تاتا پانچ یا هیوندای اکستر

جادارتر – هیوندای ا،تر می تواند فضای بیشتری را در داخل ارائه دهد. این می تواند ناشی از استفاده موثر از فضای کابین باشد. از نظر ابعادی، Exter تقریباً به اندازه تاتا پانچ خواهد بود.

هیوندای ا،تر در مقابل تاتا پانچ - کدام یک را باید ب،ید؟
هیوندای ا،تر در مقابل تاتا پانچ – کدام یک را باید ب،ید؟

ویژگی های بخش اول – Exter در حال آوردن بارهای تج،ات جدید است. یکی از نکات برجسته، داشبور جلو و عقب است که می‌تواند برای جمع‌آوری شواهد، همانطور که برای ادعای بیمه لازم است، مفید باشد. از دیگر ویژگی‌های بخش اول می‌توان به سیستم کنترل فشار تایر و هشدار سرقت اشاره کرد. Exter اولین شاسی بلند زیر 4 متری در کشور خواهد بود که به 6 کیسه هوا به صورت استاندارد در تمامی تریم ها مجهز می شود. اگرچه تایید نشده است، اما Exter می تواند بزرگ ترین سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی را نیز دریافت کند.

تاتا موتورز با یک هیوندای ا،تر با بارگیری کامل، ممکن است مجبور شود برخی به روز رس، ها را برای پانچ معرفی کند. همچنین به نظر می رسد تاتا بر روی یک جبهه جدید در قالب Punch EV تمرکز کرده است که انتظار می رود به زودی عرضه شود. هیوندای Exter EV نیز در حال ساخت است.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-punch-or-hyundai-exter-which-suv-s،uld-i-buy-12469892.html

طراحی و استایل جوان پسند – به نظر می رسد هیوندای ا،تر نمایه پویاتری دارد. یا می تواند فقط تمایل انسان به جذب چیز جدید باشد. برخی از ویژگی های برجسته Exter عبارتند از: جلوپنجره پارامتریک، چراغ های جلو مستطیلی، DRL های ال ای دی H شکل در بالا، صفحه لغزنده برجسته، قوس چرخ های مربع، ستون های سیاه شده، ریل های سقف، روکش بدنه و رینگ های آلیاژی برش الماس. همچنین انتظار می‌رود که این خودرو دارای سانروف تک جداره باشد.

با چنین ویژگی‌های قانع‌کننده‌ای که ارائه می‌شود، Exter قطعا ارزش صبر ، را دارد – به‌خصوص زم، که راه‌اندازی آن بسیار نزدیک است. اگر قصد ،ید پانچ را دارید، همینطور است توصیه می شود صبر کنید تا راه اندازی رسمی Exter. هنگامی که قیمت های خارجی همراه با ویژگی های عاقلانه متفاوت است، به شما کمک می کند بهتر تصمیم بگیرید که کدام یک از این دو را ب،ید.

هیوندای ا،تر در مقابل تاتا پانچ - کدام یک را باید ب،ید؟
هیوندای ا،تر در مقابل تاتا پانچ – کدام یک را باید ب،ید؟ تصویر – طرح های باگراوالا

هیوندای ا،تر دارای طیف وسیعی از ویژگی‌های ک، اول و بهترین در ک، است که می‌تواند دلیلی برای نگر، برای رقبایی مانند تاتا پانچ باشد.

در فضای خودروسازی هند که تحت سلطه ماروتی سوزوکی است، هیوندای و تاتا موتورز با نبرد سختی برای ،ب مقام دوم روبرو هستند. در حالی که هیوندای در ا،ر ماه‌ها پیشتاز است، پیشتاز کلی برای احساس راحتی کافی نیست. درصد قابل توجهی از فروش تاتا متعلق به Nexon و Punch است که به ترتیب به نقاط عطف تولید انباشته 5 و 2 میلیون واحد رسیده اند.

ویژگی های ایمنی پیشرفته – هیوندای برای مق، با تاتا پانچ که دارای رتبه ایمنی 5 ستاره (نسخه جه، NCAP) است، Exter را به بیش از 40 ویژگی ایمنی پیشرفته مجهز کرده است. این شامل ویژگی های بخش اول مانند ESC (کنترل پایداری الکترونیکی)، VSM (مدیریت پایداری خودرو) و HAC (کنترل کمکی در تپه) است. سایر ویژگی های ایمنی شامل چراغ های جلو خودکار، عملکرد اسکورت چراغ های جلو، دوربین پارک عقب، ABS با EBD، سنسورهای پارک عقب، سیگنال توقف اضطراری و یادآور کمربند ایمنی و کمربند ایمنی 3 نقطه ای (همه صندلی ها) است.

همانطور که قاتل ها برای حذف رقبا فرستاده می شوند، به نظر می رسد هیوندای نیز استراتژی مشابهی را برای مق، با تاتا پانچ دنبال می کند. پاسخ هیوندای به پانچ Exter است که در حدود جولای وارد تولید می شود. انتظار می رود در ماه آگوست، بازار عرضه شود. رزرو در حال حاضر برای مبلغ رمزی 11 هزار روپیه باز است.

دلایلی که چرا هیوندای ا،تر ارزش صبر ، را دارد

CNG خارجی از روز 1 – در مقایسه با تاتا پانچ که هنوز آپشن CNG دریافت نکرده است، هیوندای ا،تر از همان ابتدا دارای CNG خواهد بود. Exter در مجموع 3 گزینه پیشرانه خواهد داشت. موتور 1.2 لیتری کاپا بنزینی (E20 Fuel Ready) حدا،ر 83 ، بخار قدرت و 113.8 نیوتن متر حدا،ر گشتاور تولید می کند. گزینه های گیرب، شامل 5 سرعته دستی و خودکار هوشمند AMT است. بنزین دوگانه سوز با نوع CNG دارای گیرب، 5 سرعته دستی خواهد بود.

آیا ارزش صبر ، را دارد؟