به خوبی اجرا شده و ارزش انتظار را دارد

همه لایتنینگ‌ها مدل‌های کابین SuperCrew با تخت 5.5 اینچی هستند که در اینجا با درب عقب برقی، روتختی اسپری‌شده و انواع راه‌حل‌های خلاقانه از یک پله یکپارچه درب عقب تا مجموعه‌ای از موارد مفید برای سایت ساخت‌وساز نصب شده‌اند. نوآوری‌هایی که قبلاً در F-150 جدید دیده‌ایم، اما هنوز هم بسیار جالب هستند. همینطور برای سطح کار بزرگ و مسطح در داخل بین صندلی های جلو که با فرورفتن الکترونیکی اهرم تعویض دنده ایجاد شده است. همچنین یک نورپردازی ناحیه بیرونی وجود دارد که کامیون را با درخششی از LED ها احاطه کرده است، یک دوربین 360 درجه با نمای تخت و تری، خاص، و یک جعبه ذخیره سازی پاپ آپ ت،یم شده در زیر صندلی های عقب. این چیزهای تخیلی مانند این است که رعد و برق را بسیار مبتکر می کند. همانطور که گفته شد این کامیون در حال حرکت است که حتی چشمگیرتر است.

ضد کامیون سریع و آرام

با بریدگی‌های ی،ان در بالای هر دو گلگیر جلو، ممکن است به نظر برسد که لایتنینگ 2 پورت شارژ دارد اما در واقع فقط در سمت راننده باز می‌شود. به ،وان مثال، این باتری اختیاری با برد وسیع، یک باتری بزرگ است که می تواند بیش از دو برابر انرژی Kona Electric من را ارائه دهد. اما این بدان م،است که وصل ، به یک پریز استاندارد گاراژ زیاد نیست – حدود 2 مایل در هر ساعت شارژ. بنابراین، این یک شارژر سطح 2 به نام Ford Charge Station Pro دارد که می تواند باتری را از 15 تا 100 درصد در 8 ساعت شارژ کند. هزینه های نصب شامل نمی شود. در شارژرهای سریع DC عمومی، این فرآیند بسیار سریع‌تر و واقعاً آسان است، زیرا لایتنینگ با اتصال و شارژ سازگار است، به این م،ی که هیچ مشکلی با برنامه‌ها یا روش‌های پرداخت وجود ندارد، به سادگی وصل شده و شارژ شروع می‌شود. و در Electrify America جلسات برای 2 سال اول رایگان است. در حالی که کامیون را می توان به شارژرهای جدید 350 کیلوواتی Hyper-Fast متصل کرد، اما به خاطر داشته باشید که لایتنینگ فقط تا 155 کیلووات را می پذیرد. برای رساندن آن از 15 درصد شارژ به 80 درصد حدود 40 دقیقه زمان نیاز است. لایتنینگ همچنین می‌تواند با ،ید یک آداپتور اختیاری، خودروی برقی دیگری را در مضیقه شارژ کند.

یک ژنراتور پشتیبان

بررسی لایتنینگ فورد F-150 2022: به خوبی اجرا شده و ارزش انتظار را دارد - تصویر 1102479

F-150 برای مدل سال 2021 به طور کامل بازطراحی شد و گزینه هیب، گاز-الکتریکی جدیدی را معرفی کرد. اما حذف کامل پمپ راه حل بهتری است. با یک بسته باتری نسبتاً بزرگ 131 کیلووات ساعتی، 320 مایل برد رانندگی، 7700 پوند ظرفیت ب،ل و تقریباً 2000 پوند قابلیت محموله، لایتنینگ برای الکتریکی شدن نیازی به فداکاری (حداقل غیر مالی) ندارد. چیزی که این کامیون خاص را بسیار گران می کند، باتری با برد طول، است، یک گزینه 21500 دلاری که گروه تج،ات 9000 دلاری 312A را نیز در اختیار دارد. این باتری پر انرژی برد رانندگی را از 230 مایل به 320 ، بخار، از 452 به 580 ، بخار و حدا،ر ب،ل را از 5000 پوند به 7700 افزایش می دهد.

تکنولوژی ب،ل در بیل

کاپوت نیز با برق کار می کند و به گنجینه ای از فضای بار اضافی باز می شود که باعث حسادت یک کامیون معمولی می شود. بدون هیچ موتوری در راه، فورد این منطقه را برای حمل کیسه های مواد غذایی، سیم برق موبایل و هر چیز دیگری که بیش از 14 فوت مکعب حجم می تواند در خود جای دهد فراهم می کند. این یکی از بهترین ویژگی های یک پلتفرم EV است که به خوبی طراحی شده است.

بدون بلوکروز برای XLT

فن آوری یدک کشی یکی از بزرگترین میدان های نبرد در بخش نیم تنی است و لایتنینگ دارای ویژگی های جدیدی مانند Smart Hitch است که به صورت الکترونیکی به راننده کمک می کند تا وزن را در تری، و ترازو سواری که وزن همه افراد را ،ن می زند، ت،یم کند. و همه چیز سوار بر کامیون برای جلوگیری از بیش از ظرفیت بار که فقط کمتر از 2000 پوند است. نیازی به گفتن نیست که یدک کشی به همان روشی که در کامیون های گازسوز انجام می شود تحت تأثیر برد رانندگی قرار می گیرد. برای کمک، فورد لایتنینگ را به هر فناوری قابل تصوری برای ،ن برد رانندگی در زمان واقعی هنگام یدک‌کشی و یک سیستم ناوبری که شارژرهای سریع را در طول مسیر نشان می‌دهد مجهز می‌کند. مشکل این است که بسته به اندازه تری،، چگونه می‌تو،د به ایستگاه Electrify America بروید؟ نشانه دیگری که نشان می دهد ما هنوز در مراحل اولیه شارژ عمومی خودروهای برقی خود هستیم.

شارژر سطح 2 را دریافت کنید

پارچه صندلی پارچه ای در تخته سنگ متوسط ​​تیره همراه با تزئینات داخلی نیکل برس خورده به جز سطح پایین تر. زاویه فناوری با نمایشگرهای چشم نواز بر روی هر دو نمایشگر بسیار قوی است، سیستم اطلاعات سرگرمی SYNC 4 بسیار مطلوب با تشخیص صدای پیشرفته و به‌روزرس،‌های نرم‌افزار Power-Up بی‌سیم فورد، کامیون را به‌روز نگه می‌دارد. و البته، داخل آن بزرگ و بسیار راحت است. مک، عالی برای گذراندن زمان، چه رعد و برق حرکت کند یا نه. BlueCruise در این مدل موجود نیست، بنابراین اگر به رانندگی با هندزفری علاقه دارید، به تریم Lariat یا Platinum بروید.

بررسی لایتنینگ فورد F-150 2022: به خوبی اجرا شده و ارزش انتظار را دارد - تصویر 1102497

برقی بدون فداکاری

بررسی لایتنینگ فورد F-150 2022: به خوبی اجرا شده و ارزش انتظار را دارد - تصویر 1102489

بررسی لایتنینگ فورد F-150 2022: به خوبی اجرا شده و ارزش انتظار را دارد - تصویر 1102480

درایو چیزی کم از ستاره ای ندارد. همه چیزهایی که در مورد موتورسواری یک کامیون گازسوز یا گازوئیل نقص دارند، در اینجا حذف شده اند: سواری واقعی و ماشین مانند، بدون تعویض دنده، بدون صداهای بی دلیل، و شتابی که کاملاً شبیه خودروهای اسپورت است، روشن می کند که این آینده است. به من اعتماد کن؛ هنگامی که یک کامیون برقی رانندگی می کنید، دیگر به عقب نگاه نمی کنید. 0 تا 60 مایل در ساعت در 4 ث،ه و تقریباً در سکوت؟ با توجه به حجم قابل توجهی که دارد، چیز شگفت انگیزی نیست. و مرکز ثقل پایین و فنرهای برگ عقب به این م،ی است که لایتنینگ وزن بزرگ خود را با مهرب، کنترل می کند. این یک کامیون تمام چرخ محرک است بنابراین نیرو همیشه به هر 4 چرخ توزیع می شود. بدون تنظیمات 4X4 خارج از قفل دیفرانسیل عقب و حالت خارج از جاده. اما حتی 8.5 اینچ فاصله از زمین وجود ندارد و این جنرال گربرها به هیچ وجه دقیقاً در مسیر کار نیستند.

صندوق عقب برای روزها

بررسی لایتنینگ فورد F-150 2022: به خوبی اجرا شده و ارزش انتظار را دارد - تصویر 1102489

با 10 پریز برق 120 ولتی که در اطراف پراکنده شده اند و یک دوشاخه 240 ولتی در بستر، لایتنینگ می تواند انواع ،اب بازی ها و ابزارها را بدون نیاز به یک ژنراتور پر سر و صدا و گازسوز تغذیه کند. این حتی شامل کل خانه در هنگام قطع برق تا 3 روز می شود تا زم، که Charge Station Pro فوق الذکر همراه با سیستم یکپارچه سازی خانه فورد نصب شده باشد – لوازم جانبی 3895 دلاری بدون هزینه نصب.

آیا Chevy Silverado EV مدل 2024 با دروازه می، به سبک بهمنی خود یک مورد قانع کننده را ایجاد می کند؟ آره. آیا ریوین R1T با قابلیت آفرود در نوع خود باورن،ی است؟ آره. اما لایتنینگ توسط شرکتی ساخته شده است که بیش از 40 سال است که پرفروش ترین وسیله نقلیه در آمریکا را می سازد. بسیار خوب اجرا شده است. ارزش انتظار را داشت هیاهو واقعی است.


منبع: https://www.tops،d.com/cars/ford/2022-ford-f-150-lightning-review-well-executed-and-worth-the-wait-ar197691.htmlبررسی لایتنینگ فورد F-150 2022: به خوبی اجرا شده و ارزش انتظار را دارد - تصویر 1102493