برند فولکس واگن از پلتفرم Scout برای خودروهای برقی استفاده نخواهد کرد – گزارش

«در حال حاضر، ما از برد الکتریکی پلاگین هیب، راضی نیستیم. من هرگز نمی گویم هرگز، اما ما بیشتر به دنبال یک نسخه کامل الکتریکی هستیم اتوموبیل.

 • برند فول، واگن از پلتفرم Scout برای خودروهای برقی استفاده نخواهد کرد - گزارش
  فورد رنجر

چرخه عمر پلتفرم هر چیزی بین 10 تا 12 سال است. ما گفتیم، خوب، واضح است که برق‌رس، چیزی است که باید در آینده به آن فکر کنیم.» آقای فاستون گفت.

فورد اروپا سال گذشته به طور موثر تایید کرد که تا سال 2024 یک رنجر هیب، پلاگین را عرضه خواهد کرد و این شرکت اعلام کرد که قصد دارد محدوده خودروهای تجاری خود را تا آن سال “قابلیت آلایندگی صفر” داشته باشد.

“هنوز زود است، اما این چیزی است که ما در چرخه زندگی در نظر داریم.”

اخبار خودرو اروپا توماس شافر، رئیس جه، برند فول، واگن گزارش می دهد که هیچ برنامه ای برای استفاده از این پلت فرم “SUV خشن”، حداقل نه در این دهه، برای یک خودروی الکتریکی با برند فول، واگن وجود ندارد.

در حالی که برند فول، واگن ممکن است در این دهه یک پلت فرم اختصاصی EV دریافت نکند، اما می تواند یک دستگاه برقی را به شکل آماروک وارد بازار کند.

 • برند فول، واگن از پلتفرم Scout برای خودروهای برقی استفاده نخواهد کرد - گزارش
  فول، واگن آماروک 2023

اتوموبیل نشان می‌دهد که یک Amarok و Ranger الکتریکی – دومی جایگزینی مقرون‌به‌صرفه‌تر و جمع‌وجور برای F-150 Lightning – می‌تواند در ایالات متحده تولید شود و نسخه آمریکایی رنجر به زودی در کارخانه‌ای در Wayne، میشیگان وارد تولید شود. .

“ما فکر می کنیم این امکان پذیر است. بدیهی است که ما باید ،اصر خاصی را اصلاح کنیم. اما بله، ما به طور جدی در حال بررسی یک نوع الکتریکی هستیم.

 • برند فول، واگن از پلتفرم Scout برای خودروهای برقی استفاده نخواهد کرد - گزارش

با این حال، فول، واگن تیم خود را به موازات این برنامه داشت.

اینها شامل F-150 Lightning و همچنین Rivian R1T، GMC Hummer EV و شورولت سیلورادو EV و Ram 1500 BEV است.

به استثنای چند خودروی الکتریکی چینی از جمله LDV eT60 و رادار RD6 آینده، بیشتر پیکاپ‌های الکتریکی در انتهای طیف وسیع‌تری قرار داشته‌اند.

 • برند فول، واگن از پلتفرم Scout برای خودروهای برقی استفاده نخواهد کرد - گزارش
  شناسه فول، واگن آئرو

اخبار خودرو اروپا گزارش می دهد که یک کراس اوور بزرگ و سه ردیفه – احتمالاً ID.8 نامیده می شود – قرار است در کارخانه تنسی این شرکت در کنار اطلس با اندازه مشابه با موتور احتراقی وارد تولید شود، در حالی که یک ID شاسی بلند. Buzz در راه است که ممکن است در آمریکای شمالی نیز تولید شود.

به گفته آقای کراوز، معماری بدنه روی قاب آماروک می تواند یک پیشرانه الکتریکی و بسته باتری را در خود جای دهد.

با این حال، با وجود این که اسکات کیوگ، مدیرعامل Scout Motors در ماه مه به این نشریه گفت: «این پلتفرم می‌تواند فرصتی را برای سایر وسایل نقلیه گروهی فراهم کند، این مدلی با برند فول، واگن را در دهه آینده رد نمی‌کند. آره. من می‌خواهم در این مورد شفاف باشم: این پلتفرم قطعاً می‌تواند فرصتی برای وسایل نقلیه غیر پیشاهنگی فراهم کند.

به نظر می‌رسید که آقای کراوز نسبت به آماروک هیب، پلاگین چندان مشتاق نبود، با وجود اینکه این برند طیف گسترده‌ای از مدل‌های هیب، پلاگین را در اروپا می‌فروشد.

فول، واگن همچنین سدان بزرگ آینده خود را در قالب مفهومی به ،وان ID پیش نمایش داده است. آئرو.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-،nd-wont-use-scout-platform-for-ev-ute-report

بخش عمده ای از طراحی و مهندسی نسل دوم فول، واگن ute در استرالیا و توسط تیم تحقیق و توسعه ویکتوریایی فورد انجام شد.

در حالی که هیچ فول، واگن برقی مستقر در پیشاهنگی در کار نیست، این برند در حال توسعه خودروهای برقی بزرگ دیگری است.

اولین خودروهای با نام تجاری Scout به صورت مفهومی در سال 2023 و قبل از شروع تولید در سال 2026 معرفی خواهند شد.

لارس کراوز، عضو هیئت مدیره خودروهای تجاری فول، واگن که مسئول بازاریابی است، گفت: «ما به دنبال یک نسخه خالص الکتریکی هستیم. اتوموبیل اوایل امسال

آقای شفر گفت: “در حال حاضر تمرکز ما روی ،یب شامل آن نمی شود.”

متعاقبا، مهندس ارشد پلت فرم T6 فورد، ایان فوستون، تایید کرد که رنجر برای برقی سازی طراحی شده است.

اتوموبیل گزارش می دهد که Amarok EV می تواند تا سال 2025 راه اندازی شود.

بنابراین ما مطمئن شدیم که پلت فرم قادر به انجام آن است. و ما برقی‌سازی را در آن مهندسی کردیم تا مطمئن شویم که تمام فناوری‌های مختلف نیروی محرکه می‌توانند در آینده در پلت فرم قرار بگیرند.»

 • برند فول، واگن از پلتفرم Scout برای خودروهای برقی استفاده نخواهد کرد - گزارش
  فورد F-150 لایتنینگ

نسل بعدی فول، واگن آماروک که در اوایل سال 2023 عرضه می شود، زیربنای خود را با فورد رنجر بازطراحی شده به اشتراک می گذارد.

فول، واگن در حال کار بر روی یک پلت فرم جدید خودروی الکتریکی برای ناهمواری خود است دیده ب، ute و SUV، اما زیربنای یک ute الکتریکی با نشان VW نخواهد بود.

اینها با در نظر گرفتن بازار آمریکای شمالی در حال توسعه هستند و فول، واگن تایید نکرده است که آیا آنها در جای دیگری عرضه خواهند شد یا خیر.

در حال حاضر، ما یک ،یب مشخص در نیمه دوم این دهه داریم. سپس، در بازار آمریکا، اگر در بخش‌های خاصی بازی نکنید، باید در یک منطقه سهم بازار بم،د. اما سوال از [VW’s new Rugged SUV platform] در حال حاضر اولویت ما نیست.»

 • برند فول، واگن از پلتفرم Scout برای خودروهای برقی استفاده نخواهد کرد - گزارش
  تیزر Scout EV