به نظر می رسد جنسیس جدید با محوریت راننده از C8 Corvette الهام گرفته شده است

،س جدید با محوریت راننده به نظر می رسد که از C8 Corvette الهام گرفته شده است - تصویر 1098246

،س جدید طراحی داخلی با محوریت راننده به نظر می رسد که از C8 Corvette الهام گرفته شده است - تصویر 1098245

،س که بازیگر نسبتاً جدیدی در بازار خودروهای لو، است، در حال حاضر با سه خودروی شاسی بلند جدید و سه خودروی سدان وارد بازار شده است. این برند زبان طراحی ظرافت ورزشی خود را با اولین شاسی‌بلند GV80 و سدان نسل دوم G80 نشان داد که ،اصر مشخصی مانند الگوی G-Matrix، طرح ممتد دو خطی برای رعد و برق بیرونی، و نمای جلو مثلثی را معرفی کرد.

،س جدید طراحی داخلی متمرکز بر راننده به نظر می رسد که از C8 Corvette الهام گرفته شده است - تصویر 1098243

پست به اشتراک گذاشته شده توسط Genesis (@genesis_worldwide)

این Genesis X S،dium Coupe داخلی ترین کابینی است که این برند تا به امروز طراحی کرده است و می تواند به تولید چنین مدلی در آینده اشاره کند. کابین در این کانسپت در نگاه اول به دلیل طراحی دوتایی آن که سمت راننده با چرم مشکی و بقیه ،مت های داخلی به رنگ قهوه ای مایل به زرد رنگ شده است، متمایز می شود. این ،صر طراحی برای برجسته ، کابین متمرکز بر راننده و تجربه رانندگی احتمالی انجام شد.

در دو سال گذشته ،س با طراحی‌های داخلی منحصربه‌فرد مانند فرمان دو پره و معرفی یک سیستم اطلاعات سرگرمی با کنترل‌های فیزیکی و لمسی به خطر انداخته است زیرا بسیاری از رقبا به سمت رابط لمسی حرکت می‌کنند. علاوه بر این، فضای داخلی آنها بر بازار لو، تأکید کرده است و بسیاری از ویژگی ها را در بسته ای قرار داده است که رقبای اروپایی را پایین می آورد. مدل‌های اخیر برند اسپورت پرستیژ بسته‌ای متمرکز بر راننده را در بخش ظاهر بیرونی و مواد داخلی معرفی کرده‌اند.

چرا فضای داخلی Genesis X S،dium Concept یک تغییر بزرگ است؟

،س جدید با محوریت راننده به نظر می رسد که از C8 Corvette الهام گرفته شده است - تصویر 1098244

منبع: روایت آفرینش در انجیل
منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/genesis-new-driver-focused-interior-looks-like-it-was-inspired-by-the-c8-corvette-ar197326.html

این موضوع توسط نمایشگرهای کج شده راننده و دسته ابزار، با پل کنسول مرکزی که به طور خاص به سمت راننده زاویه دارد، ادامه می یابد. این ،اصر معمولاً در خودروهای اسپرت اختصاصی مانند جدیدترین شورولت کوروت یافت می شوند. شایعات مدت‌هاست که در مورد مفهوم یک خودروی اسپورت ،س فکر می‌کنند، که با کانسپت Essentia 2018 و همکاری گروه مادر هیوندای با سازنده هایپرکار برقی ریماک شروع می‌شود. با چرخش کامل دوران خودروهای الکتریکی و کانسپت‌هایی مانند این‌ها که به طراحی سبک تولید نزدیک‌تر شده‌اند، امید شما به یک خودروی اسپرت ،س دو یا چهار در می‌تواند در گوشه و کنار باشد.

،س چگونه در بازار متمایز است؟

این پست را در اینستاگرام مشاهده کنید