تاتا سافاری 4×4 کلاسیک 2023 ارائه شده است

نوار کرومی زیر کاپوت آن اکنون سیاه شده است که با جلوه دودی در چراغ های جلو کار می کند. در اطراف پشت، چیزها عمدتاً ی،ان هستند. هر چند این چیز بدی نیست. چراغ‌های عقب بازطراحی شده‌اند و اکنون LEDهایی با انحنای عمودی دریافت می‌کنند که زیبا به نظر می‌رسند. مشخصات جانبی تا حد زیادی ی،ان است به جز چرخ های آلیاژی آن که از سافاری مدرن هستند.

آیا یکی می ،ید؟

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/2023-tata-safari-cl،ic-rendered-new-suv-old-platform-12452253.html

Bimble Designs نمای کلی را دست نخورده نگه داشته و فقط ،اصر طراحی خاصی را اصلاح کرده است. در جلو، ما اکنون یک سپر جدید به همراه جلوپنجره و چراغ های جلو جدید داریم. مشبک دارای الگوی سه‌پیک، تاتا و چراغ‌های مه شکن جدید است. حتی با وجود اینکه مونتاژ چراغ های جلو مشابه است، ،اصر DRL جدید در داخل آن و واحدهای پروژکتور بازطراحی شده را دریافت می کند.

2023 تاتا سافاری ک،یک SUV راه اندازی شد
2023 تاتا سافاری ک،یک SUV راه اندازی شد

اخیرا شاهد عرضه Scorpio Cl،ic بودیم. یک OG Scorpio که رقیب اصلی OG Safari است. ماهیندرا با این حرکت حالا عقرب قدیمی را در کنار مدل جدید می فروشد. با دوره انتظار مضحک Scorpio N، مردم همچنان Scorpio Cl،ic را به ،وان یک گزینه من، در نظر می گیرند. این ممکن است به دلیل نشان بسیار مهم “عقرب” باشد.

2023 تاتا سافاری ک،یک SUV راه اندازی شد
2023 تاتا سافاری ک،یک SUV راه اندازی شد

تاتا حتی دارای موتور 2.2 لیتری قدیمی در پوشش BS6 است که اکنون منحصراً برای وسایل نقلیه تجاری مانند Yodha 2.0 تازه راه اندازی شده است. اگرچه تنها 100 ، بخار قدرت تولید می کند. برخلاف 148 در OG Safari.

رندر ک،یک سافاری توسط Bimble Designs ک،یک گذشته را در یک آواتار مدرن و مطابق با روندهای فعلی تصور می کند.

2023 تاتا سافاری ک،یک SUV راه اندازی شد
رندر SUV ک،یک تاتا سافاری 2023

سافاری یکی از SUV های نمادین تاتا موتورز است. Safari اولین بار در سال 1998 راه اندازی شد و چندین تجدید نظر را مشاهده کرد. تاتا موتورز نام نمادین «سافاری» خود را در قالب یک خودروی شاسی بلند دیفرانسیل جلو مدرن مونوکوک حفظ کرده است. این در اصل یک هاریر است که برای قرار دادن ردیف سوم کلاه بالایی کمی متفاوت به آن داده شده است.

علاقه مندان به آفرود و طرفداران سافاری ادعا می کنند که با نسل جدید، سافاری نرم شده است. برخلاف جانور بی رحمی که قبلا بود. OG Safari هرگز از پوشاندن دامن هایش در گل و لای ابایی نداشت. سافاری با شاسی سنتی قاب نردب، و چیدمان RWD، یک سیستم اختیاری 4X4 توسط BorgWarner در آواتار Storm دریافت کرد.

خودروسازان استراتژی فروش مدل های نسل قبلی را در کنار مدل های جدیدتر به کار گرفته اند. نمونه هایی در هند هوندا سیتی، ماهیندرا اسکورپیو و غیره هستند. حتی تاتا Indica را در کنار Indica Vista و Indigo را در کنار Indigo Manza فروخت. اگر تاتا OG Safari خود را به ،وان Safari Cl،ic بازگرداند، آیا یکی را می ،ید؟ رندر ک،یک سافاری 2023 ممکن است به شما کمک کند.

تاتا سافاری ک،یک 2023 ارائه شده است

در نمایشگاه خودروی قبلی، شاهد یک نسخه ویژه از Safari Storm بودیم. آیا می‌توان انتظار داشت تاتا موتورز سافاری 4×4 را در نمایشگاه خودروی 2023 در ژانویه 2023 بازگرداند؟ موتور 2.0 لیتری دیزلی که منبع Stellantis است می تواند جان تازه ای به این SUV قدیمی بدهد. موتور را می توان به گونه ای تنظیم کرد که قدرت کمتر و گشتاور بیشتری را متن، با برنامه جدید تولید کند.

اگر تاتا موتورز استراتژی مشابهی را دنبال کند و OG Safari را به ،وان سافاری ک،یک عرضه کند، چه؟ پیشنهاد وسوسه انگیز نیست؟ Bimble Designs نیز فکری مشابه داشت و این ایده را در قالب یک رندر دیجیتالی زنده کرده است. یک نگاه به آن کافی است تا دوباره عاشق این افسانه شوید.