادعایی می نوشد 10.8 لیتر در 100 کیلومتر در چرخه ،یبی، و ویژگی های a 62 لیتر م،ن سوخت. ما 9.0 لیتر در 100 کیلومتر را در بزرگراهی دیدیم که به سمت تپه‌ها می‌رفت، و مقداری رانندگی با نشاط برای اندازه‌گیری خوب در آن پرتاب شد.

 • دفترچه راهنما نیسان Z 2023

صندلی‌های عقب برای نگر، وجود ندارد و صندوق عقب آن کوچک‌تر از آن چیزی است که انتظار دارید.

Z ممکن است شبیه یک خودروی اسپورت به نظر برسد و از سری گرند تورها باشد، اما واقعاً در سال 2022 هم نیست.

نیسان Z در داخل چگونه است؟

زیر کاپوت چیست؟

Z یک خودروی اسپورت نیست و یک گرند تور نیست. این بیشتر شبیه یک ماشین عضل، مدرن است. پاسخ ژاپن به فورد موستانگ.

این یک گوشه کار نیست، و باعث می‌شود که سریع کار کنید، اما تعادل دیفرانسیل عقب دوست‌داشتنی و قدیمی در آن وجود دارد.

ویژگی های ایمنی استاندارد عبارتند از:

 • AEB شامل تشخیص عابر پیاده
 • کروز کنترل تطبیقی
 • هشدار برخورد رو به جلو
 • نظارت بر نقاط کور
 • هشدار ترافیک متقابل عقب
 • هشدار ،وج از خط
 • کمک نور بالا
 • تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی
 • سنسور پارک جلو و عقب
 • دوربین دنده عقب
 • کمک شروع در سربالایی
 • نظارت بر فشار باد تایر

نقطه تماس کلیدی همه احساس کیفیت نسبتاً بالایی دارند. چرخ با چرم صاف تزئین شده است، شیفتر دنده یک واحد درشت است و ترمز دستی به راحتی به دست می افتد.

Z توسط یک نسخه از VR30DDTT موتور 3.0 لیتری توئین توربو از Infiniti Q60 Red Sport، ساخت 298 کیلو وات و 475 نیوتن متر.

شکی نیست که سریع است، اما در هیچ کجا، هر زم، که از هات هاچ های چهار چرخ متحرک انتظار داشته باشیم، سریع نیست.

برداشت CarExpert در مورد نیسان Z

نیسان Z چگونه رانندگی می کند؟

این یک برنده است، پس؟ خوب، برای اینکه این درست باشد، باید بتو،د با اطمینان بگویید “عالی است” وقتی ،ی ناگزیر از او می پرسد که چگونه رانندگی می کند.

نیسان Z توسط الف پوشانده شده است پنج سال گارانتی نامحدود کیلومتر.

این واقعیت که سوبارو فضای صندوق عقب، فضای صندلی‌های جلو و مجموعه‌ای از صندلی‌های عقب را در BRZ ارزان‌تر و کوچک‌تر ارائه می‌کند، به مصالحه‌های ذاتی پلتفرم زیرین Z اشاره دارد.

شما با استفاده از دستگیره در که از 370Z بلند شده است وارد می شوید و به یک جفت صندلی با همان مبدا وارد می شوید. داشبورد کاملاً جدید است، دقیقاً به اندازه سه گیج که بالای صفحه لمسی قرار دارند. در دنیایی که به طور فزاینده‌ای تحت تسلط صفحه نمایش است، آن‌ها نشانه‌ای دوست‌داشتنی به گذشته هستند.

قیمت Z جدید با بر،ب های 61990 دلاری (دستی) و 64490 دلاری (خودکار) نیسان 370Z Nismo 2021 مقایسه می شود.

در مورد یک ماشین اسپرت؟ بدون شک رانندگی لذت بخش است، اما Z فاقد تمرکز تویوتا سوپرا در پیچ هاست.

 • دفترچه راهنما نیسان Z 2023

با ظاهری قدیمی و ،یبی از قطعات 370Z و Infiniti Q60 در زیر پوست، این خودرو کاملاً جدیدی نیست.

 • دفترچه راهنما نیسان Z 2023

تعمیر و نگهداری هر 12 ماه یا 10000 کیلومتر مورد نیاز است و پنج سرویس اول در دفترچه راهنما هزینه ،یبی دارند. 2340 دلار با استفاده از طرح خدمات با قیمت محدود نیسان.

 • دفترچه راهنما نیسان Z 2023

همه چیزهایی که نیست را فراموش کنید، زیرا دنیای موتور برای داشتن نیسان Z بهتر است.

اصول اولیه من، هستند، اما دقیقا برجسته نیستند. موقعیت رانندگی به خصوص برای افراد قدبلند من، نیست، و فضای سر نسبت به موستانگ یا سوپرا تنگ تر است، اگرچه می توان با کمی تکان دادن راحت بود.

و در حالی که شکی نیست که جذاب است، مطمئن نیستم که درخشان باشد.