به روز رسانی تسلا مدل 3 در سال 2024 منتشر شد

بارها و بارها، ما قطعاتی را پیدا کردیم که مورد نیاز نیستند. آنها را در هر صورت یا اشتباهی در آنجا گذاشتند. چند روز پیش، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در کنفرانس بارون فاندز گفت: ما قطعات زیادی را از خودرویی حذف کردیم که هیچ کاری انجام نداد.

  • به روز رس، تسلا مدل 3 در سال 2024 منتشر شد

همچنین می‌تواند یک نمونه اولیه باشد که طیف کاملی از تغییرات را شامل نمی‌شود، اگرچه به‌روزرس،‌های آرایشی تسلا بسیار ملایم هستند.

تعویض دنده نیز تقریباً وجود ندارد و تقریباً همه عملکردها از طریق صفحه نمایش کنترل می شوند.

تسلا در حال حاضر تولید را با استفاده از ماشین‌های ریخته‌گری عظیم برای تولید تکه‌های بزرگتر از وسایل نقلیه خود ساده کرده است.

این قطعاً یک وسیله نقلیه سازنده است، بر اساس شماره پلاک، و نه فقط یک وسیله نقلیه متعلق به یک مالک سخت‌گیر که از تراشه‌های رنگ وحشت دارد.

طبق گزارش ها، مدل به روز شده در سه ماهه سوم سال 2023 در کارخانه تسلا در شانگهای وارد تولید خواهد شد و به روز رس، ها نیز بر روی مدل 3s تولید شده در ایالات متحده فیلتر می شوند. تمامی مدل های 3 فروخته شده در استرالیا در حال حاضر از چین تهیه می شوند.

  • به روز رس، تسلا مدل 3 در سال 2024 منتشر شد

ع، های منتشر شده توسط ماشین جاسوسی به نظر می‌رسد تغییرات بیرونی به تغییراتی در گرافیک چراغ‌های جلو و عقب محدود می‌شود.

نکته قابل توجه تر، به روز رس، قابل توجه داخلی برای سال 2021 بود که به جای چرخ معمولی، دریچه های هوای مخفی، و صفحه نمایش لمسی به جای عمودی، یک فرمان را به ارمغان آورد.

تسلا مدل 3 به اندازه برادر بزرگترش تولید نشده است، اما در سال 2017 به فروش رسید. در حالی که از آن زمان تاکنون تغییرات و به روز رس، های مختلفی را دریافت کرده است، از جمله تغییرات داخلی جزئیات ذکر شده، ظاهر بیرونی آن اساساً بدون تغییر است.

  • به روز رس، تسلا مدل 3 در سال 2024 منتشر شد

تسلا از چرخه عمر محصولات معمولی خودروهای خودروسازان قدیمی پیروی نمی کند. به ،وان مثال، مدل S آن، یک دهه است که در حال تولید است و، اگرچه تغییرات مختلفی را در طول چرخه عمر خود دریافت کرده است، اما ظاهر بیرونی آن فقط ملایم ترین به روز رس، ها را دریافت کرده است.

نمونه های اولیه مدل 3 استتار شده ،وماً یک مشاهده معمولی نیستند و اخبار خودرو گزارش می دهد که یک به روز رس، در راه است که به روز رس، های بیرونی و پیشرانه و فضای داخلی “کمتر پیچیده” را به همراه خواهد داشت.

بخش اعظم این امر به افزایش رقابت برمی‌گردد، زیرا خودروسازان مختلف چینی با مدل 3 مق، می‌کنند.

BYD اخیراً Seal خود را معرفی کرده است که قرار است سال آینده در اینجا عرضه شود، در حالی که برند EV Nio دارای ET5 و Xpeng دارای P7 است.

منابع گفتند اخبار خودرو تسلا روی ویژگی‌هایی تمرکز می‌کند که ،یداران تسلا برایشان ارزش قائل هستند، از جمله نمایشگر.

بیشتر: همه چیز تسلا مدل 3
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-tesla-model-3-update-spied

مشخص نیست که فضای داخلی مینیمالیستی چه ساده‌سازی را دریافت خواهد کرد. مدل 3 فاقد نمایشگر هدآپ یا دسته ابزار دیجیتال است و سرعت آن در صفحه لمسی وسط نمایش داده می شود.

در حالی که به نظر می رسد تقریباً ی،ان است، به روز رس، سال 2021 یک نمای داخلی جدید و یک کنسول مرکزی بازسازی شده با فضای ذخیره سازی اضافی و دو پد شارژ بی سیم و همچنین دو درگاه USB-C اضافی برای کابین به ارمغان آورد.

این احتمال وجود دارد که این نمونه اولیه به‌روزرس، میان‌سال آینده نباشد، که طبق گزارش‌ها از آن به ،وان پروژه Highland یاد می‌شود و در عوض می‌تواند به سادگی سیستم‌های کمک راننده پیشرفته مبتنی بر دوربین را آزمایش کند.

  • به روز رس، تسلا مدل 3 در سال 2024 منتشر شد

در 9 ماه اول سال جاری، سهم تسلا از بازار خودروهای برقی در چین هشت درصد بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 13 درصد کاهش داشت.

از طریق تصمیماتی مانند این، به سودآورترین سازنده خودروهای برقی تبدیل شده است. در سه ماهه سوم سال 2022، تسلا به ازای هر خودرو فروخته شده اندکی بیش از 14000 دلار استرالیا سود داشت، در حالی که تویوتا تقریباً 1940 دلار بود.

یک نمونه اولیه استتار شده تسلا مدل 3 آزمایش جاسوسی انجام شده است، اگرچه در زیر پوشش آن به نظر می رسد کمی از نظر بصری تغییر کرده است.

طبق گزارش‌ها، تسلا قصد دارد هزینه‌های تولید خودرو را کاهش دهد و این کار را با کاهش تعداد قطعات مورد استفاده و ساده‌سازی فضای داخلی آن انجام خواهد داد.

با وجود این، در بازارهایی مانند اروپا، ایالات متحده و استرالیا همچنان یک فروشنده داغ باقی مانده است.

این بازار مهم چین است که در آن مدل 3 نشانه هایی از محو شدن را نشان داده است. در آنجا، تسلا قیمت مدل 3 و مدل Y را تا 9 درصد در ماه گذشته کاهش داد و فروش مدل 3 در ده ماه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال 2021، نه درصد کاهش یافت.