تاتا جت نسخه هریر، نکسون، سافاری

Jet Edition برای Nexon بر پایه تریم XZ+ (Premium) ساخته شده است و قیمت آن روپیه است. بالای 33000 Nexon Jet Edition با گزینه های بنزینی و دیزلی همراه با گزینه های دستی و اتوماتیک نیز ارائه می شود. Safari Jet Edition و Harrier Jet Edition بر پایه تریم XZ+ ساخته شده اند. Harrier Jet Edition قیمتی معادل روپیه دارد. 52000 نسبت به XZ+ استاندارد به دلیل اضافه شدن ترمزهای دیسکی در عقب. در حالی که Safari Jet Edition قیمتی معادل روپیه دارد. 30000 بیشتر از تریم XZ+ معمولی.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-jet-edition-harrier-nexon-safari-rs-12-13-l-to-rs-22-75-l-12447651.html

با این حال، Nexon Jet Edition دارای امکاناتی لو، مانند صندلی‌های دارای تهویه هوا، سانروف الکتریکی با عملکرد شیب‌دار، تصفیه‌کننده هوا با نمایشگر AQi و غیره است. Nexon JET Edition همچنین یک شارژر بی سیم نیز دریافت خواهد کرد. برخی از این ویژگی‌ها قبلاً در سایر مدل‌های نسخه ویژه Nexon و XZ+ (P) با مشخصات بالا یافت می‌شد.

هم اکنون هریر و سافاری به ESP پیشرفته و عملکردهای ایمنی مانند هشدار خاموش شدن راننده، هشدار ترمز وحشت و ترمز پس از ضربه مجهز هستند. این ویژگی ها فراتر از 14 عملکرد ایمنی موجود است که هر دو و سافاری در حال حاضر دارند. آنها همچنین پورت های USB Type-C را در همه ردیف ها دریافت می کنند.

محدوده نسخه جت از روپیه شروع می شود. 12.13 lakh (ex-sh) برای Tata Nexon XZ+ (P) و تا Rs. 22.75 lakh برای Safari XZA+ 6-Sater. هدف اصلی این نسخه جت ارتقاء تجربه کابین برای مشتری، است که معمولاً با جت های شخصی یا آن نوع سفر می کنند. از این رو، Jet Edition نامگذاری شده است. هدف آن جلب جذابیت ک، تجاری مشتریان در Harrier، Safari و Nexon است.

با این حال، در داخل، چند ویژگی انحصاری و همچنین ویژگی‌های مش، با نسخه‌های دیگر تاتا را می‌بینیم. نسخه جت دارای پوشش دو رنگی لو، Oyster White & Granite مشکی در داخل است. همچنین، روکش برنزی تکنو استیل برای ،مت می،، داشبورد، کنسول مرکزی و کنسول کف نیز بسیار جذاب به نظر می رسد. برای تکمیل آن، دوخت برنزی روی صندلی‌هایش نیز دیده می‌شود.

قیمت عرضه نسخه جت تاتا موتورز
قیمت عرضه نسخه جت تاتا موتورز

ویژگی ها و ارتقاء

تاتا موتورز نسخه جت

تاتا موتورز در حال حاضر نسخه‌های Dark Edition و Kaziranga Edition را در Safari، Nexon و Harrier با گزینه‌های بنزینی و دیزلی ارائه می‌کند.

Tata Jet Edition Lineup 2
Tata Jet Edition Lineup 2
اما اکنون، پیش از فصل جشن، تاتا موتورز نسخه جدید جت خود را برای Nexon، Safari و Harrier عرضه کرده است. با این حال، ،روز، پانچ، تیاگو و تیگور این درمان را دریافت نمی کنند. موضوع اینجا لو، و پیچیدگی است. این موضوع در تیزرها نیز منع، شده است.

از دیگر ویژگی‌های هریر و سافاری می‌توان به ترمز دستی الکترونیکی، هر 4 ترمز دیسکی جدید برای هریر، بی‌سیم Android Auto/Apple Carplay، تصفیه‌کننده هوا و شارژر بی‌سیم اشاره کرد. برای افزودن برجستگی بیشتر در این مورد، ما همچنین صندلی‌های چرمی Benecke-Kaliko سوراخ‌دار Tri-Arrow را با رنگ سفید صدفی و درج‌های مختلف برنزی برای بهبود محیط دریافت می‌کنیم.

Tata Jet Edition Nexon EV Front Three-Quarter
Tata Jet Edition Nexon EV Front Three-Quarter

در سال های اخیر، تاتا موتورز به ارائه نسخه های محدود قانع کننده و بسیار جذاب از وسایل نقلیه محبوب خود شهرت دارد. ما نسخه‌های تاریکی را دیده‌ایم که با Altroz، Nexon، Safari، Harrier و غیره ارائه شده‌اند. ما همچنین شاهد عرضه نسخه های Kaziranga با Punch، Harrier، Nexon و Safari بوده ایم.

انحصاری این نسخه جت یک رنگ بیرونی منحصر به فرد به نام Starlight است. این یک ،یب دو رنگ از بدنه برنزی خاکی و سقف نقره ای پلاتین است. این رنگ شبیه به نوع رنگ دوگانه ای است که مایباخ ها ارائه می دهند. همچنین دارای رینگ های آلیاژی مشکی جت و صفحات اسکید نقره ای در دو انتها است. این رنگ جدید ظاهری منحصربه‌فرد به محصولات خوش‌نظر تاتا ارائه می‌کند و آنها را از رقبا متمایز می‌کند.

تاتا سافاری جت ادیشن داخلی
تاتا سافاری جت ادیشن داخلی