بی ام و M2 2023 با نزدیک شدن به افشای ماه اکتبر، بار دیگر مورد تمسخر قرار گرفت

به لطف تصاویر قبلی از M2 پیش تولید، می د،م که این کوپه دو در با نمایشگر خمیده BMW عرضه خواهد شد.

این سطح از قدرت در Compe،ion جدید M3 و M4 بزرگتر را در تیررس M2 قرار می دهد. هر دوی آنها 353 کیلووات و 550 نیوتن متر در پایه دستی، با مدل های رقیب 375 کیلووات تولید می کنند.

به گفته یکی از اعضایی که یک سند خدمات داخلی را به Bimmerpost تالار گفتمان، همچنین یک گزینه xDrive تمام چرخ متحرک در آینده در دسترس خواهد بود.

  • بی ام و M2 2023 با نزدیک شدن به افشای ماه اکتبر، بار دیگر مورد تمس، قرار گرفت
    نمونه اولیه جاسوسی قبلی

صفحه‌نمایش‌های دوقلو در این مدل‌ها جدیدترین نرم‌افزار اطلاعات سرگرمی BMW iDrive OS 8.0 را با ناوبری ماهواره‌ای به صورت استاندارد اجرا می‌کنند.

تج،ات اختیاری تایید شده توسط BMW، علاوه بر قطعات پر زرق و برق M Performance، شامل سقف کربنی و صندلی‌های سطلی کربنی M است.

خودروساز باواریایی فعلاً به جزئیات توجه کرده است، اما گزارش شده است که M2 استاندارد نسبت به M2 Compe،ion که 302 کیلووات قدرت و 550 نیوتن متر گشتاور تولید می کند، قدرت بیشتری خواهد داشت.

انتظار نمی رود این قطعات M Performance تج،ات استاندارد M2 باشند زیرا نمونه های اولیه بی شماری را بدون این قطعات و همچنین تصویری از ،مت عقب درز کرده بودیم.

به نظر می رسد که تنظیمات صفحه نمایش مشابه مدل i4 و iX است که از یک دسته ابزار دیجیتال 12.3 اینچی و یک صفحه نمایش لمسی مرکزی 14.9 اینچی در همان محفظه استفاده می کند.

  • بی ام و M2 2023 با نزدیک شدن به افشای ماه اکتبر، بار دیگر مورد تمس، قرار گرفت

بیشتر: همه چیز BMW M2
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-bmw-m2-teased-a،n-as-october-reveal-nears

همچنین تایید کرد که M2 جدید با گیرب، اتوماتیک شش سرعته دستی یا هشت سرعته M Steptronic مبدل گشتاور در دسترس خواهد بود. درایو نیز تنها در هنگام راه اندازی به چرخ های عقب فرستاده می شود.

همچنین قصد دارد یک کوپه فوق‌العاده انحصاری مبتنی بر M4 CSL را با الهام از مفهوم CSL Hommage 2015 به نام 3.0 CSL معرفی کند که نام یک هومولوژی ویژه مبتنی بر E9 را از سال 1972 حذف کند.

ب ام و قصد دارد تا اوا، امسال نسخه تولیدی کانسپت XM پلاگین هیب، (PHEV) SUV را معرفی کند و تولید آن از اوا، سال 2022 در کارخانه اسپارتانبورگ، کارولینای ج،ی آغاز شود.

عرضه آ،ین خودروی غیر الکتریکی M بی‌ام‌و نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شود.

تاکنون نسخه‌های ویژه سبک وزن و قدرتمندتر BMW M4 CSL، M3 و M4 50 Jahre، iX M60 تمام الکتریکی و همچنین M3 Touring را معرفی کرده است.

شایعه شده است که M2 Compe،ion جدید شاهد افزایش ،وجی آن به 335 کیلووات یا حتی 365 کیلووات خواهد بود و انتظار می‌رود که موتور شش سرعته دستی نیز ادامه یابد.

قبلاً نمونه اولیه استتار شده مشابهی را با بال عقب برجسته، لوله‌های اگزوز زاویه‌دار و خطوط آئرودینامیکی برجسته‌تر دیده‌ایم. آنها بسیار شبیه به آنچه BMW در حال حاضر در مدل های بزرگتر M3 و M4 ارائه می دهد، شبیه است.

اگرچه ب ام و تایید کرد که از ماه جولای از نمایشگر خمیده در اروپا در کوپه معمولی سری 2 استفاده می کند، اما هنوز هم فقط به صورت محلی با خوشه ابزار دیجیتال 12.3 اینچی مجزا و صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی با سیستم عامل OS 7.0 در دسترس است.

ب ام و اخیراً گفته است که M2 آینده “از سطح عملکردی مشابه BMW M2 CS برخوردار است” و همان را دارد. موتور 3.0 لیتری توئین توربو شش سیلندر خطی به ،وان M3 و M4.

M2 معمولی که آ،ین بار در سال 2018 در اینجا دیده شد، 272 کیلووات و 465 نیوتن متر گشتاور داشت.

بی ام و در حال حاضر 50 سال از بخش M خود را با انبوهی از مدل های جدید با عملکرد بالا، از جمله M2 جدید، گرامی می دارد.

  • بی ام و M2 2023 با نزدیک شدن به افشای ماه اکتبر، بار دیگر مورد تمس، قرار گرفت

BMW M2 دارای شاسی M تطبیقی ​​و همچنین سیستم ترمز قدرتمندی است که مستقیماً از M3 و M4 گرفته شده است.

بخش M برند باواریایی یک تیزر ویدیوی کوتاهی را منتشر کرد اینستاگرام نمایش اجمالی اجمالی به برخی از نمونه های اولیه استتار شده با آنچه که انتظار می رود قطعات M Performance باشند – قبل از BMW M2 2023افشای اکتبر