تحویل انبوه Toyota Innova HyCross توسط نمایندگی انجام می شود

تویوتا آن را به ،وان یکی از فناوری های پیشرفته و راحتی همراه با بهره وری سوخت آن بسته بندی کرده است. تقاضای آن به اندازه‌گیری اینکه آیا انتخاب عاقلانه‌ای برای تحرک پایدار است یا خیر، کمک می‌کند. Innova HyCross یک عملکرد قدرتمند و شتاب سریع برای تجربه رانندگی دقیق ارائه می دهد. برای TKM، HyCross برای تقویت میراث نام تجاری و تقویت تلاش تویوتا برای تحرک پایدار طراحی شده است.

تحویل انبوه Toyota Innova HyCross

نسخه هیب، تویوتا اینووا هیکراس تقاضای زیادی دارد – انتظار در برخی شهرها از مرز 1 سال گذشته است.

تحویل انبوه Toyota Innova HyCross
تحویل انبوه Toyota Innova HyCross

Innova HyCross حدا،ر راحتی و راحتی را از طریق ویژگی های داخلی ارائه می دهد. Paddle Shift و Driver Seat Memory تجربه رانندگی بی دردسری را ایجاد می کنند. کو، گازی دو منطقه ای خنک ماندن هر مسافر را تضمین می کند. آینه دید عقب داخلی الکتروکرومیک (EC IRVM) و آفتابگیر جمع شونده عقب به راحتی می‌افزاید. صفحه نمایش اطلاعات چندگانه TFT بزرگ شما را در جریان قرار می دهد. صندلی‌های چرمی با لحاف تیره رنگ بلوطی، قطعات ف،ی و نور غیرمستقیم محیط آبی، حس کابین را بهبود می‌بخشد.

طراحی بیرونی Toyota Innova HyCross شامل سانروف پانوراما، جلوپنجره جلویی با روکش ف،ی تفنگی و چراغ‌های جلوی LED خودکار با نور بالا خودکار است. این چراغ روشنایی دو کاره در روز (DRL) اولین بخش دارد. خط کاپوت برجسته، جلوپنجره شش ضلعی بزرگ، سپر عریض تر، عقب خمیده و ،تیک های بزرگتر با برآمدگی های کوتاهتر ظاهری پیچیده و خشن به خودرو بخشیده است.

اخیراً یکی از نمایندگی های تویوتا اقدام به تحویل انبوه Innova HyCross کرده است. فروشنده تمام صاحبان دسته اول را به نمایشگاه دعوت کرد و ماشین جدید را در همان روز به همه آنها تحویل داد. نکته کلاه به Car Jigyasu برای به اشتراک گذاری این ویدیو در مورد تحویل انبوه Innova Hycross جدید.

نقطه چشمی برجسته و صندلی‌های تهویه‌دار جلو، راحتی بیشتری را فراهم می‌کنند. صندلی‌های ردیف دوم عثم، و سیستم تهویه مطبوع چند منطقه‌ای، صندلی‌های عقب را به تجربه‌ای لذت‌بخش تبدیل می‌کنند. طراحی کف تخت، فاصله بین دو محور بلند و افزایش عرض پلت فرم فضای کافی را برای مسافران و چمدان ها فراهم می کند. درب عقب برقی و صندلی های کج شونده راحت هستند. تجربه یکپارچه اطلاعات و سرگرمی با صفحه نمایش 25.65 سانتی متری (10.1 اینچی) بهبود یافته است. فناوری iConnect ادغام نرم خودرو و گوشی هوشمند را امکان پذیر می کند. یک سیستم بلندگوی ممتاز JBL صدایی با کیفیت بالا ارائه می دهد.


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-innova-hycross-bulk-deliveries-video-12459947.html

پس از مدت ها انتظار، سرانجام مشتریان شروع به دستیابی به Innova HyCross جدید ،د. اگرچه رزروها از چند ماه پیش باز شده بود، تحویل فقط در حال حاضر آغاز شده است. اولین دسته از دارندگان Innova HyCross اکنون در شهرهای بزرگ هند تحویل می‌شوند.

Innova HyCross با پاسخ مثبت در هند مواجه شده است. در اصل، تطبیق پذیری و ویژگی های پیشرفته را برای برآوردن نیازهای مشتری ارائه می دهد. این خودرو بر روی یک سیستم الکتریکی هیب، قوی خود شارژر نسل پنجم، قاب مونوکوک و موتور بنزینی 2.0 لیتری 4 سیلندر TNGA، در میان دیگر ویژگی های خوب ساخته شده است.

سیستم الکتریکی هیب، قوی خود شارژ نسل پنجم Innova که بر روی پلتفرم Toyota New Global Architecture (TNGA) ساخته شده است، بهره وری سوخت 21.1 کیلومتر بر لیتر، شتاب سریع، مانور آسان و کیفیت سواری بالا را ارائه می دهد. Innova HyCross با موتور 2.0 لیتری TNGA با سیستم هیب، تویوتا (THS) و گیرب، e-drive برای ارائه حدا،ر توان ،وجی 137 کیلووات (186 ، بخار) عرضه می شود. گریدهای بنزین مجهز به موتور 2.0 لیتری TNGA توان ،وجی 128 کیلووات (174 ، بخار) را ارائه می دهند. HyCross SVEV قادر است 40 درصد مسافت و 60 درصد زمان را در حالت برقی (EV) یا آلایندگی صفر طی کند.

طراحی بیرونی، نمای داخلی غنی