ب ام و X5 2023 در هند با شروع روپیه عرضه شد. 93.9 لک

BMW X5 جدید عرضه شده در هند یک خودروی CKD است و در کارخانه BMW در چنای مونتاژ شده است. دو گزینه موتور وجود دارد. یک موتور 6 سیلندر خطی 3.0 لیتری بنزینی (381 ، بخار، 520 نیوتن متر، 0-100 کیلومتر در ساعت در 5.4 ث،ه) و یک موتور 6 سیلندر خطی 3.0 لیتری دیزل (286 ، بخار، 650 نیوتن متر، 0-100) کیلومتر در ساعت در 6.1 ث،ه). هر دو موتور از فناوری BMW TwinPower Turbo به همراه یک سیستم هیب، ملایم 48 ولتی بهره می برند که 12 ، بخار قدرت و 200 نیوتن متر را به ،یب اضافه می کند.

ویژگی های جدید BMW X5
ویژگی های جدید BMW X5

BMW X5 فضای SUV سایز متوسط ​​لو، را که در آن بازیکن، مانند آئودی Q7، مرسدس بنز GLE LWB و Volvo XC90 در حال حاضر در آن فعالیت می کنند، دوباره تعریف می کند. برای خوب یا بد (عمدتاً بهتر)، BMW از زبان طراحی جدید بحث برانگیز که در حال حاضر روی M3، M4، i4، i7، 7-Series، XM و امثال آن استفاده می‌شود، دوری کرده است.

نمای خارجی جدید BMW X5
نمای خارجی جدید BMW X5

BMW X5 جدید معرفی شد

چیدمان کلی معمولی است که نشان دهنده استانداردهای کیفیت بالا و تن، و پرداخت بی عیب و نقص است. نورپردازی محیطی به آن چاشنی اضافی اضافه می کند. فقط تریم M Sport از تهویه صندلی برخوردار است. اما صندلی های قابل تنظیم الکتریکی با عملکرد حافظه، پشتیب، کمری و چرم مرینو استاندارد هستند. 4 منطقه کنترل آب و هوا نیز استاندارد است.

بازتعریف ژانر SUV سایز متوسط ​​لو،

نمایه جانبی دارای یک زبان طراحی معمولی تیز آلم، با نمایه قوی است. چراغ های عقب موتیف “X” دارند. اگر این به اندازه کافی اسپرت نیست، BMW یک پکیج M Sport با ،اصر مشکی براق را برای پویایی بیشتر ارائه می دهد. در داخل، صفحه نمایش منحنی عریض 14.9 اینچی BMW و صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی جدید 12.3 اینچی در مرکز توجه قرار دارند.

مشخصات جدید BMW X5
مشخصات جدید BMW X5

بسته های خدماتی شامل BMW Service Inclusive و BMW Service Inclusive Plus به ،وان گزینه می باشد. گزینه های تامین مالی نیز وجود دارد. ویژگی‌های طراحی خارجی شامل جلوپنجره‌ی روشنایی بی‌ام‌و Kidney Iconic Glow، چراغ‌های LED تطبیقی ​​ماتریسی و سپر اسپرتی است که نمای جلویی آن را مشخص می‌کند. ریل های سقف استاندارد هستند و ارتفاع آن را بیشتر تقویت می کنند. چرخ‌های آلیاژی 21 اینچی دارای طراحی پنج پره هستند که از مرکز آن بیرون می‌آیند و به ده پره به سمت رینگ تبدیل می‌شوند.

BMW X5 جدید معرفی شد
BMW X5 جدید معرفی شد

شش انتخاب رنگ برای انتخاب وجود دارد. آنها عبارتند از بروکلین گری، کربن سیاه، سفید معدنی، خا،تری آسمان ،اش، آبی تانز،ت و یاقوت کبود سیاه. قیمت پیشنهادی شامل GST و CESS غرامت است، اما مالیات RTO، بیمه، TCS و سایر لوازم را شامل نمی‌شود. از نظر ابعاد، زیر شاسی بلند سایز کامل BMW X7 قرار می گیرد.

واحد 8 سرعته Steptronic BMW تنها انتخاب جعبه دنده است. در کنار آن، سیستم BMW xDrive AWD و سیستم تعلیق بادی 2 محوره تطبیقی ​​با ویژگی خود تراز ،، تج،ات استاندارد هستند. سیستم‌های کمک راننده BMW، مجموعه تله‌ماتیک BMW ConnectedDrive، BMW Di،al Key Plus، BMW Live Cockpit Professional، BMW Intelligent Personal Assistant، و سایر ویژگی‌ها تجربه کلی را بسیار بهتر می‌کنند.

جدیدترین SUV سایز متوسط ​​این برند لو، آلم،، X5، در هند فرود آمد. از یک نقطه قیمت شروع می شود که از روپیه شروع می شود. 93,90,000 برای BMW X5 xDrive40i xLine و تا Rs. 1,06,90,000 برای BMW X5 x30d M Sport. BMW آن را در دو موتور بنزینی و دیزلی و تنها گیرب، 8 سرعته استپ ترونیک اتوماتیک عرضه می کند.

BMW X5 جدید معرفی شد
BMW X5 جدید معرفی شد

برای هند، بی‌ام‌و X5 جدید با قیمت 2000 روپیه عرضه شد. 93.9 لک (سابق) مسیر CKD را طی می کند و روند مونتاژ در کارخانه چنای BMW اتفاق می افتد.

آقای Vikram Pawah، رئیس BMW Group هند، گفت: “هیچ محدودیتی برای اطمینان هنگام رانندگی با BMW X5 جدید وجود ندارد. قدرتمندترین خودرو در این بخش، BMW X5 جدید متمایز و با ابهت است. قامت مطمئن آن با حضور مسلط در جاده، تاثیری ماندگار بر جای می گذارد. فضای داخلی مجلل تازه ساخته شده با تاکید بر فناوری پیشرفته، ظرافت بی نظیری را ارائه می دهد که BMW X5 جدید را مانند همیشه راحت و قانع کننده می کند. این شرکت دارای تمام ،اصر مورد نیاز برای تقویت موقعیت خود به ،وان رهبر بازار جه، در بخش خود است. ب‌ام‌و X5 جدید نه تنها استانداردهای بالایی را می‌طلبد، بلکه مطابق با آن‌ها عمل می‌کند و احترام شما را در هر مایل سفر به دست می‌آورد.»


منبع: https://www.rushlane.com/2023-bmw-x5-launched-in-india-s،ing-from-rs-93-9-lakh-12474153.html