به روز رسانی فولکس واگن تایگون، Virtus BS6 فاز 2

فول، واگن قیمت تمام خودروهای خود را 2 درصد افزایش داده است که احتمالاً به هزینه رعایت استانداردهای آلایندگی جدید مرتبط است. قیمت‌های جدید از 01 آوریل 2023 اعمال خواهند شد. از هم‌اکنون، Virtus در بازه قیمتی 11.32 لک تا 18.32 روپیه موجود است. افزایش قیمت بین 20000 تا 35000 روپیه است. Virtus در مقابل رقبایی مانند هیوندای ورنا، هوندا سیتی، اشکودا اسلاویا و ماروتی سوزوکی سیاز قرار می گیرد.

موتور 1.5 لیتری 150 ، بخار قدرت و 250 نیوتن متر تولید می کند. در حالی که تایگون دارای گزینه های گیرب، 6 سرعته دستی و 7 سرعته DSG است، Virtus فقط DSG 7 سرعته با موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی دارد. تیگوان دارای یک موتور 2.0 لیتری بنزینی است که 190 ، بخار قدرت و 320 نیوتن متر تولید می کند. این خودرو به گیرب، ۷ سرعته DSG متصل شده است.

قیمت تایگون، Virtus BS6 Phase II

در مورد Virtus، چراغ‌های مه شکن عقب اکنون در همه مدل‌ها استاندارد هستند. پیش از این، تنها انواع با مشخصات بالاتر Virtus این ویژگی را داشتند. به غیر از اینها، هیچ تغییر عمده دیگری در لیست تج،ات تایگون یا ویرتوس وجود ندارد. هر دو خودرو دارای چند ویژگی مش، مانند پلت فرم اتصال فول، واگن هستند. این شامل عملکردهایی مانند مکان یابی خودرو در زمان واقعی، حصار جغرافیایی، هشدار ضد سرقت، دستورات از راه دور و گزارش های سلامت خودرو است. ویژگی های رایج ایمنی عبارتند از 6 کیسه هوا، کنترل پایداری الکترونیکی، ترمزهای چند برخورد و کنترل نگه داشتن سربالایی.

VW Taigun اکتبر 2022 پیشنهادات
افزایش قیمت فول،‌واگن تایگون

پیش از پایان ضرب الاجل 31 مارس، فول، واگن خودروهای خود را برای مطابقت با هنجارهای سخت گیرانه BS6 فاز II و RDE به روز کرده است. قو،ن جدید همچنین خودروها را مجبور می‌کند تا برای دریافت سوخت سبزتر مخلوط اتانول E20 آماده باشند. در طول دهه آینده، درصد ،یب اتانول به تدریج افزایش خواهد یافت.

همراه با رعایت اجباری، فول، واگن برخی به روز رس، ها را برای انواع با مشخصات پایین تر سدان Virtus و تایگون SUV معرفی کرده است. قیمت ها در این محدوده افزایش یافته است. فول، واگن هند در کنار Virtus و Taigun دارای شاسی بلند ممتاز تیگوان است.

به روز رس، ویژگی های Taigun، Virtus

Virtus و Taigun گزینه های پیشرانه ی،، دارند، یک موتور 1.0 لیتری توربو بنزینی و یک موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی. واحد کوچکتر حدا،ر قدرت 115 ، بخار و حدا،ر گشتاور 178 نیوتن متر را تولید می کند. گزینه های گیرب، شامل 6 سرعته دستی و 6 سرعته اتوماتیک است.

فول، واگن همراه با به‌روزرس،‌های تایگون و ویرتوس، قیمت‌ها را 2 درصد در سراسر مجموعه خود افزایش داده است.

فول، واگن ویرتوس جدید
تصویر – نقد و بررسی YD Cars

فول، واگن برای تقویت فروش نسخه‌های با مشخصات پایین‌تر تایگون و ویرتوس، برخی از ویژگی‌های ممتاز را معرفی کرده است که قبلاً تنها با نسخه‌های با مشخصات بالاتر در دسترس بودند. به ،وان مثال، تایگون 1.0 TSI Highline و 1.5 TSI GT دارای چراغ‌های جلوی خودکار با عملکرد Follow me ،me هستند. پیش از این، این ویژگی تنها با انواع 1.0 TSI Topline و 1.5 TSI GT Plus تایگون در دسترس بود.

تایگون در محدوده قیمتی 11.56 تا 18.96 میلیون روپیه موجود است. افزایش قیمت بین 20000 تا 37000 روپیه است. این خودرو با هیوندای کرتا، کیا سلتوس، ماروتی گرند ویتارا و تویوتا اوربان کروزر HyRyder رقابت می کند. قیمت تیگوان SUV ممتاز از 33.5 میلیون روپیه شروع می شود. این خودرو در مقابل رقبایی مانند جیپ کامپس، سیتروئن C5 ایرکراس و هیوندای توسان قرار می گیرد.


منبع: https://www.rushlane.com/volkswagen-،un-virtus-bs6-phase-2-update-prices-12464407.html