به روز رسانی تویوتا RAV4 2023 برای ژاپن

او گفت: «تویوتا همچنان مشتریان خود را در مورد ارتقاء و مدل‌های آینده به‌روز نگه می‌دارد و ما مشتریان خود را تشویق می‌کنیم تا با نمایندگی تویوتا مورد علاقه خود در مورد این ارتقاء صحبت کنند.»

پرفروش‌ترین SUV متوسط ​​دارای یک صفحه نمایش لمسی 10.5 اینچی با ناوبری متصل، دوشاخه‌های USB-C و عملکرد نقطه اتصال WiFi است که نرم‌افزار جدید «T-Connect» این شرکت را اجرا می‌کند.

بیشتر: تویوتا کرولا 2023 – جزئیات به روز رس، های ژاپن، استرالیا به زودی ارائه می شود

 • به روز رس، تویوتا RAV4 2023 برای ژاپن

آقای هانلی گفت: «تویوتا همیشه مشتاق ارائه آ،ین فناوری‌های ایمنی، اتصال و چندرسانه‌ای است که مشتریان می‌خواهند و به محض اینکه برای بازار ما در دسترس هستند، ما آنها را برای مشتریان خود در دسترس قرار می‌دهیم».

تویوتا ژاپن به روز رس، شده است RAV4 با نمایشگرهای کابین جدید و عملکردهای بیشتر کمک راننده – که ما انتظار داریم به زودی در مدل های بازار استرالیا اعمال شود.

همچنین انتظار داریم رنگ‌های جدید و احتمالاً گزینه‌های دو رنگ را ببینیم.

 • به روز رس، تویوتا RAV4 2023 برای ژاپن
 • به روز رس، تویوتا RAV4 2023 برای ژاپن

به روز رس، های بازار ژاپن به دنبال آن هایی است که در اوایل سال برای اروپا شرح داده شد.

 • به روز رس، تویوتا RAV4 2023 برای ژاپن
  نمایشگرهای جدید RAV4 ژاپنی
 • به روز رس، تویوتا RAV4 2023 برای ژاپن
  ،وجی RAV4 استرالیا

در نهایت، چند کمک راننده جدید «Toyota Safety Sense» اضافه خواهد شد، از جمله ایمنی قبل از برخورد که خودروهای مقابل را هنگام گردش به راست در تقاطع ها، و عابران پیاده در حال عبور از جاده در هنگام پیچیدن – که اغلب Junction AEB نامیده می شود، تشخیص می دهد.

شان هانلی، معاون فروش، بازاریابی و عملیات حق رای تویوتا استرالیا در اوایل سال جاری گفت که ارتقاء قریب الوقوع RAV4 جذابیت آن را افزایش می دهد – با توجه به اینکه زمان انتظار در RAV4 هیب، بسیار فراتر از یک سال است، انجام آن دشوار است.

تویوتا استرالیا در ماه آوریل اعلام کرد که RAV4 اصلاح شده را در نیمه دوم سال 2022 با ویژگی‌های چندرسانه‌ای جدید و کمک راننده عرضه خواهد کرد و این دقیقاً همان چیزی است که در اینجا به تفصیل توضیح داده شده است.

نسخه تویوتا ژاپن همچنین به اضافه شدن جدیدترین سیستم تصفیه هوا «nanoe X» ل،وس و یک آینه دید عقب دیجیتال با ضبط کننده درایو اشاره کرده است.

همچنین یک دسته ابزار دیجیتال 12.3 اینچی TFT با وضوح بالاتر جدید با سنج های مشابه آنالوگ و منوهای مختلف برای پیمایش وجود دارد.

 • به روز رس، تویوتا RAV4 2023 برای ژاپن
  سازهای جدید RAV4 اروپایی
 • به روز رس، تویوتا RAV4 2023 برای ژاپن
  ،وجی RAV4 استرالیا

ویژگی‌های ارتقا یافته مختلفی برای «مدل‌ها و درجه‌های خاص» در محدوده 2WD و AWD RAV4 اعمال می‌شود و تغییرات قیمت – صادقانه بگوییم افزایش‌ها – نزدیک‌تر به معرفی آنها تأیید می‌شود.

بیشتر: همه چیز تویوتا RAV4
بیشتر: نمایندگی های تویوتا در مورد زمان انتظار چند ساله در مدل های کلیدی هشدار می دهند
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-toyota-rav4-updates-detailed-in-،an

یک واحد صفحه نمایش لمسی جدید افزودنی بسیار مورد نیاز به طیف RAV4 است، با نمایشگر 8.0 اینچی کنونی که نسبت به رقبا کاملا قدیمی است.

این آ،ین دور ارتقاء RAV4، محبوب‌ترین شاسی‌بلند متوسط ​​را جذاب‌تر خواهد کرد.

انتظار می‌رود که به‌روزرس،‌های تویوتا RAV4 تقریباً همزمان با به‌روزرس،‌های MY23 کرولا که در اینجا توضیح داده شده است، وارد شوند.