تاتا هریر ADAS، سافاری ADAS

تاتا هریر و سافاری رد دارک ادیشن نیز سیستم اطلاعات سرگرمی جدیدی را در قالب یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی بزرگتر 10.25 اینچی دریافت می کنند. این 2 شاسی بلند همچنین دارای سیستم صوتی JBL با 9 بلندگو، دسته ابزار کاملا دیجیتال و دوربین 360 درجه هستند.

در بخش ICE، تاتا دارای Altroz ​​Racer، Punch CNG، Altroz ​​CNG و همچنین نسخه های برتر جدید Harrier و Safari بود. آره. تاتا هریر و سافاری به زودی نسخه‌های برتر جدید را در قالب Red Dark Edition دریافت خواهند کرد.

تاتا هریر و سافاری رد دارک ادیشن

تاتا موتورز در نمایشگاه خودروی 2023 در ماه گذشته، مجموعه گسترده ای از خودروها و SUV ها را داشت. در این میان هر دو خودروهای ICE و الکتریکی بودند. در خودروهای الکتریکی، این Harrier EV و Sierra EV بودند که در کنار مفاهیم Curvv و Avinya بیشترین توجه را به خود جلب ،د.

تاتا هریر ADAS و سافاری ADAS تج،ات ایمنی اضافه‌تری را با ترمز اضطراری خودکار، هشدار برخورد از جلو و عقب، هشدار ترافیک متقاطع عقب همراه با کمک نقطه کور، تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی و هشدارهای ،وج از خط و تغییر خط دریافت می‌کنند. دو نسخه قرمز تیره همچنین دارای ESP پیشرفته و در مجموع 6 ایربگ هستند.

خوشه ابزار کاملا دیجیتال، دوربین 360 درجه

Tata Harrier Red Dark Edition همراه با Safari Red Dark Edition نشان قرمز را به نمایش می گذارد تا آنها را از نسخه های تیره این 2 شاسی بلند که در حال حاضر در هند به فروش می رسد متمایز کند. همانطور که در نسخه‌های تاریک دیده می‌شود، نسخه‌های قرمز تیره تمام نمای بیرونی مشکی را در سایه‌ای به نام Oberon Black دارند. آنها دارای رینگ های آلیاژی 18 اینچی و کالیپرهای ترمز قرمز به همراه لهجه های قرمز در جلوپنجره جلو هستند که نمای بیرونی آن را تکمیل می کنند.

Harrier Red Dark Edition و Safari Red Dark Edition با تودوزی قرمز، صفحه نمایش لمسی بزرگتر و ویژگی های ADAS عرضه می شوند.

تاتا هریر جدید ADAS تاپ نوع
تاتا هریر جدید ADAS تاپ نوع

Tata Safari Red Dark Edition خود را از Harrier Red Dark Edition متمایز می‌کند زیرا دارای صندلی جلو برقی با حالت Boss، عملکرد تهویه برای صندلی‌های ردیف دوم، سانروف پانوراما و روشنایی محیط در درها و لبه‌های سانروف پانوراما است.

تاتا هریر و سافاری رد دارک ادیشن همچنان از طریق همان موتورهایی که در همتایان معمولی خود دیده می‌شود، نیرو می‌گیرند. این موتور 2.0 لیتری دیزلی 168 قدرت و 350 نیوتن متر گشتاور ارائه می دهد. این موتور دیزلی با گزینه گیرب، ۶ سرعته دستی یا ۶ سرعته اتوماتیک ارائه می شود. موتور برای مطابقت با استانداردهای جدید BS6 RDE به روز می شود. Harrier Red Dark Edition دارای ترمز دیسکی تمام چرخ است. راه اندازی ماه آینده، در مارس 2023 انجام خواهد شد. این نسخه های جدید در صدر خط تولید Harrier/Safari موجود خواهند بود.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-harrier-adas-safari-adas-top-v،t-launch-12457692.html

در حالی که اینها تنها تغییراتی هستند که در بیرون دیده می شوند، اما در کابین است که تغییرات عمده ای را در آن مشاهده خواهید کرد. مدل‌های Red Dark Edition دارای سیستم‌های پیشرفته کمک راننده (ADAS) هستند. بالا،ه Tata Harrier ADAS و Tata Safari ADAS اینجا هستند. آنها ADAS XUV700 و ADAS Hector را که در حال حاضر در بازار به فروش می‌رسند، خواهند پذیرفت.

تاتا سافاری جدید ADAS تاپ
تاتا سافاری جدید ADAS تاپ

صندلی‌ها با روکش صندلی قرمز «Carnelian» ساخته شده‌اند و دارای الگوی لحافی هستند. صندلی راننده با عملکرد حافظه و عملکرد تهویه قابل تنظیم است در حالی که طرح رنگ قرمز تا دستگیره ها گسترش می یابد. رنگ خا،تری متضاد روی داشبورد وجود دارد در حالی که فرمان درج های مشکی پیانو را می بیند.

Tata Safari ADAS جدید، Harrier ADAS - خوشه ابزار تمام دیجیتال
Tata Safari ADAS جدید، Harrier ADAS – خوشه ابزار دیجیتال کامل