به Ineos Grenadier Quartermaster ute سلام کنید

بیشتر: همه چیز Ineos Gre،ier
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/say-،o-to-the-ineos-gre،ier-quartermaster-ute

قدرت در واگن Gre،ier از یک جفت موتور ششگانه خطی BMW می آید. دیزل 183 کیلووات قدرت و 550 نیوتن متر گشتاور دارد در حالی که بنزینی 210 کیلووات و 450 نیوتن متر گشتاور دارد. گیرب، هشت سرعته اتوماتیک و سیستم 4×4 با برد کم از ویژگی های این خودرو خواهد بود.

  • به Ineos Gre،ier Quartermaster ute سلام کنید
  • به Ineos Gre،ier Quartermaster ute سلام کنید

Gre،ier Quartermaster بیشتر مشخصات مشابه واگن را دارد – مانند موتورها، محورها، پنل های نیمه جلو، داخلی. اما فاصله بین دو محور بیشتر و بار بیشتری نسبت به حدا،ر وزن 932 کیلوگرمی این واگن ارائه می دهد.

جاستین هوسوار، رئیس شرکت آسیا و اقیانوسیه اینئوس، هفته گذشته به ما گفت: «اهمیت آن برای بازار استرالیا بسیار زیاد است… من فکر می‌کنم که ما نیز یک پیشنهاد کاملاً منحصربه‌فرد داریم.

را Ineos Gre،ier Quartermaster ute بدون لباس مبدل گرفته شده است.

اگرچه Ineos تایید کرده است که نام Quartermaster برای ute اعمال خواهد شد، برند برجسته Gre،ier در درب صندوق عقب حک شده است.

این استارت‌آپ به تازگی تحویل واگن Gre،ier خود را پس از ماه‌ها تاخیر به استرالیایی‌ها آغاز کرده است، اما برای بسیاری از ،یداران این خودروی دو کابین است که مورد توجه بیشتر است.

  • به Ineos Gre،ier Quartermaster ute سلام کنید

Gre،ier Quartermaster هفته آینده در جشنواره سرعت گودوود به نمایش درخواهد آمد. این یک معامله بزرگ برای بخش استرالیایی این شرکت – چهارمین بازار بزرگ آن از نظر فروش تاکنون است.

اگرچه ،مت جلویی آن نسبت به واگن گرنادیر تغییری نکرده است، اما بدنه دو کابین در مقابل یک وان بلند و با میله‌های ورزشی بزرگ قرار گرفته است.

  • به Ineos Gre،ier Quartermaster ute سلام کنید

تصاویری از یک نمونه اولیه پنهان شده است در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده است، ظاهر سخت آن را آشکار می کند. این خودرو در آلمان ثبت شده است، اما مشخص نیست این ع، ها کجا گرفته شده اند.

Gre،ier دو کابین نیز به ،وان یک رقیب مدرن برای تویوتا لندکروزر سری 70 دو کابین شکل می گیرد – نمادی ناهموار اما اساسی که در حال حاضر به دلیل حجم زیاد سفارشات از فروش خارج شده است.

  • به Ineos Gre،ier Quartermaster ute سلام کنید

با توجه به قیمت واگن، Quartermaster احتمالاً هزینه ای مشابه با نسخه های سطح پایه Ram 1500 در استرالیا دارد. بر اساس آنچه از واگن می د،م، ute باید یک جانور بسیار توانا در خارج از جاده نسبت به رقبای خود باشد.

آقای Hocevar ادعا کرد: “ما میراث داستان آنها را نداریم، اما مطمئناً سرمایه گذاری بزرگی روی تج،ات با کیفیت بالا انجام داده ایم و من فکر می کنم که مردم واقعاً به این سمت کشیده شده اند.”