بنتلی نسخه ویژه ای را برای ارسال موتور W12 راه اندازی کرد

اگرچه این موتور در فول، واگن فایتون و آئودی A8 موجود است، اما عمدتاً در زیر کاپوت خودروهای بنتلی یافت می‌شود.

  • بنتلی نسخه ویژه ای را برای ارسال موتور W12 راه اندازی کرد
  • بنتلی نسخه ویژه ای را برای ارسال موتور W12 راه اندازی کرد

صندلی ها دارای دوخت کنتراست نقره ای و الگوی لحافی با محو شدن سه رنگ در ،مت بالایی هستند، در حالی که پانل های درها دارای روکش لحافی مشابه با دوخت کنتراست هستند.

  • بنتلی نسخه ویژه ای را برای ارسال موتور W12 راه اندازی کرد

این شرکت می گوید بیش از 100000 خودروی مجهز به W12 در طول عمر این موتور فروخته شده است که آن را به محبوب ترین سری موتورهای 12 سیلندر تبدیل کرده است. همچنین لازم به ذکر است که W12 گروه فول، واگن تاکنون تنها موتور تولید انبوه در این پیکربندی است.

زیر کاپوت یک وجود دارد 6.0 لیتری توئین توربو W12 موتور خاموش می شود 485 کیلو وات بین 5000 تا 6000 دور در دقیقه و 900 نیوتن متر بین 1500 تا 5000 دور در دقیقه تمام این خشم از طریق یک گیرب، هشت سرعته دوکلاچه به هر چهار چرخ منتقل می شود.

بنتلی تولید موتور W12 را در آوریل 2024 متوقف خواهد کرد. موتور 6.0 لیتری W12 اولین بار در سال 2001 وارد بازار شد و از دو موتور 3.0 لیتری VR6 با زاویه باریک 15 درجه تشکیل شده است که با زاویه 72 درجه به یکدیگر متصل شده اند.

علاوه بر همه اینها، تمامی ،یداران S،d ​​Edition 12 همچنین یک مدل در مقیاس 15 درصدی از بلوک موتور W12 را دریافت خواهند کرد که از همان آلومینیوم مورد استفاده برای موتورهای تولیدی ساخته شده است.

طبیعتاً نشان‌های S،d ​​Edition 12 در همه جا وجود دارد، از جمله در ،مت بیرونی، پلاک شماره‌دار موتور و گلدوزی کابین. شماره 12 نیز در کنترل های دریچه هوای توقف اندام ماشین کاری می شود.

خورشید به زودی غروب خواهد کرد موتور W12، ولی بنتلی اجازه نمی دهد پیکربندی منحصر به فرد موتور 12 سیلندر بدون مهم، یا نسخه ویژه از بین برود.

گزینه جدید رنگ Opalite (تصویر سراسری)، که عمدتاً به رنگ خا،تری مایل به سبز است، اما گفته می شود که جلوه ظریف مسی را در نور شدید خورشید نشان می دهد، در S،d ​​Edition 12 موجود است.

جدید S،d ​​Edition 12 این مشخصات در بنتلی کانتیننتال GT کوپه، کنتیننتال GTC کانورتیبل، سدان فلایینگ اسپور و کراس اوور بنتایگا در دسترس خواهد بود.

همانطور که از نامش پیداست، هر S،d ​​Edition 12 بر اساس تریم S،d ​​است. بیشتر کارهای روشن خودرو سیاه شده اند و نسخه ویژه بر روی رینگ های آلیاژی 22 اینچی با نشان های خود تراز می شود.

تولید S،d ​​Edition 12 به 120 خودرو برای هر یک از چهار خط مدل این شرکت محدود خواهد شد.

  • بنتلی نسخه ویژه ای را برای ارسال موتور W12 راه اندازی کرد

بنتلی در حال تغییر تدریجی موتور W12 است زیرا تا سال 2030 به یک برند تمام الکتریکی تبدیل می‌شود. اگرچه اولین خودروی الکتریکی این شرکت تا سال 2026 تولید نمی‌شود، مدل‌های آینده با عملکرد بالا احتمالاً دارای پیشرانه هیب، پلاگین خواهند بود.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/bentley-launches-special-edition-to-send-off-w12-engine