تاتا تیاگو EV رکورد جدیدی ثبت کرد

تاتا تیاگو EV که ارزان‌ترین 4 وات برقی در هند است، پاسخ خوبی را به خود جلب کرده است. تعداد رزروها از مرز 10000 عبور کرده است. از زم، که رزروها در ساعت 12 ظهر دیروز باز شدند، علامت 10000 فقط در یک روز افزایش یافت. تاتا موتورز با الهام از علاقه فوق‌العاده مشتریان و برای تشویق بیشتر به پذیرش انبوه خودروهای برقی، قیمت‌های اولیه ویژه را از 8.49 لَک INR (در سراسر هند – نمایشگاه قبلی) به 10000 مشتری افزایش داده است.

پیشنهاد قیمت معرفی تاتا تیاگو EV تمدید شد

ابعاد فیزیکی با ICE Tiago به جز وزن و فاصله از زمین ی،ان است. وقتی صحبت از باتری به میان می آید، Tiago EV دو مجموعه از گزینه های باتری را دریافت می کند. یکی، یک باتری 19.2 کیلووات ساعتی که با تریم های XE و XT با شارژر 3.3 کیلوواتی عرضه می شود و شعاع حرکتی 250 کیلومتری را نوید می دهد. دوم، یک بسته باتری 24 کیلووات ساعتی. ارائه شده با XT، XZ+، XZ+ Tech Lux با شارژر AC 3.3 کیلوواتی، و XZ+ و XZ Tech Lux با شارژر AC 7.2 کیلوواتی که برد 315 کیلومتر را نوید می‌دهد.

آقای شایلش چاندرا، مدیر عامل، وسایل نقلیه مسافربری تاتا موتورز، و تحرک الکتریکی مسافربری تاتا، ضمن تمدید پیشنهاد مقدماتی، گفت: «ما از استقبال بی‌نظیر به Tiago.ev ،سندیم و از مشتریان خود برای شروع به کار تشکر می‌کنیم. سفر EV برای تصدیق اشتیاق به خودروهای برقی و حمایت قاطعانه از پذیرش انبوه خودروهای برقی، تصمیم گرفته‌ایم قیمت اولیه را به 10000 مشتری دیگر گسترش دهیم.

قیمت تاتا تیاگو EV
قیمت خودروهای برقی تاتا تیاگو – برای 20 هزار مشتری اول معتبر است

اگر می گویید تیاگو یکی از مهم ترین خودروهای تاتا است، اشتباه نمی کنید. تیاگو همان خودرویی است که روح OG Indica را به ارث برده است. چیزی که ویستا و بولت نتوانستند به آن دست یابند. تیاگو همچنین به تاتا کمک کرد تا تصویر خود را کاملاً تغییر دهد و شکوه سابق دوران Indica خود را دوباره برقرار کند.

در فضای داخلی نیز، Tiago EV چند ،صر آبی را در اطراف دریچه‌های AC و کنسول مرکزی قرار داده است تا خود را از همتای ICE خود متمایز کند. از نظر ویژگی‌ها، تیاگو EV مجهز به کنترل تهویه مطبوع خودکار، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی بزرگ با Apple CarPlay و Android Auto، ورود بدون کلید با شروع دکمه فشاری، ابزار دقیق LCD با MID مرکزی، جعبه دستکش خنک‌شده، TPMS، احیاکننده چند حالته است. ترمز و خیلی چیزهای دیگر

مشخصات و ابعاد

تیاگو در حال حاضر در حالت فیس لیفت شده است و رقیب سرسخت سوئیفت و i10 Nios است. در شکل فعلی خود، ارزش من،ی برای پول ارائه می دهد و همچنین بر ایمنی با رتبه 4 ستاره ایمنی تصادف تأکید می کند که رقبای آن فاقد آن هستند. بنابراین، چگونه تاتا می تواند تصویر تیاگو را نسبت به این ویژگی ها بهتر کند؟ خوب، البته با ساختن نسخه الکتریکی آن.

رزرو را می توان با مبلغ 21000 روپیه در هر نمایندگی مجاز تاتا موتورز یا در وب سایت رسمی شرکت انجام داد. Tata Tiago EV فوراً به ،وان Tiago قابل تشخیص است. ویژگی های طراحی مشابه Nexon و Tigor EV را دارد. فقط کمی رنگ آبی در نمای بیرونی و داخلی و طراحی A-OK است.

در حال حاضر، ارزان ترین جریان اصلی برقی 4 واتی بعد از تیاگو EV، Tigor EV است که قیمت آن از روپیه است. 12.49 لک به روپیه 13.64 میلیون رقیب اصلی تاتا، ماهیندرا، اخیراً از XUV400 Electric رونمایی کرده است. و هیچ برنامه آشکاری برای ارائه یک خودروی برقی زیر روپیه ندارد. 10 لک تست درایوها از دسامبر 2022 به بعد و تحویل از ژانویه 2023 آغاز خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-tiago-ev-registers-new-record-10k-bookings-in-1-day-12448884.html

تیاگو EV توانایی درجه 29 درجه دارد و می تواند در 5.7 ث،ه از صفر به 60 کیلومتر در ساعت برسد. این قوای محرکه برقی را می توان با شارژر سریع ذکر شده در بالا در عرض 57 دقیقه به طور کامل شارژ کرد. Tiago EV یکی از نمونه های خود در هند است. از این رو، تعداد فروش خودروهای برقی را برای تاتا به ارتفاعات جدیدی رسانده است. با شروع قیمت ها از روپیه. 8.49 lakh و با رفتن به 11.79 lakh (ex-sh، مقدماتی)، حتی Tigor EV را نیز پایین می آورد.

Tiago در حال حاضر بنزین خالص، بنزین + CNG و اکنون، گزینه EV خالص ارائه می شود

تاتا تیاگو EV
تاتا تیاگو EV