تاتا Nexon Jet Edition متوقف شد

نسخه جت با Harrier، Safari و Nexon عرضه شد – تاتا موتورز اکنون Nexon Jet Edition را متوقف کرده است.

تاتا Nexon Jet Edition متوقف شد
تاتا Nexon Jet Edition متوقف شد

Tata Nexon Jet Edition که در آگوست 2022 عرضه شد، در صدر خط تولید قرار گرفت. این گران‌ترین نسخه Nexon بود که از 12.13 میلیون روپیه برای بنزین دستی تا 14.08 لک برای AMT دیزل قیمت داشت. تمامی قیمت ها پیش فروش می باشد.

این احتمال وجود دارد که به دلیل تقاضای کم، تاتا موتورز تصمیم به توقف نسخه‌های جت ن،ون گرفته باشد. اینها اکنون از وب سایت رسمی حذف شده اند. نسخه جت با هریر و سافاری نیز عرضه شد. آنها همچنان به پیشنهاد قبلی خود ادامه می دهند. فقط از Nexon متوقف شده است.

تاتا Nexon Jet Edition با تریم XZ+ در بنزینی و همچنین موتور دیزلی ارائه شد. هم گیرب، دستی و هم AMT عرضه می شد. در حال حاضر، Nexon Jet Edition متوقف شده است. منابع فروشنده نشان می دهند که در مقایسه با نسخه های دیگر، تقاضا برای نسخه جت کمتر بوده است.

قیمت بنزین تاتا ن،ون فوریه 2023
قیمت بنزین تاتا ن،ون فوریه 2023

روکش برنزی تکنو استیل در ،مت می،، داشبورد، کنسول مرکزی و کنسول کف آن نیز دیده می‌شود. این باعث می شود تاتا Nexon EV jet Editions جذاب تر از طرح های رنگی استاندارد به نظر برسد. میخ روی کیک دوخت برنزی روی صندلی‌های آن به همراه مارک «جت» که روی پشتی صندلی‌های جلو دوزی شده است.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-nexon-jet-edition-discontinued-official-website-12448244.html

تاتا موتورز به معرفی چندین نسخه از خودروهای مشابه معروف است. نسخه‌های تاریک، نسخه‌های کازیرانگا، نسخه‌های طلایی و اخیراً – نسخه‌های جت را دریافت کردیم. برخلاف برخی از برندهای خودرو که عرضه نسخه‌های ویژه برای آنها کم و بیش یک کار استیکر است، تاتا برای منحصربه‌فرد ، خودروهای نسخه ویژه به جای تفاوت‌های بصری، نکات خاصی را اضافه می‌کند.

علیرغم اینکه تاتا تولید Nexon Jet Edition را متوقف می کند، هنوز نزدیک به 60 نسخه با Nexon ارائه می شود. Nexon Petrol MT با 16 نوع، بنزینی AT با 15 نوع، Diesel MT دارای 15 نوع و Diesel AT دارای 11 نوع ارائه می شود. مجموع 57 نوع

قیمت دیزل تاتا ن،ون فوریه 2023
قیمت دیزل تاتا ن،ون فوریه 2023

Nexon EV Jet Edition

برای مثال، Kaziranga Editions با صندلی‌های تهویه‌دار جلو عرضه شد. نسخه طلایی با صندلی‌های تهویه‌دار عقب نیز عرضه شد. این ویژگی معمولا در سگمنت خودروهای لو، ارائه می شود. بله، سوناتا آن را یک دهه پیش دریافت کرد. خوب، نسخه تاریک فقط تغییرات بصری از درون بود. اما نکته را متوجه شدید. با جدیدترین نسخه های جت، هریر از ترمز دیسکی عقب در میان سایر موارد اضافه شده برخوردار شد.

تاتا Nexon Jet Edition متوقف شد

با قیمت 20 هزار روپیه بیشتر از نسخه استاندارد، در اینجا چیزی است که برای پول اضافی که برای Jet Edition در Nexon EV می پردازید، دریافت می کنید. Jet Edition ،یب رنگی انحصاری به نام Starlight را ارائه می کند. بدنه برنزی دو رنگ و در مقابل، سقف نقره ای پلاتینیومی دارد. همچنین رینگ‌های آلیاژی مشکی جت و صفحه‌های اسکید مصنوعی نقره‌ای رنگ نیز عرضه می‌شوند. در ،مت داخلی، Jet Edition یک روکش دو رنگ مجلل با پوشش سیاه Oyster White و Granite دارد.

تاتا موتورز همچنین Nexon EV Jet Edition را عرضه کرده بود. که هنوز در وب سایت ذکر شده است. فقط نسخه های Nexon Jet بنزینی و دیزلی متوقف شده اند. Nexon همچنین افزایش قیمت دریافت کرده است، زیرا تاتا موتورز موتور را برای مطابقت با هنجارهای جدید RDE به روز کرده است. در زیر قیمت های جدید ن،ون آورده شده است.