تاتا تیاگو NRG CNG راه اندازی شد

با آرزوهای رو به رشد مشتریان، تقاضا از سوی مشتریان افزایش یافته است و مشتریان می‌خواهند ظاهر و احساس ممتازتری به وسیله نقلیه خود داشته باشند که فرصتی برای افزایش حجم به ما می‌دهد. پک چرم شامل یک فرمان روکش چرمی و صندلی‌های چرم درجه یک با هزینه اضافی روپیه است. قیمت تریم 25000 بیش از Tigor XZ+.
منبع: https://www.rushlane.com/tata-tiago-nrg-cng-launched-tigor-gets-leatherette-pack-12452244.htmlبا تیاگو، تیگور و به دنبال آن ن،ون، تاتا موتورز سفر خود را به سمت آنچه اکنون است آغاز کرد. تاتا برای سوار شدن بر موج کراس اووری که در هند توسط پولو کراس، اتیوس کراس، آوونتورا، i20 اکتیو و دیگران آشنا شد، کراس اووری مبتنی بر تیاگو به نام Tiago NRG را روانه بازار کرد. این نوع دارای روکش بدنه و افزایش فاصله از زمین است.

قیمت تاتا تیاگو NRG CNG در دو هفته اول نوامبر اعلام می شود – در رنگ های خا،تری، سفید، قرمز و سبز شاخ و برگ ارائه می شود.

نسخه جدید تاتا تیاگو NRG XT معرفی شد
نسخه جدید تاتا تیاگو NRG XT معرفی شد

تیاگو NRG XT و XZ موجود 6.42 میلیون روپیه و 6.83 میلیون روپیه قیمت دارند. با توجه به اینکه قیمت انواع CNG تیاگو معمولی 91 هزار روپیه بیشتر از همتایان بنزینی خود است، می توان قیمت مشابهی را برای Tiago NRG CNG انتظار داشت. اگر اینطور باشد، تیاگو NRG XT CNG و NRG XZ CNG می‌توانند قیمتی معادل ۷.۳۳ میلیون روپیه و ۷.۷۴ میلیون روپیه داشته باشند. تمامی قیمت ها پیش فروش می باشد.

تاتا در ت، برای دادن حال و هوای ممتاز به تریم Tigor XZ+ خود، پک چرم جدیدی را عرضه کرده است. تاتا موتورز گفت: «از ابتدای سال، Tigor با راه‌اندازی فناوری CNG، واکنش‌های خارق‌العاده‌ای را از سوی رسانه‌ها و مشتریان دریافت کرده است. این خودرو به دلیل قابلیت رانندگی، ایمنی و ویژگی های ارائه شده که منجر به افزایش فروش و سهم بازار و تبدیل Tigor به سدان شماره 2 در کشور شده است، قدرد، شده است. در نیمه اول سال مالی 2022-23، فروش بیش از 25 هزار نفر (رشد 230 درصد) با سهم بازار 18 درصد را پشت سر گذاشتیم.

پک چرم تیگور
پک چرم تیگور

نمایندگی های تاتا موتورز در مورد راه اندازی Tiago NRG CNG مطلع شده اند. در این تیراژ، تاتا موتورز فاش کرد که «طراحی تیاگو NRG و طراحی SUV از زمان عرضه مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. فیس لیفت و ارتقاء BS6 در سال 2021 آن را ممتازتر و جذاب تر کرد. این خودرو با بهترین ویژگی‌های ک،، قابلیت رانندگی، ایمنی و راحتی، معیارهایی را در بخش خود تعیین کرده است.

تاتا تیاگو NRG CNG راه اندازی شد
تاتا تیاگو NRG CNG راه اندازی شد

ما همچنین شاهد افزایش تقاضا و افزایش فروش خودروهای CNG در 3 سال گذشته با سه برابر شدن حجم و دو برابر شدن سهم در کل فروش به 11 درصد بوده ایم. به منظور افزایش رقابت پذیری خود در بخش رو به رشد CNG و به دست آوردن حجم افزایشی، ما در حال راه اندازی Tiago NRG ICNG – اولین Toughroader CNG هند هستیم.

تیاگو نقش مهمی در سبد PV تاتا موتورز دارد. این خودرویی است که روح OG Indica را به ارث برده و منع، می کند. کاری که ویستا با وجود حمل ایندیکا به نام خود انجام نداد. همچنین می توان از تیاگو به ،وان خودرویی که ثروت تاتا را تغییر داد، تحسین کرد.

پیش از این، Tiago NRG تنها با تریم XZ با مشخصات بالا عرضه شد. اخیراً، تاتا بسته NRG را روی تریم Tiago XT نیز ارائه کرده است. تاتا با این حرکت، این پیشنهاد متقاطع را برای طیف وسیع تری از مخاطبان در دسترس قرار داد. اکنون، تاتا فناوری iCNG خود را با Tiago NRG نیز ارائه می‌کند. نوک کلاه به موتور آرنا هند برای به اشتراک گذاری به روز رس،

Tiago NRG CNG راه اندازی شد

تاتا تیاگو NRG CNG از امروز به بعد در نمایندگی ها برای صورتحساب در دسترس خواهد بود. تیاگو NRG CNG به یک موتور بنزینی 1.2 لیتری مجهز خواهد شد که با استفاده از CNG، 72 ، بخار قدرت و 95 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. ارقام راندمان سوخت به 26.4 کیلومتر بر کیلوگرم می رسد. قیمت های رسمی در دو هفته اول آبان ماه اعلام می شود و در رنگ های خا،تری، سفید، قرمز و سبز شاخ و برگ ارائه می شود.

پک چرم تیگور
پک چرم تیگور

پک چرم تیگور XZ+