بی وای دی شاسی بلند برقی یانگ وانگ را مسخره می کند

برخلاف آن مدل ها – یا در واقع هر وسیله نقلیه BYD – به نظر می رسد یک داشبورد متمایز از نوع دو روپوش با یک صفحه نمایش لمسی پرتره منحنی گسترده و ظاهراً خمیده وجود دارد.

این برند پریمیوم در سه ماهه اول سال 2023 عرضه خواهد شد و طبق گزارش ها اولین مدل دارای پلاک R1 است.

از آنجایی که BYD تولید خودروهای احتراقی معمولی را متوقف کرده است، یانگ وانگ خودروهای برقی را عرضه خواهد کرد – هرچند مشخص نیست که آیا انتخابی از خودروهای هیب، پلاگین یا باتری‌دار را ارائه می‌کند یا فقط دومی را ارائه می‌دهد.

  • بی وای دی شاسی بلند برقی یانگ وانگ را مس،ه می کند

تصاویر ثبت اختراع منتشر شده توسط اخبار خودرو چین مدل Yang، همچنین دارای جلوپنجره پیچیده و چراغ‌های راه‌اندازی است که در بالای گلگیرهای جلو قرار می‌گیرند، به‌علاوه سه برجستگی برجسته در بالای شیشه جلو که ممکن است حاوی چراغ یا سنسور باشد.

،وجی چینی یاچه همچنین گزارش می دهد که R1 مانند ریویان R1T و R1S دارای عملکرد چرخش تانک خواهد بود و به حق اختراعی اشاره دارد که BYD برای حالت “شناور” ثبت کرده است که می تواند به آن کمک کند تا در اعماق بیشتر حرکت کند.

  • بی وای دی شاسی بلند برقی یانگ وانگ را مس،ه می کند

در بی،ه ای که توسط رویترزخودروهای Yang، بین 800,000 تا 1.5 میلیون یوان (171,850 دلار استرالیا تا 322,219 دلار) قیمت خواهند داشت – که آنها را به گرانترین خودروهای تولید شده توسط BYD تبدیل می کند – و اولین مدل این برند یک آفرود خواهد بود.

قیمت‌گذاری مدل‌های Yang، آن‌ها را بسیار بالاتر از عرضه‌های پرچمدار فعلی BYD، سدان هان و کراس اوور تانگ قرار می‌دهد.

این خودرو در سال 2023 ساخته می شود و پیشرانه های بنزینی، هیب، و الکتریکی را ارائه می دهد. این اولین خودرو در طیف وسیعی از خودروهای سری T برای برند Jetour خواهد بود.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/byd-teases-yang،-electric-suv

این اولین خودروساز چینی نخواهد بود که برندی لو، تر و متمرکز بر SUV را تولید می کند.

  • بی وای دی شاسی بلند برقی یانگ وانگ را مس،ه می کند
    GWM Tank 300
  • بی وای دی شاسی بلند برقی یانگ وانگ را مس،ه می کند
    جتور T-1

همچنین شایعه شده است که مانند مرسدس بنز EQG آینده دارای چهار موتور الکتریکی با یک حرکت در هر چرخ است.

چری برند Jetour خود را دارد و همچنین در حال آماده سازی یک آفرود بلوک جدید به نام T-1 با ظاهری خاص به سبک Defender است.

ع،‌ها نشان می‌دهند که اولین مدل یانگ‌وانگ یک شاسی‌بلند بلوف و ایستاده در رگ لندروور دیفندر، مرسدس بنز ک، G یا تانک 300 GWM است. مانند آن مدل‌ها، تایر زاپاس روی درب عقب قرار دارد.

  • بی وای دی شاسی بلند برقی یانگ وانگ را مس،ه می کند
  • بی وای دی شاسی بلند برقی یانگ وانگ را مس،ه می کند

BYD تصاویری از یک نمونه اولیه استتار شده از آفرود آینده خود منتشر کرده است که تحت نسخه جدید فروخته می شود. یانگ وانگ نام تجاری.

اگرچه BYD در استرالیا بیشتر به خاطر Atto 3، یکی از مقرون به صرفه ترین خودروهای الکتریکی استرالیا شناخته می شود، Yang، R1 قیمتی نزدیک به EQG خواهد داشت.

BYD از رکورد فروش برخوردار است و حجم آن در 10 ماهه اول سال جاری سه برابر شده و به 1.4 میلیون رسیده است. این به رغم توقف تولید خودروهای احتراقی در مارس 2022 به نفع خط تولید منحصراً PHEV و EV است.

گریت وال موتور دارای دو است: Wey برای (بیشتر) کراس اوورها، و Tank برای SUV های مقاوم تر و بدنه روی فریم. انتظار می رود مدل های دومی در سال آینده در اینجا عرضه شوند، البته با نشان GWM Tank.