بی ام و سری 5 2024 لو رفت

دوربین داخلی به این م،است که وقتی راننده به آینه بیرونی مربوطه نگاه می‌کند، خودرو در صورت ایمن بودن، تغییر مسیر در آن جهت ایجاد می‌کند.

همچنین دارای یک مجموعه جدید کمک راننده فعال است. در برخی بازارها، دستیار رانندگی بزرگراه قادر به شتاب گیری، ترمزگیری و فرمان تا 130 کیلومتر در ساعت است.

فرمان چرخ عقب، فناوری ضد غلتش فعال و سیستم تعلیق کاملا فعال ارائه خواهد شد. بی‌ام‌و قول می‌دهد که «راحتی سواری نزدیک به سطوح بی‌ام‌و سری 7 را با چابکی‌های ورزشی آشنا در بی‌ام‌و سری 3 ،یب کند».

  • بی ام و سری 5 2024 لو رفت
  • بی ام و سری 5 2024 لو رفت

هنوز مشخص نیست که چقدر قدرت ارائه خواهند کرد. iX xDrive40 240 کیلووات و 630 نیوتن متر گشتاور تولید می کند، در حالی که M60 قدرت 455 کیلووات و 1100 نیوتن متر را تولید می کند.

زیر پوست، i5 بر روی نسخه‌ای از پلتفرم CLAR سوار می‌شود که زیربنای بنزین 5er نیز خواهد بود و پایه‌ای را برای خودروهای الکتریکی i4 و iX تشکیل می‌دهد.

بیشتر: همه چیز BMW سری 5
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-bmw-5-series-leaked

تولید سری جدید i5 و 5 در دینگولفینگ آلمان در تابستان نیمکره شمالی پیش از اولین تحویل جه، در اکتبر 2023 آغاز خواهد شد.

هنوز مشخص نیست که آیا این 5er بنزینی است یا i5 برقی که در کنار آن عرضه خواهد شد.

  • بی ام و سری 5 2024 لو رفت

این سدان جدید دارای چراغ های عقب زاویه ای با امضای LED است که بر اساس آنچه در سری 7 فعلی دریافت می کنید، ساخته شده است. لوازم اصلی BMW فعلی مانند طراحی ستون C و دستگیره‌های درهای صاف و بالابر روی خودروی تصویر دیده می‌شوند.

i5 سدان و واگن در کنار سری 5 بنزینی و دیزلی در نمایشگاه‌های BMW قرار می‌گیرند، با طراحی مشابه – درست مانند i4 که در کنار سری 4 قرار دارد، اما دارای چرخ‌ها، جزئیات و جلوپنجره‌های منحصربه‌فرد است.

  • بی ام و سری 5 2024 لو رفت
  • بی ام و سری 5 2024 لو رفت

به ،مت عقب زاویه دار نسل بعدی سلام کنید BMW سری 5.

ولی CarExpert می‌داند که این خودرو در مسیری قرار دارد که تا قبل از پایان سال 2023 به نمایشگاه‌های محلی راه پیدا کند و سری 5 بنزینی آن نیز پشت سر آن قرار دارد.

ب‌ام‌و هنوز به‌طور رسمی زمان عرضه را مشخص نکرده است، فراتر از اینکه تیم مطبوعاتی جه، اولین عرضه‌ها را تایید کرده است. سدان برقی i5 در ماه اکتبر در برخی بازارها برگزار می شود.

ب ام و تایید کرده است که i5 eDrive40 با برد بلندتر و کم قدرت با دیفرانسیل عقب و یک پرچمدار M60 xDrive تمام چرخ متحرک ارائه خواهد کرد.

بی‌ام‌و دیروز پس از ط،ه زدن به سدان برقی i5، گرفتار شد که سری 5 را در خط تولید پایین می‌آورد. کارسپیا.

قرار است در ماه‌های آینده رونمایی شود، i5 با مرسدس بنز EQE سدان، ،س G80 الکتریکی، تسلا مدل S و آئودی A6 e-tron آینده روبرو خواهد شد.