برند اسپرت کوپرا با در نظر گرفتن خودروی … اسپرت

همچنین نشان داده است که در بالای ترامار فول، واگن تیگوان فضایی برای یک SUV بزرگتر در صورت عرضه در بازار ایالات متحده وجود دارد، چیزی که قبلاً تحقیقات بازار برای آن انجام داده است.

با توجه به اینکه Cupra قبلاً تأیید کرده است که آ،ین راه‌اندازی خودروی احتراقی جدید خود، ترامار در سال 2024 خواهد بود و متعهد شده است که تا سال 2030 فقط از خودروهای برقی استفاده کند، هر خودروی اسپرتی که عرضه کند تقریباً یک خودروی الکتریکی خواهد بود.

گفت: «اگر مجبور بودیم مدل‌های جدیدی را بالاتر از محدوده‌ای که داریم بسازیم، آن مدل‌های جدید یا باید به ما اجازه دسترسی به بازارهای جه، واقعی مانند ایالات متحده را بدهند یا کاری بسیار بسیار ویژه برای برندمان انجام دهند.» آقای گریفیث

همچنین به این برند اسپرت یک مدل هاله می دهد.

ما برندهای زیادی در گروه فول، واگن داریم که خودروهای لو، و درجه یک تولید می کنند. آقای گریفیث گفت: ما در مورد لو،، یا ممتاز یا بزرگ نیستیم.

این می تواند تغییر کند، وین گریفیث، مدیر عامل شرکت، در را برای چنین مدلی برای برند جوان گروه فول، واگن باز گذاشته است.

و بنابراین، اگر بخواهیم ماشین‌های مختلفی بسازیم، ماشین‌هایی هستند که با برند و DNA برند ما همخو، دارند. و بنابراین، ما در مورد اینکه مثلاً روی یک ماشین اسپورت شرط بندی کنم، در مورد اتومبیل های اضافی یا مدل های جدید صحبت می کنیم.

کوپرا در سال 2022 رکورد فروش 152900 دستگاه خودرو را در سراسر جهان به فروش رساند که 1111 دستگاه از این تعداد در استرالیا فروخته شد. هدف آن فروش 500000 فروش سالانه در سراسر جهان تا سال 2025 و فروش 7000 فروش در استرالیا تا همان سال است.

در صورت تایید، کوپرا یکی از معدود خودروهای اسپرت در گروه فول، واگن را پایدار می کند. به ،وان مثال، برندهای فول، واگن، SEAT و Skoda هیچ کدام را ندارند، در حالی که آئودی در حال پایان دادن به تولید TT خود است.

از آنجایی که یک برند خاص و اسپرت است، شاید تعجب آور باشد کوپرا هنوز یک خودروی اسپرت ارائه نکرده است.

و منظورم این است که این ما را به دام واقعی و همپوش، با برندهای دیگر می برد که به آنها نیاز نداریم.

اگر کوپرا یک خودروی اسپورت روانه بازار کند، احتمالاً در زیر جانشین پورشه 718 برقی آینده در گروه فول، واگن قرار می‌گیرد و آقای گریفیث می‌گوید کوپرا یک برند ممتاز یا لو، نیست.

  • برند اسپرت کوپرا با در نظر گرفتن خودروی ... اسپرت
    مفاهیم Tavascan، Terramar و UrbanRebel

این برند همچنین نسخه تولیدی مفهومی UrbanRebel را معرفی خواهد کرد.

  • برند اسپرت کوپرا با در نظر گرفتن خودروی ... اسپرت
    Cupra Formentor، Ateca و Leon

Cupra از زم، که در سال 2018 از برند SEAT جدا شد، مشغول توسعه خط تولید مدل‌های خود بوده است. دریچه الکتریکی Born که اخیراً معرفی شده است به Ateca، Formentor و Leon با موتور احتراقی ملحق شد، در حالی که چند سال آینده، خودروهای برقی Tavascan و کراس اوورهای ترامار بنزینی و پلاگین هیب،.

بیش از یک دهه طول کشید تا اشکودا 7000 خودرو در یک سال Down Under بفروشد، اما برند جاه طلب Cupra می خواهد این کار را در سه سال انجام دهد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/sporty-،nd-cupra-considering-a-sports-car

“بنابراین متأسفم، من نمی توانم ute انجام دهم، اما ممکن است در آینده ای شانس یک ماشین اسپرت زیبا از Cupra وجود داشته باشد.”

  • برند اسپرت کوپرا با در نظر گرفتن خودروی ... اسپرت
    کوپرا لئون