تاتا هریر فیس لیفت قبل از پرتاب انجام شد

انتظار می‌رود کیت ایمنی با ویژگی‌هایی مانند نمایشگر دید فراگیر 360 درجه به‌روزرس، شود. این اخیراً روی یک قاطر آزمایشی مشاهده شد. سایر به روز رس، های کلیدی می تواند شامل کنسول ابزار تمام دیجیتال، روشنایی محیط و ترمز دستی الکترونیکی باشد. با محبوبیت ADAS، این امکان وجود دارد که اینها نیز با لیفت صورت Harrier معرفی شوند. ADAS فقط با انواع منتخب با مشخصات بالا در دسترس خواهد بود.

محدوده قیمت هریر در حال حاضر از 14.70 میلیون روپیه شروع می شود، در حالی که نسخه XZA+ Dark با مشخصات بالا 22.05 میلیون روپیه قیمت دارد. نوع بنزینی فیس لیفت هریر حدود 1 میلیون روپیه ارزان تر خواهد بود. انتظار می رود در اوایل سال 2023 عرضه شود.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-harrier-facelift-spied-revised-headlight-design-12445615.html

هریر و سافاری در حال حاضر دارای موتور 2.0 لیتری توربو دیزل فیات هستند که 170 ، بخار قدرت و 350 نیوتن متر گشتاور دارد. این امر به شکل فعلی ادامه خواهد یافت. گزینه های گیرب، شامل 6 سرعته دستی و 6 سرعته اتوماتیک است. همچنین انتظار می‌رود که نوع بنزینی هریر دارای گزینه‌های گیرب، دستی و اتوماتیک باشد.

در حالی که هریر و سافاری خودروهای شاسی بلند مجهزی هستند، عرضه‌های جدیدی مانند ماهیندرا XUV700 انتظارات را حتی از این هم بالاتر کرده است. تاتا موتورز برای اطمینان از اینکه به هیچ وجه عقب نمی ماند، روی نسخه فیس لیفت Harrier و Safari کار می کند. به روز رس، های برنامه ریزی شده برای هریر نیز به سافاری راه پیدا می کند.

تاتا هریر و سافاری طیف گسترده‌ای از به‌روزرس،‌ها از جمله پیشرفت‌های بصری، ویژگی‌های جدید راحتی و راحتی، ارتقاء ایمنی و احتمالاً موتور بنزینی را دریافت خواهند کرد. در مقایسه با سایر رقبا، تنها هریر و سافاری آن هستند که در حال حاضر گزینه بنزینی ندارند. انواع بنزینی ارزان‌تر از انواع دیزلی خواهند بود که به مشتریان بزرگ‌تری کمک می‌کند.

Harrier فیس لیفت Spied

مشخص است که یک موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی جدید برای Harrier و Safari در دست توسعه است. این یک نسخه با ظرفیت بیشتر از موتور 1.2 لیتری توربو بنزینی موجود خواهد بود که در حال حاضر در Nexon و Altroz ​​انجام وظیفه می کند. در حالی که ساختار اصلی موتور ی،ان خواهد بود، یک سیلندر اضافی برای افزایش قدرت اضافی دریافت می کند. پیش بینی می شود موتور بنزینی 1.5 لیتری هریر حدا،ر قدرتی در حدود 150 ، بخار تولید کند. نزدیکترین رقیب هریر XUV700 از موتور 2.0 لیتری توربو بنزینی استفاده می کند که 197 ، بخار قدرت دارد.

آ،ین ع،‌های جاسوسی فیس لیفت تاتا هریر 2023 به Eeshwar Ka، علاقه‌مند به خودرو اختصاص دارد. یکی دیگر از حوزه های تمرکز می تواند بهبود قابلیت های خارج از جاده هاریر باشد. این شامل تعدادی تغییرات از جمله ترفندهایی در تنظیمات تعلیق است. کوانتومی کلی تغییرات مربوط به آفرود می تواند در مورد سافاری بیشتر باشد، زیرا اکنون یک رقیب سرسخت به شکل Scorpio-N دارد.

نوع بنزینی هریر

انتظار می‌رود فیس لیفت هریر با تغییراتی در جلوپنجره جلو، چراغ‌های جلو و سپرها، ظاهری تازه‌تر داشته باشد. مجموعه جدیدی از رینگ های آلیاژی و تغییرات ظریف در عقب نیز محتمل است. در داخل، فیس لیفت Harrier یک سیستم سرگرمی اطلاعاتی با صفحه نمایش لمسی بزرگتر خواهد داشت. این می تواند حدود 10 اینچ یا حتی یک واحد 12 اینچی باشد. مدل فعلی دارای صفحه نمایش لمسی جزیره شناور 7 اینچی با انواع با مشخصات پایین تر و صفحه نمایش لمسی 8.8 اینچی با انواع بالاتر و بالاتر است.

Harrier که در سال 2019 راه اندازی شد، برای مطابقت با لیست تج،ات ارائه شده توسط SUV های رقیب، نیاز فوری به به روز رس، های متعدد دارد.

تاتا هریر فیس لیفت اسپید
تاتا هریر فیس لیفت اسپید