تاریخ راه اندازی Maruti Engage 5 ژوئیه

در مورد هزینه، Maruti Suzuki Engage احتمالاً قیمت بیشتری نسبت به Toyota Innova Hycross دارد. برای زمینه، Innova Hycross بین روپیه هزینه دارد. 18.55 لک و روپیه 29.99 لک (سابق).


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-engage-launch-date-5th-july-based-on-innova-hycross-12469957.html

Maruti Engage در 5 جولای عرضه شد - بر اساس Innova Hycross
Maruti Engage Render; عرضه در 5 جولای – بر اساس Innova Hycross

نمای جلوی جدید با LED DRL های NEXTre، جلوپنجره الهام گرفته از گرند ویتارا و برند سوزوکی احتمالاً تفاوت هایی با Maruti Suzuki Engage نسبت به Hycross دارند.

اگر ماروتی سوزوکی هر دو نوع هیب، و غیرهیب، را ارائه دهد، این سطوح تریم می‌توانند کاملاً به سیگما، دلتا، زتا، آلفا و آلفا پ، تبدیل شوند. فقط زتا، آلفا و آلفا پ، مجهز به یک پیشرانه هیب، قوی با قابلیت شارژ خودکار هستند. در حالی که سیگما و دلتا فقط بنزینی خواهند بود. نام هیبرید هوشمند احتمالاً برای انواع هیب، قوی با Maruti Engage است.

به روز رس، طراحی Maruti Engage

Maruti Suzuki Engage یک MPV مونوکوک خواهد بود که بر پایه پلت فرم TNGA تویوتا ساخته شده است. تنها موتور بنزینی 2.0 لیتری در قالب های غیر هیب، و هیب، عرضه می شود. در ظاهر غیر هیب،، Engage دارای 171 ، بخار قدرت و 205 نیوتن متر است. پیشرانه هیب، 183.8 ، بخار قدرت و 188 نیوتن متر به همراه یک موتور 206 نیوتن متر تولید می کند.

طراحی رندر نشان می دهد که Maruti Suzuki Engage چه شکلی است. چراغ‌های جلو دارای LED DRLهای NEXTre هستند که مشابه ا،ر خودروهای دیگر Nexa هستند. جلوپنجره برای ،یب یک پلاک کرومی که هر دو واحد چراغ جلو را به هم متصل می کند متفاوت است. یک لوگوی بزرگ سوزوکی در مرکز قرار می گیرد و سپر پایینی با LED DRL نیز مشابه است.

پرچمدار آتی ماروتی دارای سانروف پانوراما، فضای داخلی ممتاز، مجموعه ADAS، نورپردازی محیطی، صندلی عقب و بسیاری موارد دیگر خواهد بود. Innova Hycross ادعا می کند تا 23.2 کیلومتر در لیتر راندمان سوخت دارد. انتظار داشته باشید که Maruti Engage تقریباً همان مسافت پیموده شده را ارائه دهد. باید دید که آیا ماروتی سوزوکی فقط انواع هیب، قوی Engage را عرضه خواهد کرد یا هر دو نوع هیب، و غیرهیب،. در حال حاضر، تویوتا 6 تریم G، GX، VX، VX (O) ZX و ZX (O) را ارائه می دهد.

تاریخ راه اندازی Maruti Engage
تاریخ راه اندازی Maruti Engage

از دیگر تغییرات می توان به رینگ های آلیاژی مختلف اشاره کرد. این یکی از کارآمدترین روش‌های مهندسی نشان است که بیشتر جنبه‌های طراحی را مشابه نگه می‌دارد. در داخل، ما انتظار تغییراتی در رنگ‌ها و نشان‌های اثاثه یا لوازم داخلی داریم و نه بیشتر. به این ترتیب Maruti Suzuki Engage ممکن است قیمتی نزدیک به Innova Hycross داشته باشد و افزایش قیمت خیلی زیاد نخواهد بود.

مهندسی نشان به ماروتی سوزوکی و تویوتا این امکان را داده است تا مجموعه خود را در هند گسترش دهند. ماروتی سوزوکی این همکاری را برای فروش Innova Hycross مهندسی شده با نشان Engage گسترش می دهد. این خودرو دارای یک نمای جلوی جدید به همراه برخی تغییرات جزئی در چراغ های عقب خواهد بود. ماروتی سوزوکی به غیر از اینها و نام تجاری، بقیه هایکراس را همان طور که هست حفظ خواهد کرد.

در اوایل سال جاری، رئیس ماروتی، RC Bhargava، راه اندازی را در دو ماه پیشنهاد کرد. امروز ماروتی سوزوکی تاریخ عرضه رسمی را از طریق تیزر اعلام کرد. MPV جدید Maruti Engage در 5 جولای 2023 عرضه می شود.

Maruti Engage – چه چیزهایی را در بر خواهد داشت؟