بسته عریض ماهیندرا XUV300 TurboSport 2023

اگرچه این فرورفتگی‌ها در دو طرف سپر پایینی بسیار زیبا هستند. چرا می پرسی؟ خوب، اگر توجه نکرده اید، یک توربوشارژر در معرض دید وجود دارد که جایگزین یکی از چراغ های جلوی آن شده است. ما چیزی مشابه در Dodge Challenger Hellcat داریم. جایی که دوج از ،اصر دایره ای دوقلو برای چراغ های جلو استفاده کرده است و یکی از آنها ورودی هوای سرد برای تغذیه سوپرشارژر عظیم خود است.

این رندر ویژگی های اسپرت ورزشی کمی بیشتر از آن به همراه خواهد داشت. توجه: این یک رندر است که توسط Bimble Designs ایجاد شده است و یک محصول واقعی نیست. استوک ماهیندرا XUV300 با Tata Nexon، Kia Sonet، Hyundai Venue، Maruti Suzuki Brezza و امثال آن رقابت می کند.

با وجود اینکه موقعیت بسیار چشمگیری ارائه می دهد، ،تیک های کم مشخصات و فضای کم در چاه چرخ ها بسیار کاربردی نیست، به خصوص در هند. گفته شد، یک کار رندر فوق العاده توسط Bimble Design. ماهیندرا XUV300 TurboSport دارای موتور 1.2 لیتری است که حدا،ر قدرت 130 ، بخار و حدا،ر گشتاور 230 نیوتن متر را تولید می کند.

همه اینها خوب است. چه می شود اگر شما می خواهید مقداری oomh بیشتر؟ ماهیندرا در قالب XUV300 TurboSport با بالاترین ارقام قدرت و گشتاور در بخش پشتیب، می کند. اگر بخواهید سبک با محتوای آن مطابقت داشته باشد چه؟ اگر درام بصری بیشتری می خواستید چه؟ اینجاست که بسته عریض XUV300 ارائه شده توسط Bimble Designs وارد عمل می شود.

بسته Wide،y XUV300 ارائه شده است

بسته Wide،y ماهیندرا XUV300 دارای رنگ آبی برقی خیره کننده است که با لهجه های قرمز اسپرت مزین شده است.

ماهیندرا XUV300 TurboSport 2023 SUV
ماهیندرا XUV300 TurboSport SUV 2023 – رندر

هایلایت های قرمز در اسپلیتر جلو به طور منظمی به دامن های جانبی بزرگ می ریزند و وقتی در عقب به یکدیگر ادغام می شوند بسیار اسپرت به نظر می رسند. صحبت از عقب، سپر بازسازی شده و اگزوز دو نوک در مرکز است. چراغ های عقب LED جلوه لنز شفافی دارند که به ظاهر آن می افزاید. سایر موارد قابل توجه شامل ORVS قرمز و سقف دو رنگ است.

بسته عریض ماهیندرا XUV300
پروفایل اسپرت
جذابیت اصلی رنگ آبی برقی و نقاط برجسته قرمز در اطراف آن است. کاپوت فیبر کربنی نیز به نظر نمی رسد. در مقایسه با خودروی استوک، پک پهن بدنه XUV300 در یک سپر کاملاً جدید قرار می‌گیرد که بسیار اسپرت‌تر است. دو فرورفتگی بزرگ برای ورودی هوا و یک رادیاتور بین آنها قرار دارد.

از دیگر نکات برجسته طراحی در رندر بسته عریض XUV300 می‌توان به کاپوت فیبر کربنی با ورودی‌های هوا و اسپلیتر جلویی عظیم با برجسته‌های قرمز اشاره کرد. نمایه جانبی نیز به طور گسترده ارتقا یافته است. برای شروع، رینگ‌های آلیاژی 20 یا 21 اینچی با رنگ مشکی و پوشیده از ،تیک‌های بسیار کم‌حجم عرضه می‌شود. بسته عریض، گلگیرهای بزرگ جلو و عقب را اضافه می کند.

مثل این است که سوراخ های بینی ماشین را عوض کنید. این روند در فرهنگ مودینگ JDM آمریکای شمالی بسیار رایج است، جایی که واردات با توربوهای عظیمی که جایگزین چراغ‌های جلو می‌شوند، نصب می‌شود. نمونه‌های رایج این مورد را می‌توان در تویوتا MK4 سوپرا و نیسان R34 GT-R یافت. Bimble نیز به سراغ چیزی مشابه رفته است.

نکات برجسته طراحی

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/2023-mahindra-xuv300-turbosport-suv-wide،y-12454291.html

ماهیندرا XUV300 برای مدت طول، در دسترس بوده است. با فاصله بین دو محور 2600 میلی‌متری، به دلیل بریدگی بدنه بزرگ‌تر برای قرار گرفتن در بخش 4 متری، همیشه جادار بودن خود را به رخ می‌کشد. آن نیز به خوبی بسته بندی شده است. XUV300 همچنین با هر 4 ترمز دیسکی، 7 کیسه هوا و رده بندی تصادف 5 ستاره، از ایمنی عالی برخوردار است.