به زودی پرتاب الکتریکی سینتیک لونا

این خودرو از سال 1972 در حال تولید بود و پس از 50 سال از آغاز به کار آن، گروه سینتیک از احیای این افسانه نمادین موتور سواری با تغییری خبر داد. پیچ و تاب این است که آن را فقط در ظاهر EV ارائه خواهد شد. قیمت آن فقط روپیه نخواهد بود. هرچند 2000 بیا یک نگاهی بیندازیم.

مشخصات فنی هنوز مشخص نیست. با این حال، Kinetic مطمئناً کارت مقرون به صرفه را بازی می کند و محصول را مطابق با آن طراحی می کند. این قطعا باید برای مخاطب هدف جذاب باشد. یک موتورسیکلت نسبتا کوچک و هدفمند با برد حدود 70 کیلومتر برای استفاده در نظر گرفته شده کافی است. جزئیات بیشتر در ادامه خط فاش خواهد شد. انتظار می رود قیمت راه اندازی Kinetic E-Luna زیر 50000 روپیه باشد.


منبع: https://www.rushlane.com/kinetic-luna-electric-launch-soon-ch،is-،uction-s،s-12456026.html

موپد 2023 لونا توسط شرکت Kinetic Green Energy & Power Solutions که یک برند خواهر گروه Kinetic است تولید خواهد شد. Kinetic Engineering Limited حتی تولید شاسی و قطعات فرعی را نیز آغاز کرده است. Kinetic یک خط مونتاژ جداگانه برای Luna electric با ظرفیت تولید 5K واحد در ماه تنظیم می کند. طبق اعلامیه، احتمالاً در زمان عرضه E-Luna نام خواهد داشت.

Kinetic E-Luna – چه انتظاری داریم؟

این کشش لونا در آن روز بود. این توسط گروه Kinetic در هند با موتور 50 سی سی ساخته شده است. صرفه جو، کاربردی بود و به بسیاری از خانواده های کوچک و صاحبان مشاغل به طور ی،ان کمک کرد. زم، بود که لونا حدود 2000 دستگاه در روز به فروش می‌رساند، که آن را به محبوب‌ترین موپد در هند تبدیل می‌کرد که قیمت آن از روپیه شروع می‌شد. 2000 قبل در روز.

2023 سینتیک لونا الکتریک

به سرعت تا دسامبر 2022، انحصار بازار موتور سیکلت توسط TVS در حال حاضر وجود دارد. با توجه به اینکه XL100 تنها موپد ICE در کشور است، حدود 30 تا 40 هزار دستگاه در ماه به فروش می رسد. گروه سینتیک قصد احیای لونا را مانند موتور 50 سی سی خود ندارد. در عوض، لونا قرار است یک خودروی الکتریکی باشد.

2023 Kinetic Luna Electric - E Luna تولید شاسی بلند آغاز می شود
2023 Kinetic Luna Electric – E Luna تولید شاسی بلند آغاز می شود

تعداد زیادی اسکوتر برقی به طور مرتب تولید می شوند که فقط بخش B2B را هدف قرار می دهند. حتی هوندا در صف عرضه خودروهای برقی برای بخش B2B است. اختراع اخیر یک موتورسیکلت برقی منتشر شده است و قاطرهای آزمایشی Benly-e نیز رواج یافته اند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که Kinetic Group موتور سواری نمادین لونا خود را در هند احیا کند.

موتور سواری لونا را به خاطر دارید؟ یک موپد 50 سی سی که زم، بسیار محبوب بود؟ یک زنگ به صدا در می آید، اینطور نیست؟ در واقع، آنقدر محبوب بود که مردم شروع به صدا زدن هر موپد دیگر، لونا ،د. همانطور که هر اسکوتر در هند یک اسکوتر است یا هر ماشین قاب نردب، یک جیپ یا هر رویال انفیلد یک گلوله است و هر دستگاه فتوکپی زیرا، است.

به نظر می رسد که Kinetic برای Luna الکتریکی 2023 شرط بندی بزرگی کرده است. این شرکت 30 دستگاه جوش جدید را در خط مونتاژ جدید خود نصب کرده است و منحصر به فرد برای Luna آینده نگه داشته شده است. حتی رنگ‌فروشی و کارگاه‌های ساخت در کارخانه تولیدی این شرکت در احمدنگار ارتقا یافته‌اند.

هدف اصلی باید شرکت‌های B2B برای Luna Kinetic 2023 در پوشش الکتریکی با برد حدود 70 کیلومتر باشد.

پرتاب برقی Luna Kinetic 2023
تصویر – گمرک باریک، فقط برای مرجع