تاتا تیاگو EV محبوب ترین در شهرهای کوچکتر

در فروش کلی Tiago EV تا به امروز، 10 شهر برتر کشور 35 درصد سهم داشته اند. 10 شهر بعدی 16 درصد سهم داشته اند. 49 درصد باقیمانده فروش تیاگو EV مربوط به سایر نقاط کشور است. این به وضوح نشان دهنده ترجیح عمده برای دریچه برقی در شهرهای کوچکتر است. نکته جالب دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که Tiago EV در مقایسه با Nexon EV در مکان‌های خاص فروش بیشتری دارد. برخی از نمونه ها عبارتند از Bilaspur، Satara، Shimoga و شهرهای کوچک مختلف در کرالا.

تیاگو EV در دو نوع برد متوسط ​​و برد بلند موجود است. با شارژ کامل، برد به ترتیب 250 و 315 کیلومتر است. تاتا 8 سال / 1.60 میلیون کیلومتر گارانتی برای بسته باتری و موتور ارائه می دهد. گارانتی خودرو 3 سال / 1.25 میلیون کیلومتر است.

داده‌های فروش، بینش‌های جالبی را در مورد اینکه چه ،ی تیاگو EV می‌،د و مکان‌هایی که بالاترین فروش را دارند، نشان داده است. جایگاه Tiago EV در بازار به ،وان یک برند متداول و جوان، موفقیت آمیز بوده است، زیرا درصد قابل توجهی از مشتریان را جوانان، ،یداران خودرو برای اولین بار و ،ن تشکیل می دهند.

Tiago EV – 49% فروش از شهرها و شهرهای کوچکتر

ترجیح خودروهای برقی تیاگو در شهرهای کوچکتر و شهرهای کوچکتر نشانه پذیرش جریان اصلی خودروهای الکتریکی است. همین چند سال پیش، ا،ر مردم از ایده یک خودروی الکتریکی در بخش ابتدایی اخم می ،د. استدلال معمول قیمت بالقوه بالا بود. با این حال، تاتا قو،ن بازی را با عرضه Tiago EV با قیمتی مقرون به صرفه تغییر داد. علاوه بر این، طیف وسیعی از ویژگی‌های پیشرفته را دریافت می‌کند که در هاچ‌بک‌های پایه پایه ICE در دسترس نیستند.

ترجیح تیاگو EV در شهرهای کوچکتر می تواند به دلیل عوامل متعددی باشد. یک دلیل می تواند در دسترس بودن آسان فضای پارکینگ خصوصی باشد، جایی که می توان به راحتی نقاط شارژ را در آن نصب کرد. شهرها و شهرهای کوچکتر درصد بیشتری از خانه های یک طبقه یا 2-3 طبقه دارند، در مقایسه با هزاران ساختمان بلند که در شهرهای برتر دیده می شود.

24 درصد از ،یداران تیاگو EV زن هستند

تاتا تیاگو EV با قیمت اولیه 8.69 میلیون روپیه در دسترس است، مقرون به صرفه ترین خودروی الکتریکی 4 در در هند است. این خودرو سال گذشته در سپتامبر عرضه شد، در حالی که تحویل آن از فوریه 2023 آغاز شد. Tiago EV تاکنون به فروش 15000 دستگاهی دست یافته است.

تاتا تیاگو EV
تصویر – پرانای تیدکه

نزدیک به 50 درصد از فروش خودروهای برقی تاتا تیاگو مربوط به شهرهای کوچکتر است که بیش از 35 درصد از 10 شهر برتر است.

میانگین صنعت برای ،ن ،یداران خودرو حدود 12 درصد است. در مورد Tiago EV، درصد ،یداران زن فقط دو برابر و 24٪ است. تیاگو EV در میان ،یدار، که برای اولین بار خودرو ،یداری می کنند نیز محبوب است. این گروه نزدیک به 24 درصد از فروش را به خود اختصاص داده است. دیدگاه کلیدی دیگر این است که حدود 56 درصد از مشتریان تیاگو EV زیر 40 سال سن دارند.

تیاگو EV دارای ظاهری اسپرت است و در طیف وسیعی از گزینه های رنگی هیجان انگیز موجود است. برخی از نکات برجسته عبارتند از چراغ های جلو پروژکتور، DRL های چشم نواز، سقف کنتراست و چرخ های فوق سبک. در داخل، تیاگو EV تودوزی چرم، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 7 اینچی توسط هارمن، دسته ابزار دیجیتال و اتصال ساعت هوشمند را ارائه می دهد.

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/tata-tiago-ev-most-popular-in-smaller-cities-has-24-women-buyers-12471895.html