تاپ نرم ماهیندرا تار 2023، نوع جدید پایه AX 4×4

این تریم جدید در سند فاش شده با نام Thar AX AC ذکر شده است. زیر تریم AX (O) قرار دارد و نسبت به دومی ویژگی های کمی کمتری دارد. این موتور با هر دو موتور بنزینی 2.0 و دیزلی 2.2 عرضه خواهد شد. Thar 1.5 دیزلی نسخه پایه AX را دریافت نخواهد کرد. در کنار این نوع، سند همچنین P، D را ذکر می کند – که برای بنزین، گازوئیل است. گونه ای از ثار نیز وجود دارد که در کنار آن ب ذکر شده است. آیا مخفف Bi-fuel است. آیا داریم یک شرکت ثار CNG نصب شد گزینه هم؟

تاپ نرم ماهیندرا تار AX 4x4 2023
تاپ نرم ماهیندرا تار AX 4×4 2023

در شرایط خارج از جاده رهایی از موقعیت های ،بنده ضروری است. ماهیندرا در حال حاضر این را فقط با تریم های LX با مشخصات بالا ارائه می دهد. ما امیدواریم ماهیندرا MLD را با تریم AX آینده ارائه کند. بسیاری از افرادی که در خارج از جاده هستند، فقط یک Thar 4X4 ساده با MLD می خواهند. این در حالت ایده‌آل دومین خودروی آن‌ها خواهد بود و فقط برای این است که آن را در یک مسیر آ، هفته به هم بزنند.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-mahindra-thar-soft-top-new-base-ax-4×4-v،t-12465157.html

از زم، که ماهیندرا دیفرانسیل قفل مک،کی (MLD) را به ،وان یک ویژگی استاندارد متوقف کرد، ما بیان کرده ایم که چگونه بر علاقه مندان به آفرود تأثیر می گذارد. MLD فقط در عقب با Thar وجود دارد و لغزش چرخ را تشخیص می دهد و می تواند تمام نیرو را به چرخی با بیشترین کشش بفرستد.

اکنون، طبق به‌روزرس، 2023، ماهیندرا پایه AX 4×4 را تایید کرده است. طبق سند فاش شده، ظرفیت آن 4 نفر خواهد بود. این بدان م،است که همه صندلی های جلو را در اختیار خواهد داشت. برخلاف نسخه قبلی که دارای صندلی های پرش در عقب بود، ظرفیت کل صندلی ها را به 6 می رساند.

گزینه های پیشرانه با نوع پایه جدید ماهیندرا تار AX – Thar CNG؟

ماهیندرا انواع جدیدی از Thar را تایید کرده است که احتمالاً در روزهای آینده عرضه خواهند شد – Take on Maruti Jimny AWD

تاپ نرم ماهیندرا تار AX 4x4 2023
تاپ نرم ماهیندرا تار AX 4×4 2023

ما در مورد احیای یکی از قدیمی ترین سلاح های Thar ی،ی تریم پایه AX با 4X4 و سقف نرم ماهیندرا صحبت می کنیم. از زمان راه اندازی در سال 2020 برای یک دوره کوتاه ارائه شده است. اما تولید آن متوقف شد زیرا می توانست به لطف صندلی های پرش در عقب امتیاز ایمنی کمتری ،ب کند.

تاپ نرم ماهیندرا تار AX 4x4 2023
تاپ نرم ماهیندرا تار AX 4×4 2023

در حال حاضر، 2.0 لیتر بنزینی 152 ، بخار قدرت و 300 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. مطابق با این پیشرانه از نظر گشتاور، یک موتور دیزلی 2.2 لیتری است که 130 ، بخار قدرت تولید می کند. تریم Thar AX فقط دارای گیرب، دستی است. این یک رقیب من، برای Maruti Suzuki Jimny و Force Gurkha خواهد بود.

آ،ین قیمت های ماهیندرا ثار - ،نی قیمت تریم پایه جدید AX 4x4
آ،ین قیمت ماهیندرا ثار – قیمت ،نی تریم پایه جدید AX 4×4

انتظار می رود ماهیندرا تار AX 4×4 2023 حدود 1.5 میلیون روپیه کمتر از نوع AX(O) مربوطه باشد. پایه بنزینی Thar AX 4×4 می تواند از 12 میلیون روپیه شروع شود در حالی که Thar AX 4×4 دیزلی می تواند از 12.5 میلیون روپیه شروع شود.

آیا MLD با Thar AX 4×4 ارائه می شود؟

با نزدیک‌تر شدن عرضه Maruti Suzuki Jimny، به نظر می‌رسد ماهیندرا در حال ایجاد تغییرات تهاجمی در Thar خود است. آنها ابتدا به لطف عرضه دیزل جدید Thar RWD 1.5، قیمت Thar را به 9.99 میلیون روپیه کاهش دادند. اگر این کافی نبود، ماهیندرا حملات بیشتری را برای جیمنی در نظر گرفته است.

تاپ نرم ماهیندرا تار همراه با نسخه جدید پایه AX 4×4