بررسی محدوده استاندارد GWM Ora 2023

اگرچه ،وجی های آن مشابه گلف است، اما حرکت موتور الکتریکی در سرعت کم باعث می شود که احساس ضربه زدن به آن بیشتر شود.

قدرت در Ora از موتور الکتریکی نصب شده در جلو تامین می شود 126 کیلو وات از قدرت و 250 نیوتن متر از گشتاور

 • محدوده استاندارد GWM Ora 2023

چیزهای عجیبی در مورد Ora وجود دارد، اما چیزی فراتر از یک کنجکاوی است.

 • محدوده استاندارد GWM Ora 2023

هر چند دریچه های هوای عقب قابلیت استفاده آن را به ،وان یک خودروی خانوادگی کوچک بهبود می بخشد. آنها چیزی هستند که ما از SUV های کوچک با این قیمت انتظار داریم.

 • محدوده استاندارد GWM Ora 2023

شما به یکی از معدود خودروهایی نگاه می‌کنید که در سال 2023 با کاهش قیمت مواجه می‌شوند. MG 4 و BYD Dolphin با قیمت بسیار بالا GWM را مجبور کرده است که در مورد قیمت Ora برای استرالیا تجدید نظر کند و نتیجه آن قیمت اولیه زیر 40,000 دلار قبل از ورود به جاده‌ها است.

 • محدوده استاندارد GWM Ora 2023

اورا به آرامی شتاب می‌گیرد و تهاجمی‌ترین تنظیمات ترمز احیاکننده در سرعت‌های شهر هوشمند است. حیف است که حالت تک پدال در یک منوی فرعی مدفون است و هر بار که ماشین را روشن می کنید باید دوباره فعال شود.

نسبت به قیمت آن به خوبی مجهز شده است و نحوه رانندگی آن جذابیت دارد. این حل‌شده‌ترین محصول GWM است که ما از آن استفاده کرده‌ایم، از سواری و هندلینگ گرفته تا سیستم‌های ایمنی (هنوز بیش از حد غیرتمند، اما بیش از حد بیش از حد).

بسیاری از خودروهای برقی مقرون‌به‌صرفه احساس می‌کنند که تمام هزینه‌های توسعه برای باتری صرف شده است، با کابین‌ها. این مورد در Ora صدق نمی کند، که جذابیت زیادی در نمایشگاه دارد.

 • محدوده استاندارد GWM Ora 2023

به لطف درهای باز شونده، ورود به آن به اندازه کافی آسان است، و گنجاندن یک دسته مرکزی تاشو مورد استقبال قرار می گیرد.

با تزئینات چرم مشکی (یا حداقل چرم مانند) روی صندلی‌ها، دوخت‌های کنتراست آبی، سوئیچ‌های کلید ف،ی روی داشبورد، و تنظیمات سرگرمی اطلاعاتی با صفحه دوگانه، هاله‌ای ممتاز (ببخشید) در فضای داخلی وجود دارد.

هاچ بک برقی GWM یک رتبه ایمنی پنج ستاره ANCAP، بر اساس آزمایش Euro NCAP انجام شده در سال 2022.

 • محدوده استاندارد GWM Ora 2023

معلوم شد که شما فقط سوار Ora شده‌اید و درایو را برای حرکت انتخاب می‌کنید، اما هر،ی که آشنا نیست بیهوده تلاش می‌کند تا ماشین را با استفاده از کلید برق برای کنترل تهویه مطبوع روشن (یا خاموش) کند.

در بیشتر موارد، این کار را می کند.

نکته مهم ما از رانندگی سریع اورا در جاده‌های خصوصی در اوایل امسال این بود که احساس می‌کردیم به خوبی بسته شده است، تقریباً مانند یک دریچه گرم. در دنیای واقعی هم همینطور است.

علیرغم نمای بیرونی کوچکش، اورا فضای من،ی را در جلو ارائه می دهد. فرمان بزرگ برای دستیابی و شیب تنظیم می شود و کنسول وسط پهن به این م،ی است که شما بالای سر مسافر خود ننشینید.

اورا با وجود سواری کشیده اش، تصادف نمی کند و روی سرعت گیرها یا چاله ها برخورد نمی کند. این یک کار محکم انجام می دهد و دنیای بیرون را دور نگه می دارد و آن را پنهان می کند 1540 کیلوگرم وزن را بهتر از آنچه انتظار دارید کاهش دهید

فروش خودروهای الکتریکی در استرالیا به سرعت در حال رشد است و چین نیروی محرکه آن است.

 • محدوده استاندارد GWM Ora 2023

فناوری اطلاعات و سرگرمی همچنان یک کیسه مختلط است. سیستم در Ora هنوز هم به شدت به نمادهای کوچکی که فشار دادن آنها در حرکت سخت است، متکی است.

 • محدوده استاندارد GWM Ora 2023

همه کمک‌ها را می‌توان خاموش کرد، اما بار دیگر در زیر منوهای صفحه لمسی مدفون می‌شوند. GWM تنها نیست. یکی از وجوه مش، بین خودروهای چینی در حال فروش در استرالیا، کمک راننده شلوغ آنها است.

 • محدوده استاندارد GWM Ora 2023

برای گا،ی کامل روی تصاویر کلیک کنید

سیستم تعلیق حس محکمی دارد و فرمان سریعتر از محصولات GWM Ute یا Haval است که تجربه کرده ایم. در اطراف مرکز هنوز کاملاً مبهم است، اما شما به اندازه سایر محصولات GWM در اینجا به اندازه سایر محصولات GWM برای جابجایی در فضاهای پارک تنگ دست و پنجه نرم نمی کنید.

فضای ذخیره‌سازی زیادی برای فنجان‌ها و تلفن‌ها وجود دارد – از جمله دو شارژر بی‌سیم – و در هر جایی که استراحت کنید آرنج شما به خوبی پوشانده شده است.

محدوده استاندارد GWM Ora در داخل چگونه است؟

قیمت گذاری GWM Ora 2023:

 • محدوده استاندارد GWM Ora: 39990 دلار (-4000 دلار)
 • GWM Ora Extended Range: $45,990 (-2000 دلار)
 • GWM Ora Extended Range Ultra: 48,990 دلار (جدید)
 • GWM Ora Extended Range GT: 51,990 دلار (-2000 دلار)

با این حال، هنوز درجه ای از جلای کم وجود دارد، که می تواند Ora را از آن بالا ببرد رقابتی به متقاعد کننده. فناوری داخلی صیقلی‌تر، چکمه بزرگ‌تر، و موقعیت من،‌تر برای نشستن در جلو می‌تواند به آسان‌تر شدن توصیه Ora کمک کند.

قیمت محدوده استاندارد GWM Ora چقدر است؟

شکاف بین خودروهای چینی و رقبای کره ای، ژاپنی و اروپایی آنها در فضای احتراق داخلی در حال کاهش است و دوباره در بازار خودروهای الکتریکی تنگ تر می شود.

با توجه به قدرت رقابت آن، 2023 GWM Ora نمی تواند صرفاً مقرون به صرفه باشد – همچنین باید با پولیش رانندگی کنید.

GWM Ora امتیاز حفاظت از سرنشین بزرگسال 92 درصد، رتبه حفاظت از سرنشین کودک 84 درصد، رتبه حفاظت از کاربران آسیب پذیر جاده 74 درصد و رتبه کمک ایمنی 93 درصد را دریافت کرد.

این موتور برقی قوی‌تر را ندارد، اما در صورتی که احساس می‌کنید از چراغ‌های راهنمایی دور هستید، ،تیک‌ها به اندازه کافی ضربه می‌زنند.

چه چیزی نصیبت می شود؟ آیا محدوده استاندارد GWM Ora ایمن است؟

برخلاف Polestar 2 یا Tesla Model 3 که با قرار دادن بدنه خود روی صندلی راننده فوراً روشن می شوند، سیستم در Ora برای شروع به کار ضربه می زند.

پنج سال کمک جاده ای و پنج سال خدمات با قیمت محدود نیز ارائه می شود.

می‌تو،د از ضامن‌های روی داشبورد برای پرش مستقیم به کنترل‌های تهویه مطبوع استفاده کنید، اما تنظیمات مربوط به ترمز احیاکننده در یک منوی فرعی وجود دارد که برای رسیدن به آن فشارهای زیادی نیاز است. خوب است که GWM یک دکمه فیزیکی برای حالت‌های درایو شما دارد، اما بسیار کمتر از میانبر برای رانندگی با یک پدال مفید است.

با لبه‌ای قابل توجه و باز شدن باریک، فروشگاه هفتگی را اداره می‌کند، اما با بیش از چند کیسه یک شبه مشکل دارد – و قطعاً مجموعه‌ای از چوب گلف را نمی‌بلعد.

چهره آن حمله، حداقل برای شروع، این است نه هاچ بک بله، می د،م که در خارج از کشور نام خنده داری دارد، اما این تنها باری است که کلمات گربه خوب را می نویسیم… شاید.

قیمت ها شامل هزینه های جاده ای نمی شود

این واقعیت که به نظر می رسد قادر به مطابقت با محدوده ادعا شده خود در دنیای واقعی است نیز یک نکته است، اگرچه ما باید آن را در کنار MG 4 قرار دهیم تا ببینیم کدامیک در شرایط دنیای واقعی جلوتر خواهد رفت.

برداشت CarExpert در محدوده استاندارد GWM Ora

فضای صندلی های عقب با توجه به اندازه Ora به طرز شگفت آوری خوب است. نه تنها فضای سر من،ی وجود دارد، بلکه فضای پای کافی برای قرار دادن بزرگسالان پشت سر بزرگسالان وجود دارد.

رانندگی با یک پدال یک تمایز کلیدی برای خودروهای الکتریکی است که به رانندگان اجازه می دهد تا از ترمز احیا کننده برای کاهش سرعت خودرو بدون فشار دادن پدال ترمز استفاده کنند و دسترسی به آن باید آسان تر باشد.

 • محدوده استاندارد GWM Ora 2023

Ora GT اضافه می کند:

 • رینگ های آلیاژی 18 اینچی منحصر به فرد
 • سپر و جلوپنجره منحصر به فرد
 • درب عقب برقی هندزفری
 • سانروف پانوراما
 • کالیپر ترمز قرمز
 • فرمان گرم کن
 • پارکینگ اتوماتیک

اگرچه کامل نیست. Ora از مشکلات صندلی مانند سایر خودروهای GWM رنج می‌برد، بالشتک صندلی بیش از حد به سمت جلو کشیده شده است که نمی‌تواند پشتیب، از زیر ران را داشته باشد، و تصمیم برای قرار دادن کلید “روشن/خاموش” روی داشبورد برای تهویه مطبوع درست در جایی که دکمه استارت را قرار می‌دهید گیج کننده است.

اگرچه از بیرون بسیار کوچک به نظر می رسد، اما اورا کمی بزرگتر از فول، واگن گلف در ردیف دوم به نظر می رسد.

تج،ات ایمنی استاندارد شامل:

 • 7 ایربگ SRS
 • ترمز اضطراری خودکار (AEB)
  • تشخیص عابر پیاده، دوچرخه سوار
  • تشخیص وسیله نقلیه عبوری
 • کمک نقطه کور
 • هشدار ،وج از خط
 • کمک حفظ خط
 • هشدار ترافیک متقابل عقب
 • هشدار برخورد مع،
 • تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی
 • نظارت بر راننده مبتنی بر دوربین

هزینه اجرای محدوده استاندارد GWM Ora چقدر است؟

با نحوه عملکرد کمک‌های برقی آشنا شوید و Ora یک رزمناو نسبتاً راحت است – اما به سختی می‌توان به گذشته نگاه کرد، زیرا آنها بسیار مصمم هستند که درگیر شوند.

Apple CarPlay بی‌سیم در مدت زم، که پشت فرمان بودیم، به خوبی کار می‌کرد، به سرعت متصل می‌شد و اتصال محکمی را حفظ می‌کرد. Android Auto روی ماشینی که ما در Lang Lang فیلمبرداری کردیم کار نمی کرد.

محدوده استاندارد GWM Ora دارای محدوده ادعایی است 320 کیلومتر در چرخه تست سخت تر WLTP. انتخاب محدوده گسترده باعث افزایش آن می شود 420 کیلومتر در همان آزمون

دو بسته باتری ارائه می شود. محدوده استاندارد دارای یک واحد لیتیوم یونی با ظرفیت 48 کیلووات ساعت است، در حالی که محدوده گسترده ظرفیت را به 63 کیلووات ساعت افزایش می دهد.

اگرچه می‌تو،د در حالی که صفحه‌نمایش هنوز سیاه هستند، به Drive تکان دهید و از آن خارج شوید، رانندگی قبل از روشن شدن سطل ابزار، اعتماد به نفس خاصی ندارد.

 • محدوده استاندارد GWM Ora 2023

ما در طول مدتی که پشت فرمان بودیم، شاهد 15 کیلووات ساعت در هر 100 کیلومتر بودیم که برابر است با بردی در حدود 320 کیلومتر در دنیای واقعی از محدوده استاندارد.

MG 4 از نظر مفهومی مشابه Ora است. این یک هاچ بک الکتریکی کوچک است و با قیمت 38990 دلار قبل از هزینه های جاده ای، دومین خودروی الکتریکی ارزان قیمت در استرالیا در حال حاضر پس از BYD Dolphin با قیمت 38890 دلار در جاده ها است.

GWM Ora Standard Range چگونه رانندگی می کند؟

قیمت‌گذاری بدون راننده نیز برای Ora در دسترس است. به دلیل طیف وسیعی از مشوق های پیشنهادی، از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است – برای لیست کامل، ما را بررسی کنید داستان قیمت و مشخصات.

زیر کاپوت چیست؟

پنج سرویس اول برای GWM Ora محدود شده است 99 دلار. سرویس دفترچه گزارش هر 12 ماه یا 15000 کیلومتر، هر کدام که زودتر اتفاق بیفتد، مورد نیاز است.

بیشتر: همه چیز GWM Ora
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-reviews/2023-gwm-ora-standard-range-review

به طراحی منحصربه‌فرد آن نگاه کنید، که بخش‌های یکپارچه‌سازی و آینده‌نگر است، و یک دریچه شهری با ادعای برد رقابتی، فضای داخلی مدرن و قیمتی که آن را به یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین خودروهای برقی کشور تبدیل می‌کند، خواهید دید.

GWM همچنین در ،مت جلوی کمک راننده فعال پیشرفت کرده است، اگرچه هنوز کار برای انجام دادن وجود دارد. نظارت بر راننده به هیچ وجه به اندازه قبل بیش فعال نیست، اما حفظ خط اضطراری هنوز خیلی مشتاق است که درگیر شود، و هشدار ترمز قبل از برخورد مستعد گریه گرگ است.

معاوضه با فضای صندلی عقب؟ فضای بوت ادعا شده است 228 لیتر، در حال گسترش به 858 لیتر با تا شدن صندلی های عقب

Ora Ultra اضافه می کند:

 • درب عقب برقی
 • سانروف پانوراما
 • فرمان گرم کن
 • عملکرد حافظه صندلی راننده
 • گرمکن، تهویه، صندلی های جلو ماساژور

GWM Ora توسط a گارانتی هفت ساله و نامحدود کیلومتر مانند طیف گسترده تر باتری به مدت هشت سال پوشیده شده است.

راضی نیست که به رقبای خود اجازه دهد همه برند چینی سرگرم کننده را داشته باشند GWM آماده است تا حمله الکتریکی خود را به استرالیا انجام دهد.

تسلا مدل 3 و مدل Y در شانگهای، BYD Atto 3 در چانگژو، MG ZS EV در ژنگژو، در حالی که Polestar 2 و Volvo XC40/C40 در چنگدو تولید می‌شوند – و این تازه شروع است.

نکات برجسته Ora Standard Range + Extended Range:

 • رینگ های آلیاژی 18 اینچی
 • چراغ های جلو LED
 • خوشه ابزار دیجیتال 10.25 اینچی
 • سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی
 • Apple CarPlay، Android Auto
 • شارژر تلفن بی سیم
 • صندلی های چرمی
 • صندلی راننده برقی 6 جهته
 • صندلی سرنشین برقی 4 جهته
 • کم نور شدن خودکار آینه دید عقب
 • دوربین دید فراگیر
 • کروز کنترل تطبیقی
 • سنسورهای پارک عقب

صدای باد و غرش ،تیک ها به خوبی مهار می شود، که همیشه در خودروهای برقی مقرون به صرفه صدق نمی کند. هنگام مکالمه با یک مسافر با سرعت بالا، حتی در بزرگراه های ناهموار کشور استرالیا، احساس نمی کنید که در حال رقابت با پس زمینه ایستا هستید.