تاتا سافاری، هریر فیس لیفت – فضای داخلی می‌تواند از بی‌نقص به زیبا تبدیل شود

مدت‌هاست که تاتا موتورز با پرچم‌داران Harrier و Safari بازی SUV ممتاز را انجام می‌دهد. اگرچه سافاری جدیدتر است، اما هریر از سال 2019 وارد بازار شده است. در فضای SUV ممتاز، زمان زیادی است. با وجود اینکه نسخه‌های ویژه تاتا تازگی را وارد معا، می‌کرد، لیفت کامل صورت مشهود بود.

این یکی کوچکتر است و بسیار پیچیده تر از واحد ،وجی به نظر می رسد. یک ترمز دستی الکترونیکی در پشت انتخابگر دنده وجود دارد. صفحه چرخشی با روکش ف،ی پیچ خورده و صفحه نمایش دایره ای در بالای آن ظاهری شیک و شیک به نظر می رسد. ما امیدواریم که این اهرم بتواند بیشتر از حالت های ESP “Terrain Response” را کنترل کند. شاید AWD خوب باشد، تاتا موتورز؟

زیر کاپوت: احتمالاً تغییر قوای محرکه در تاتا سافاری

طراحی داخلی فیس لیفت تاتا سافاری
طراحی داخلی فیس لیفت تاتا سافاری

صفحه پای، ف،ی تاتا سافاری، داشبورد دوخته شده، انتخابگر دنده

از دیگر تغییرات داخلی فیس لیفت تاتا سافاری می توان به فرمان 2 پره جدید با نورپردازی آرم اشاره کرد. یک دسته ابزار جدید نیز وجود دارد که با فیس لیفت ن،ون دیده می شود که در این ع، های جاسوسی قابل مشاهده نیست. تغییرات بیرونی شامل فاسیای کاملاً جدید با چراغ‌های جلوی عمودی LED (اولین بار برای تاتا)، رینگ‌های آلیاژی جدید شیک و چراغ‌های عقب LED جدید است.

تغییرات بیرونی
تغییرات بیرونی

طراحی صفحه نمایش افقی دوقلو هنوز در اخلاق طراحی تاتا نیست. در زیر صفحه نمایش اطلاعات-سرگرمی، می‌تو،م پنل کنترلی تاتا را لمسی و کلیدی HVAC ببینیم. کنترل آب و هوای دو منطقه ای یا نه، این ع، های جاسوسی نشان نمی دهد. کنسول مرکزی اکنون با انتخابگر دنده جدید برای انواع اتوماتیک متفاوت است.

،مت بالایی داشبورد و تزئینات درب نیز به احتمال زیاد پ،تیک های نرم لمسی دریافت می کنند. پانل‌های درب دارای لایه‌های چرمی با سوراخ‌های الگوی سه‌پیک، تاتا هستند. ،مت بالای داشبورد دارای روکش سنگین است، اما ما انتظار داریم که یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی بزرگ در مرکز قرار گیرد.

داشبورد روکش چرم
داشبورد روکش چرم

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/tata-safari-facelift-interiors-spys،ts-12474425.htmlبا ظهور محصولات پیشرفته تر و با ویژگی های سنگین، تاتا سافاری و لیفت صورت هریر می توانند از نردبان بالا بروند. این هم در نمای بیرونی و هم در فضای داخلی منع، شده است. تصاویر جاسوسی جدید تیم کارورسال، فضای داخلی را با جزئیات نسبی نشان می دهد تا تغییرات را مشخص کند. بیا یک نگاهی بیندازیم.

تاتا سافاری فیس لیفت داخلی – چه خبر؟ چی نیست؟ چه داغ است؟

این ع،‌های جاسوسی تعداد زیادی اطلاعات جدید را نشان می‌دهند که با ع،‌های جاسوسی قبلی قابل مشاهده نبودند. برای شروع، به داشبورد چرم پوشیده سلام کنید. ما می تو،م دوخت را در ،مت پایین داشبورد ببینیم. برخی از تولیدکنندگان پ،تیک هایی برای تقلید از دوخت دارند (به دلایلی عجیب). اما این دوخت در خط خود ایراداتی دارد. اگر فقط پ،تیکی بود، بی عیب و نقص بود.

تاتا موتورز به احتمال زیاد موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی جدید خود را با فیس لیفت های Harrier و Safari با قدرت 170 ، بخار و 250 نیوتن متر معرفی خواهد کرد. آسیاب 2.0 لیتری دیزل ،وجی با 168 ، بخار قدرت و 250 نیوتن متر به همین شکل ادامه خواهد داشت. شایعات نشان می دهد که یک واحد DSG 7 سرعته جدید نیز وجود دارد. با پیشرانه بنزینی، امیدواریم تاتا قیمت پایه جذابی را معرفی کند. راه اندازی می تواند در حدود فصل جشن باشد.