تاتا سافاری فیس لیفت در کره جنوبی مشاهده شد

انتظار می رود فیس لیفت سافاری مجموعه جدیدی از رینگ های آلیاژی را ارائه دهد. دو نسخه تا به امروز مشاهده شده است. یکی از این چرخ‌های آلیاژی معمولی است، در حالی که دیگری مانند واحدهای محافظی است که معمولاً در خودروهای الکتریکی دیده می‌شود. جای تعجب نیست زیرا نسخه الکتریکی سافاری نیز در آینده نزدیک عرضه خواهد شد. این احتمال وجود دارد که ابتدا فیس لیفت Safari ICE و سپس Safari الکتریکی عرضه شود.

چندین بار در تست‌های جاده‌ای مشاهده شده است، می‌توان جزئیات کمی در مورد فیس لیفت سافاری را رمزگشایی کرد. نمونه ای که در آفریقای ج،ی مشاهده می شود دقیقاً همان چیزی است که اینجا در هند دیده می شود. به راحتی می توان استنباط کرد که فیس لیفت سافاری استایل خود را از مفهوم Curvv وام گرفته است. شباهت بیشتری را می توان با Harrier EV که در نمایشگاه خودرو 2023 رونمایی شد مشاهده کرد.

این امکان وجود دارد که فیس لیفت سافاری بتواند یک موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی جدید را که در نمایشگاه خودروی 2023 به نمایش گذاشته شد، دریافت کند. 170 ، بخار و 280 نیوتن متر تولید می کند. گیرب، شامل دو گزینه دستی و اتوماتیک خواهد بود. فیس لیفت سافاری می‌تواند ویژگی‌های ممتاز و تج،ات ایمنی جدید را دریافت کند. این تغییرات احتمالاً منجر به افزایش قیمت ها می شود. فیس لیفت سافاری می تواند با قیمت اولیه حدود 16 تا 17 میلیون روپیه عرضه شود. مدل موجود از 15.65 میلیون روپیه شروع می شود.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-safari-facelift-s،ted-in-south-korea-export-spec-12470311.html

یکی دیگر از به‌روزرس،‌های بزرگی که گمانه‌زنی می‌شود، لوگوی جدید برای مجموعه خودروهای سواری تاتا است. همانطور که خودروهای تاتا در طراحی خود تکامل می یابند، لوگوی فعلی کمی قدیمی به نظر می رسد. تاتا می تواند یک لوگوی جدید معرفی کند، در حالی که آرم موجود را برای خودروهای تجاری خود حفظ کند.

فیس لیفت سافاری می تواند گزینه بنزینی داشته باشد

از جمله تغییراتی که با فیس لیفت سافاری مشاهده می‌شود، چراغ‌های جلو به صورت عمودی و جلوپنجره تازه‌شده و سپر جلو هستند. درست مانند Harrier EV که دارای یک نوار LED با عرض تمام در جلو بود، درمان مشابهی را می توان با لیفت صورت Safari معرفی کرد. در یک قاطر آزمایشی قبلی که در هند مشاهده شده بود، برخی از بخش‌های نوار LED واقعاً در جایی که پوشش استتار جدا شده بود، قابل مشاهده بود.

2023 تاتا سافاری فیس لیفت در کره ج،ی جاسوسی شد
2023 تاتا سافاری فیس لیفت در کره ج،ی جاسوسی شد

آزمایش محصولات جدید در مکان های خارج از کشور برای خودروسازان غیر معمول نیست. شرایط مختلف رانندگی و جنبه های آب و هوایی احتمالا می تواند داده های گسترده ای در مورد عملکرد خودرو ارائه دهد. این می تواند در توسعه محصولات قوی تر مفید باشد. همچنین احتمالاً تاتا موتورز در حال آزمایش مشخصات صادراتی Safari است.

نمای بیرونی فیس لیفت سافاری – چه چیزی جدید است؟

2023 تاتا سافاری فیس لیفت در کره ج،ی جاسوسی شد
2023 تاتا سافاری فیس لیفت در کره ج،ی جاسوسی شد. تصاویر – جاسوسی خودکار

علاقه مندان به خودرو در کره ج،ی از دیدن یک SUV به ظاهر بیگانه در سرزمین خود شگفت زده و شگفت زده شدند.

در حالی که سافاری یک شاسی بلند سایز متوسط ​​محبوب است، از نظر گزینه های پیشرانه فاقد آن است. مدل فعلی تنها دارای موتور 2.0 لیتری دیزلی است که 170 ، بخار قدرت و 350 نیوتن متر گشتاور دارد. این خودرو به یک گیرب، 6 سرعته دستی یا 6 سرعته اتوماتیک متصل می شود. در مقایسه، رقبایی مانند XUV700 و Scorpio N دارای گزینه های موتور دیزلی و بنزینی هستند.

2023 تاتا سافاری فیس لیفت در کره ج،ی جاسوسی شد
2023 تاتا سافاری فیس لیفت در کره ج،ی جاسوسی شد

تاتا موتورز چندین ماه است که فیس لیفت های Harrier و Safari را آزمایش کرده است. در تحولی جدید، فیس لیفت سافاری برای اولین بار در یک مکان بین المللی مشاهده شد. به طور دقیق، قاطر آزمایشی در بزرگراه Gyeongbu در کره ج،ی مشاهده شد. درست مانند هند، قاطر تست فیس لیفت سافاری به طور کامل استتار شده بود.