تاتا نکسون فیس لیفت با هریر، چراغ عقب الهام گرفته از سافاری

فیس لیفت آینده ن،ون احتمالاً مجموعه ای از پیشرانه های مدل قبلی را حفظ خواهد کرد. ما در مورد یک موتور 1.2 لیتری توربو بنزینی (در حال حاضر) با 118 ، بخار قدرت و 170 نیوتن متر گشتاور و یک موتور 1.5 لیتری توربو دیزل با 113 ، بخار قدرت و 260 نیوتن متر گشتاور صحبت می کنیم. با شروع فاز دوم انتقال BS6، موتور 1.2 لیتری بنزینی 123 ، بخار قدرت و 225 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. ن،ون دیزل اعداد فعلی خود را حفظ خواهد کرد.

Tata Nexon Facelift LED Tail Light - Spied
Tata Nexon Facelift LED Tail Light – Spied

اکنون تاتا قرار است با دومین فیس لیفت به دستور کار مشابهی دست یابد. این بار به نظر می رسد تاتا موتورز ،اصر طراحی زیادی را از پرچمداران Harrier و Safari به عاریت گرفته است. چندین قاطر آزمایشی در گذشته نزدیک وجود داشته است، اما هیچ یک از آنها هیچ ،صر طراحی متمایز را نشان نداده است.

لیفت صورت تاتا ن،ون 2024
لیفت صورت تاتا ن،ون 2024

تاتا موتورز به طور مکرر Nexon را به روز کرده است. می توان گفت که به روز رس، ها به جای انقلابی، تکاملی بوده اند. اما، باید بگوییم تاتا در تغییر ظاهر با تغییرات تکراری مهارت دارد. اولین فیس لیفتی که ن،ون در سال 2020 دریافت کرد، روی این وسیله نقلیه معجزه کرد و ظاهر آن را کاملاً متحول کرد.

فیس لیفت آینده Nexon واحد جدید صفحه نمایش لمسی 10.2 اینچی را دریافت خواهد کرد، همانطور که در نسخه های قرمز تاریک Harrier و Safari و Altroz ​​Racer دیده می شود. این صفحه‌نمایش جدید دارای رابط کاربری جدیدی است که بسیار نرم‌تر از نرم‌افزارهای ،وجی است که از صفحه نمایش ۷ اینچی در Nexon، یک کنسول ابزار دیجیتال ۷ اینچی، فناوری ADAS و ۶ کیسه هوا استفاده می‌کنند. قیمت‌های ن،ون فیس لیفت شده جدید می‌تواند در محدوده 8 تا 15 میلیون روپیه باشد.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-nexon-facelift-spied-with-harrier-safari-inspired-taillight-12463806.html

همانطور که در پست قبلی ما آشکار شد، Nexon با یک انتقال DCT جدید در حال آزمایش است. هنوز مشخص نیست که آیا این همان واحد 6 سرعته ای است که در Altroz ​​DCT یافت می شود یا یک دستگاه جدید. این جایگزین 6 سرعته AMT خواهد شد، در حالی که یک MT 6 سرعته همانطور که هست ارائه می شود.

همراه با تمام تج،ات و ،اصر طراحی جدید، فیس لیفت Nexon حتی ممکن است نام جدیدی برای ایجاد جذابیت برتر پیدا کند.

Tata Nexon Facelift LED Tail Light - Spied
Tata Nexon Facelift LED Tail Light – Spied

برای مدت طول،، Nexon برتری قوی نسبت به سایر SUV های زیر 4 متری و به طور کلی SUV ها داشته است. Brezza اکنون در فوریه 2023 پیشتاز است و اکنون پرفروش‌ترین SUV در هند است. افت فروش ن،ون را می توان با پیشرفت های اخیر مدل فیس لیفت آینده که در مرحله آزمایشی قرار دارد به حساب آورد.

به لطف Padmasinh Patil از علاقه مندان به خودرو، اکنون تصاویر واضح تری از فیس لیفت Nexon در اختیار داریم. برجسته ترین چراغ های عقب است. فیس لیفت آینده ن،ون دارای چراغ های عقب با الهام از هریر و سافاری است. چراغ‌های عقب جدید در ن،ون بزرگ‌تر و عریض‌تر از مدل قبلی خواهند بود که یادآور هریر و سافاری است.

این دومین فیس لیفتی است که ن،ون از زمان راه اندازی دریافت می کند و احتمالاً تا پایان سال 2023 پوشش خود را از دست می دهد. در تصاویر واضح تری که اخیرا دریافت کردیم، چراغ های عقب LED الهام گرفته از هریر و سافاری برای اولین بار به وضوح قابل مشاهده هستند. این یکی از تغییرات کلیدی در فیس لیفت آینده ن،ون خواهد بود.

Tata Nexon Facelift LED Tail Light - Spied
Tata Nexon Facelift LED Tail Light – Spied

ن،ون فیس لیفت دارای چراغ‌های عقب الهام گرفته از سافاری است

با اولین فیس لیفت، تاتا فقط ،اصر LED را در داخل همان محفظه تغییر داده بود، در حالی که این بار می تواند یک محفظه کاملاً جدید داشته باشد. احتمالاً تعداد کمی از ،یداران منتظر فیس لیفت آینده ن،ون هستند که باعث کاهش فروش جزئی می شود تا اینکه فیس لیفت ن،ون تا پایان سال 2023 عرضه شود.

مشخصات و ویژگی ها