تاتا هریر، سافاری ویژگی‌های جدید دریافت می‌کنند

ویژگی های بسیار بیشتری با انواع XZ+ معرفی شده است. این شامل ترمزهای دیسکی در هر چهار چرخ، ترمز دستی و شارژر بی سیم است. فناوری خودروی متصل iRA همچنین به‌روزرس، شده است تا شامل ویژگی‌های جدیدی مانند تجزیه و تحلیل استفاده، اتصال برنامه ساعت هوشمند، تجزیه و تحلیل درایو، بررسی خودکار و دستی DTC و گزارش سلامت ماهانه باشد.

نسخه جت تاتا
نسخه جت تاتا

همه انواع Harrier دارای پورت USB Type C در جلو هستند. در مورد هریر XZ و نسخه های بالاتر، درگاه های USB نوع C برای سرنشینان عقب نیز در دسترس خواهد بود. ارتقای ایمنی مانند ESP پیشرفته اکنون با نوع Harrier XZS و بالاتر در دسترس است. ESP پیشرفته شامل ویژگی های اضافی مانند هشدار چرت زدن راننده، ترمز پس از ضربه و هشدار ترمز وحشت است.

سافاری مجموعه‌ای از به‌روزرس،‌های مشابه را برای انواع مربوطه دریافت می‌کند. استثناهایی مانند ترمزهای دیسکی تمام چرخ وجود دارد که قبلاً با سافاری نیز موجود بود. در مورد نسخه طلایی، به روز رس، به iRA محدود می شود. ویژگی هایی مانند تکیه گاه های راحتی تنها با نوع XZ+ سافاری در دسترس خواهند بود. هریر و سافاری هر دو از یک موتور 2.0 لیتری توربو دیزل Kryotec استفاده می کنند. حدا،ر قدرت 170 ، بخار و حدا،ر گشتاور 350 نیوتن متر را تولید می کند. گزینه های گیرب، شامل 6 سرعته دستی و 6 سرعته اتوماتیک است.

قیمت های جدید تاتا هریر، سافاری نوامبر 2022

در حالی که فقط انواع منتخب با ویژگی های جدید به روز شده اند، قیمت ها برای همه انواع هریر و سافاری افزایش یافته است. به نظر می رسد که بیشتر یک افزایش قیمت معمولی است که بر اساس افزایش هزینه های ورودی و تولید است.

در دسترس قرار دادن این ویژگی‌های ممتاز با انواع با مشخصات پایین‌تر می‌تواند به هدف قرار دادن پایگاه مشتریان بزرگ‌تر کمک کند. علاوه بر این، نسخه‌های JET هریر و سافاری دارای موضوع خاصی هستند که ممکن است برای هر مشتری بالقوه جذاب نباشد. ویژگی‌های جدید مدل‌های استاندارد هریر و سافاری نیز شایستگی‌های آن‌ها را در برابر رقبا بهبود می‌بخشد.

تاتا هریر، ویژگی های جدید سافاری

در اقدامی که به نظر می رسد بر اساس بازخورد بازار باشد، تاتا موتورز ویژگی های جدیدی را برای هریر و سافاری معرفی کرده است. اینها با XMS و انواع بالاتر در دسترس خواهند بود. بیشتر اینها ویژگی‌های فنی و ایمنی هستند که قبلاً با نسخه‌های JET Harrier و Safari در دسترس هستند.

قیمت تاتا سافاری بین 9000 تا 20000 روپیه افزایش یافته است. محدوده سافاری اکنون از 15.45 میلیون روپیه برای نوع XE شروع می شود. Safari XZA+ Gold با مشخصات بالا 23.66 میلیون روپیه قیمت دارد. انواع سافاری با 20 هزار افزایش قیمت عبارتند از XZ+، XZ+ Adventure، XZ+ Kaziranga، XZ+ Dark، XZ+ Gold، XZA+، XZA+ Adventure، XZA+ Kaziranga و XZA+ Gold.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-harrier-safari-get-new-features-priced-increased-12452896.html

در مورد تاتا هریر، قیمت ها از 5000 روپیه تا 31000 روپیه افزایش یافته است. کمترین افزایش قیمت 5 هزار روپیه برای Harrier XZ+ Jet و XZA+ Jet است. بالاترین افزایش قیمت 31 هزار روپیه برای هریر XZ+ Kaziranga و XZA+ Kaziranga است. قیمت هریر اکنون از 14.80 میلیون روپیه برای نوع XE شروع می‌شود و تا 22.35 لک برای نسخه تاریک Harrier XZA+ می‌رسد.

بیشتر ویژگی‌های جدید هریر و سافاری از نسخه‌های جت این شاسی‌بلندها به عاریت گرفته شده است.

تاتا سافاری جدید
تاتا سافاری جدید