تاتا موتورز همه خودروها را به هنجارهای جدید RDE ارتقا می‌دهد

نه تنها خودروهای تاتا با RDE و E20 مطابقت دارند، بلکه اکنون دوباره تنظیم شده‌اند تا تجربه‌ای روان‌تر از قبل ارائه دهند.

ارتقا هنجارهای تاتا ن،ون RDE
تصویر – سانجی ،لی

پیشرانه های Altroz ​​و Punch اکنون بسیار نرم تر هستند، به خصوص در دنده های پایین تر. این باعث افزایش قابلیت رانندگی در سطح پایین می شود. هر دو Altroz ​​و Punch در حال حاضر مجهز به عملکرد شروع/توقف بیکار هستند. این باید کمی راندمان سوخت را افزایش دهد. شروع/توقف بیکار به صورت استاندارد در سراسر محدوده ارائه می شود که لمس خوبی است.

آقای راجان آمبا، معاون فروش، بازاریابی و خدمات مشتری در تاتا موتورز وسایل نقلیه مسافربری، به مشارکت این شرکت در کاهش آلودگی وسایل نقلیه اشاره کرد. در کنار آن، تاتا موتورز تلاش کرده است تا تجربه رانندگی و مالکیت را نیز بهبود بخشد. او همچنین اشاره کرد که این به‌روزرس، ایمنی، قابلیت رانندگی، ویژگی‌های ارتقا یافته، تجربه سواری بهتر و مهم‌تر از همه – تجربه مالکیت بدون دردسر را به ارمغان می‌آورد.

،وز دیزل حفظ شد

همراه با انطباق RDE و E20، پیشرفت دیگری نیز وجود داشت که ما را شگفت زده کرد. تاتا موتورز دیزل ،روز را حفظ کرده است، چیزی که پیش‌بینی می‌شد برای همیشه از بین برود. به این ترتیب، تاتا موتورز قصد دارد با ارائه تنها پیشنهاد دیزلی، سهم بازار را در بخش هاچ بک ممتاز به دست آورد.

تاتا موتورز در چند سال گذشته رشد زیادی را در فروش به ثبت رسانده است. تاتا موتورز با یک سری محصولات متنوع، تلاش کرده است تا جایی که ممکن است در بخش‌های مختلف نفوذ کند. این شرکت جایگاه خود را در فضای شاسی‌بلند زیر 4 متری حفظ کرده و سهم بازار من،ی در مورد خودروهای هاچ‌بک زیر 4 متری و شاسی‌بلندهای سایز متوسط ​​دارد.

تاتا موتورز از کاهش NVH و کاهش صدای داخل کابین با Altroz ​​سازگار با RDE یاد می کند. این قطعاً فضای کابین را بهبود می بخشد و در کل یک ،صر متفکرانه و قابل قدر است. تاتا موتورز حتی گارانتی استاندارد 2 ساله/75000 کیلومتری را به 3 سال در 100000 کیلومتر افزایش داده است. این باید تجربه کل مالکیت را به میزان قابل توجهی ارتقا دهد.

تاتا پانچ 2023 - موتور قدیمی در مقابل جدید
تاتا پانچ 2023 – موتور قدیمی در مقابل جدید. تصویر – sansCARi اج،
برای سال 2023، تاتا موتورز کل خط تولید خود را به روز کرده است تا با فاز دوم انتقال BS6 که توسط ،ت هند تعیین شده است، مطابقت داشته باشد. در طول مسیر، پیشرانه های تاتا موتورز هم اکنون مطابق با E20 هستند. این بدان م،است که همه خودروهای تاتا اکنون می توانند با سوخت تا 20 درصد ،یب اتانول کار کنند. پیش از این، این تنها 10 درصد بود. این اتحاد تاتا موتور با چشم انداز سبزتر تعیین شده توسط ،ت هند طنین انداز است.

خودروهای تاتا موتورز مطابق با RDE و E20

تاتا موتورز علاوه بر مطابقت با RDE (میزان آلایندگی واقعی رانندگی) مجموعه‌ای از ویژگی‌های خود را اضافه کرده است. این باید قیمت اضافی مرتبط با به‌روزرس، RDE را برای ،یداران قابل توجیه کند. این ویژگی ها شامل TPMS برای Tiago و Tigor است. این باید آرامش خاطر را همراه با نظارت بر فشار تایر برای افزایش عمر ،تیک تضمین کند.

تاتا موتورز قصد دارد گزینه های متعددی را به مشتریان ارائه دهد و به نظر می رسد این انگیزه پشت این مرحله باشد. موتورهای دیزل Revotorq در Nexon و Altroz ​​اکنون برای ارائه عملکرد و پاسخ بهتر مجددا تنظیم شده اند. محصولات ممتاز تاتا مانند هریر و سافاری مجهز به موتورهای دیزلی 2.0 لیتری Kryotec با منبع Stellantis هستند که قبلاً مطابق با RDE بودند. قیمت جدید تمامی خودروهای تاتا در زیر آمده است.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-motors-upgrades-all-cars-increases-std-warranty-12460638.html