بررسی مرسدس بنز E کلاس 2024 | CarExpert

مرسدس بنز از سال 1946 سدان هایی مانند این را ساخته است – بیش از 16 میلیون مورد تا کنون – و اگرچه مدها و فن آوری ها تکامل یافته اند، اما اصول اولیه پیشرفت نکرده است.

مهندسان مرسدس حتی پایه دیجیتالی یک سیستم هوش مصنوعی را در ک، E جدید تعبیه کرده‌اند که در آینده می‌آموزد رانندگان از کدام سیستم‌های راحتی مکررا در شرایط خاص استفاده می‌کنند و به طور خودکار آنها را فعال می‌کنند.

همانطور که انتظار دارید، لیست تج،ات استاندارد در ک، E جدید جامع است.

حالت Sport+ وجود ندارد: این ک، E به آن نیازی ندارد و چیزی به جذابیت آن نمی‌افزاید. فرمان چرخ عقب اختیاری نه تنها مانورپذیری در پارکینگ های تنگ را بهبود می بخشد، بلکه به چرخاندن خودرو به دور گیره های موی سفت نیز کمک می کند.

تج،ات استاندارد در اروپا شامل:

 • کمک پارک فعال
 • اپل کارپلی بی‌سیم، اندروید اتو
 • رادیو دیجیتال DAB
 • MBUX 2.0 با عملکردهای توسعه یافته
 • بسته اتصال ناوبری
 • خدمات مرسدس من اتصال
 • گرمکن صندلی های جلو
 • بدون کلید – برو
 • چراغ های جلو LED
 • صندلی های جلو با عملکرد حافظه
 • بسته شدن درب صندوق عقب از راه دور
 • سازگاری سرعت مبتنی بر مسیر
 • شارژ بی سیم برای دستگاه های تلفن همراه

در همین حال، خودروهای پلاگین هیب، دارای یک موتور الکترونیکی 95 کیلووات/440 نیوتن‌متر هستند که از یک باتری بزرگ جدید 25.4 کیلووات ساعتی تغذیه می‌شود که مرسدس می‌گوید مسافتی بیش از 100 کیلومتر را به همراه دارد.

از نظر طراحی بیرونی، خطوط کاراکتر واضح روی چرخ‌ها، گرافیک جلویی جدید که جلوپنجره و چراغ‌های LED استاندارد را در یک پنل مشکی به هم متصل می‌کند، و چراغ‌های عقب جدید با گرافیک هوشمندانه ستاره سه‌پر، حضور ماهیچه‌ای در جاده را به ک، E بخشیده است. جزئیاتی مانند دستگیره های درها و سپرهای جلو و عقب با دقت تراشیده شده به ارائه ضریب درگ 0.23 کمک کرده اند. اندازه چرخ های موجود بین 18 تا 21 اینچ است.

البته هر دو خودرو از مشخصات بالایی برخوردار بودند، با فرمان چرخ‌های عقب (که با سیستم تعلیق بادی عرضه می‌شود)، چرخ‌های 21 و 20 اینچی به‌ترتیب، و نمایشگر MBUX Superscreen در داخل.

اما با توجه به افزایش سطح فناوری موجود، احتمالاً مدل‌های W214 گران‌تر از همتایان W213 خود خواهند بود.

اولا کالنیوس، مدیرعامل مرسدس بنز می گوید: «ما کاملاً متقاعد شده ایم که مشتریان در چین و برخی از بازارهای آسیایی می خواهند ماشین خود را به یک مرکز سرگرمی، یک مرکز بازی، یک مرکز کار، یک مرکز آرامش تبدیل کنند.

مرسدس بنز ک، E در داخل چگونه است؟

مرسدس بنز E ک، 2024 یک سدان راحت و عالی است که به نظر می رسد برای ماندگاری ساخته شده است. در دنیایی که تغییرات بی پایان و بی امان به نظر می رسد، تداومی در مورد این خودرو وجود دارد که روح را آرام می کند.

 • مرسدس بنز E ک، 2024

جدا از مدل‌های قدرتمند و محبوب AMG که نسخه‌های W214 آن‌ها هنوز معرفی نشده‌اند، مرسدس بنز استرالیا در حال حاضر ک، E سدان را تنها در دو سطح عرضه می‌کند. E 200که دارای پیشرانه 2.0 لیتری چهار سیلندر هیب، ملایم است و E 300eکه ،یبی از موتور 2 لیتری 155 کیلوواتی با یک موتور الکترونیکی 90 کیلوواتی است که از باتری 13.5 کیلووات ساعتی تغذیه می کند.

 • مرسدس بنز E ک، 2024

باید دستان خود را به آرامی روی فرمان نگه دارید، اما با فعال شدن کروز کنترل تطبیقی، دستیار تغییر لاین فعال پکیج، خودروی آزمایشی ما را به طور خودکار به سمت خط سبقت در بزرگراهی دو محوره هدایت می‌کند، وقتی به وسیله نقلیه کندتر حرکت می‌کند، ترافیک سریع‌تر از پشت را بررسی می‌کند و نشانگرها را فعال می‌کند.

W214 E-Cl، در اروپا با یک موتور 3.0 لیتری شش سیلندر بنزینی تک مشخصات، یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر بنزینی موجود با سه ،وجی قدرت و گشتاور مختلف و یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر دیزل تک مشخصات در اروپا عرضه می شود. تمامی پیشرانه ها یا هیب، ملایم یا پلاگین هیب، هستند.

 • مرسدس بنز E ک، 2024
  و 300de

در حالی که برخی از رقبای آن، به ویژه BMW، مصمم به ساخت خودروهایی هستند که با مفاهیم متعارف سبک و تجمل روبرو می شوند و آن را به چالش می کشند، این مرسدس سایز متوسط ​​ظرافت و ظرافتی را به نمایش می گذارد.

اگر چه مرسدس بنز این روزها خودروهای شاسی بلند و جابجایی افراد بیشتری نسبت به خودروها ارائه می دهد سدان ک، E هنوز از بسیاری جهات برند را تعریف می کند.

 • مرسدس بنز E ک، 2024

این نشان می‌دهد که قیمت پایه برای E200 به 120000 دلار و برای E300 e به 145000 دلار نزدیک‌تر است.

دیدگاه CarExpert در مورد مرسدس بنز ک، E

با این حال، مصرف سوخت بهبود یافته است. مصرف ،یبی در چرخه تست WLTP از 7.3 تا 6.4 لیتر در 100 کیلومتر به خوبی با W213 8.4 تا 7.1 لیتر در 100 کیلومتر مقایسه می شود.

 • مرسدس بنز E ک، 2024
مرسدس بنز ک، E چگونه رانندگی می کند؟ چه چیزی نصیبت می شود؟

مهندس، که سدان W124 E-Cl، را در دهه 1980 ساختند، یکی از خودروهای سنگ محک سه نقطه ستاره، ممکن است از دکوراسیون پر زرق و برقی که جانشین قرن بیست و یکم آن را زینت می دهد – چه در داخل و چه در خارج، شگفت زده شوند. اما، آنها شایستگی بی دردسر پیشرانه آن، اعتماد مطالعه شده شاسی آن، و کارایی بی صدا را که با آن فناوری آن به راننده کمک می کند، تشخیص می دهند.

یک برنامه خدمات سه ساله برای E-Cl، ،وجی 3325 دلار، یک برنامه چهار ساله 535 دلار و یک برنامه پنج ساله 6800 دلار هزینه دارد.

برای گا،ی کامل روی تصاویر کلیک کنید

فواصل سرویس روی 25000 کیلومتر یا سالیانه تنظیم شده است – هر کدام که زودتر اتفاق بیفتد – و مرسدس بنز برنامه های خدمات اولیه را تا پنج سال ارائه می دهد.

مرسدس بنز استرالیا در حال حاضر یک پنج سال گارانتی نامحدود کیلومتر.

W214 E-Cl، علاوه بر اینکه کمی جادارتر است، مخصوصاً در ،مت عقب، از ابرصفحه جدید MBUX مرسدس بنز رونمایی می کند.

 • مرسدس بنز E ک، 2024

قوای محرکه E 300de مسلماً چشمگیرتر است، نه حداقل به این دلیل که صدای خودرو در داخل به ندرت از برادر شش سیلندر خود بلندتر است.

 • مرسدس بنز E ک، 2024
آیا مرسدس بنز ک، E ایمن است؟

ویژگی های ایمنی استاندارد عبارتند از:

 • دوربین های 360 درجه
 • دستیار تغییر لاین فعال
 • کمک ترافیک فعال
 • کمک فرمان فعال
 • چراغ های ترمز تطبیقی
 • کروز کنترل تطبیقی
 • کمک نور بالای تطبیقی
 • بسته کمک راننده
 • ایربگ زانوی راننده
 • کمک علائم راهنمایی و رانندگی
 • نظارت بر فشار باد ،تیک

دلیلش اینه که بقیه ماشین خیلی ،ته. حتی روی چرخ‌ها و ،تیک‌های 21 اینچی کم‌حجم، این ک، E به اندازه ک، S در داخل کابین بی‌صدا است.

موتورهای هیب، ملایم دارای یک استارت-ژنراتور یکپارچه 48 ولتی بین موتور احتراق داخلی و گیرب، 9 سرعته اتوماتیک هستند که اکنون 17 کیلووات و 205 نیوتن متر اضافی در صورت تقاضا فراهم می کند.

این فقط این نیست که می‌تو،د از قدرت الکتریکی خالص فراتر بروید: در حالت هیب،، پیشرانه به‌طور خودکار جریان قدرت از موتور احتراق داخلی و موتور الکترونیکی را به هم می‌ریزد تا از راندمان بهینه اطمینان حاصل کند. باتری بزرگتر به سیستم یک سالن بزرگتر برای رقصیدن این رقص صرفه جویی در مصرف سوخت می دهد.

سوپر اسکرین که به ،وان یک آپشن در بازارهای منتخب موجود است، دو سوم سمت راست داشبورد را بلافاصله در مجاورت پنل ابزار عمودی جدید می پوشاند و دارای یک صفحه نمایش لمسی مرکزی 14.4 اینچی و یک صفحه نمایش 12.3 اینچی برای سرنشین جلو در زیر یک صفحه شیشه ای است.

مرسدس بنز استرالیا هنوز اعلام نکرده است که کدام مدل از W214 به استرالیا می آید یا قیمت آن.

هزینه اجرای مرسدس بنز ک، E چقدر است؟

یک لایه سازگاری جدید به سیستم رابط کاربری ارتقا یافته MBUX اضافه شده است، که عملکردهای آن اکنون از یک پردازنده منفرد که عملکرد بهبود یافته و سرعت داده بالاتری را ارائه می دهد، امکان نصب برنامه های شخص ثالث را فراهم می کند.

در حال حاضر، دارندگان ک، E می‌توانند از ال،ا استفاده کنند یا آنچه مرسدس بنز «روتین» می‌نامد برای پیوند دادن عملکردها و شرایط ایجاد کنند. به ،وان مثال، E-Cl، را می توان طوری تنظیم کرد که گرمایش صندلی را روشن کند و در صورتی که دمای داخلی زیر 12 درجه سانتی گراد باشد، نور محیط را به نارنجی گرم تبدیل کند.

سواری در حالت پیش‌فرض Comfort بسیار جذاب است. انتخاب حالت اسپورت به آرامی در حرکات ثانویه بدنه بدون ایجاد احساس خشن یا تند بودن خودرو حکمفرماست.

پیشرانه هیب، ملایم شش سیلندر E 450 صاف و ضربه‌ای است، و اگرچه می‌تو،د صدا را به صورت دیجیتالی تقویت کنید تا آن را مانند یک V8 بچرخ،د، بهتر است آن را به حال خود رها کنید تا در شتاب‌گیری شدید فقط یک صدای ،وشان منتشر شود.

قیمت مرسدس بنز ک، E چقدر است؟

غرغر کوچک دیزلی به سختی به داخل کابین آرام نفوذ می کند و به شما امکان می دهد از استریو 730 واتی Burmester 4D با مشخصات بالا لذت ببرید. وقتی در حالت برقی خالص کار می کنید، تقریباً به اندازه رو،رویس ،ت است. هنگامی که در حالت هیب، کار می کنید، انتقال بین احتراق داخلی و قدرت الکتریکی تقریباً نامحسوس است.

با وجود یک ضربه جزئی در ،وجی موتور احتراق داخلی – از 145 کیلووات تا 150 کیلووات – و ژنراتور استارت یکپارچه 48 ولتی که 7 کیلووات بیشتر پمپاژ می کند، W214 E 200 کمی کندتر از مدل ،وجی است: مرسدس بنز برای مرسدس بنز 50 ساعت وات 7 کیلووات. 214 در مقابل 7.3 ث،ه برای W213.

اگر ماشین در حال حرکت است، همچنان می‌تو،د در جلسه Zoom شرکت کنید، اما فقط با استفاده از فید صوتی.

بیشتر: همه چیز مرسدس بنز ک، E
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-reviews/2024-mercedes-benz-e-cl،-review

بسته Superscreen شامل دوربینی است که در بالای داشبورد نصب شده است که رو به داخل کابین است، و توانایی MBUX برای اجرای برنامه‌های شخص ثالث به این م،ی است که می‌تو،د از آن برای شرکت در کنفرانس‌های ویدیویی Zoom زم، که خودرو ،ن است استفاده کنید.

به ،وان مثال، یک عملکرد کلید دیجیتال که بخشی از بسته ارتقا یافته Keyless Go است، اکنون E-Cl، جدید را قادر می‌سازد تا قفل آن را باز کرده و با آیفون یا اپل واچ سازگار راه اندازی شود. علاوه بر این، کاربر اصلی برنامه Mercedes me خودرو می‌تواند به 16 نفر دیگر این حق را بدهد که قفل ماشین را باز کنند یا رانندگی کنند.

بسته Driving Assistance Plus موجود در اروپا، E-Cl، جدید را با قابلیت رانندگی خودکار تقریباً سطح 3 اعطا می کند.

مرسدس می‌گوید افزایش قابل‌توجه در برد رانندگی الکتریکی – از 51 کیلومتر به 115 کیلومتر در چرخه تست WLTP، E 300e جدید را به یک پیشنهاد قانع‌کننده تبدیل می‌کند.

ما نتوانستیم E 200 یا E 300e را بر،م تا با خط تولید فعلی استرالیا، نظراتی پشت سر هم داشته باشیم، اما توانستیم E 450 شش سیلندر و هیب، پلاگین دیزلی چهار سیلندر جذاب E 300de را نمونه برداری کنیم.

 • مرسدس بنز E ک، 2024

مرسدس بنز مدت‌ها پیشروی جه، در تحقیق و توسعه ایمنی بوده است و ک، E جدید همچنان به سنت برند در ارائه ویژگی‌های ایمنی غیرفعال و فعال پیشرفته ادامه می‌دهد.

 • مرسدس بنز E ک، 2024

را مرسدس بنز E ک، 2024با کد W214، بر روی همان معماری پلتفرم MRA2 ساخته شده است که جایگزین خودرویی می شود، و زیر نمای بیرونی بازطراحی شده آن، مقدار زیادی از همان پیشرانه و سخت افزار شاسی قرار دارد. با این حال، از جمله تغییرات کلیدی سخت افزاری، افزایش 20 میلی متری فاصله بین دو محور و در دسترس بودن فرمان چرخ های عقب است که دور چرخش را تا یک متر کاهش می دهد.

مرسدس بنز ک، E جدید چگونه رانندگی می کند؟ در یک کلام، بدون زحمت.

 • مرسدس بنز E ک، 2024

و ما می تو،م ببینیم که در بازارهای غربی نیز شروع به اوج گرفتن کرده است. بنابراین، از این نقطه به بعد، هنگامی که معماری‌های جدید خودرو را راه‌اندازی می‌کنیم، هر مرسدس گزینه صفحه نمایش ستون به ستون را خواهد داشت.

زیر کاپوت چیست؟

مهم نیست که چقدر به آن فشار می آورید، E-Cl، کاملاً بدون مزاحمت باقی می ماند.

چیزی به طرز شگفت انگیزی در E ک، جدید وجود دارد.

خبر خوب این است که اگر ترجیح می‌دهید تمام رانندگی را خودتان انجام دهید، W214 توانایی مطمئنی را نشان می‌دهد که مشخصه بهترین مدل‌های ک، E در چهار دهه گذشته بوده است. این خودرویی است که با خوشحالی در حومه شهر می چرخد، اما وقتی می خواهید آن را در جاده ای پرپیچ و خم روستایی بپیمایید، می ایستد و با اقتدار کامل هدایت می کند.

در حالی که E-Cl، جدید در حال حرکت است، صفحه نمایش جلوی سرنشین به پخش فیلم و ویدیو ادامه می دهد، اما فناوری دیجیتال هوشمند به طور خودکار آنچه را که روی صفحه نمایش است از راننده پنهان می کند.

داستان واقعی مرسدس بنز ک، E جدید، نه چندان سخت افزاری، بلکه نرم افزاری است. این خودرو مملو از فناوری‌ها و عملکردهای نرم‌افزاری است که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که راننده و سرنشینان احساس ارتباط، راحتی و کنترل بیشتری داشته باشند.