تحویل نوع پایه ماهیندرا اسکورپیو N Z4 آغاز شد

روکش پارچه ای قهوه ای، جعبه دستکش خنک شده و IRVM که به صورت دستی کم نور می شود، دیگر ویژگی های داخلی قابل توجه است. در بیرون، تریم Z4 چراغ‌های جلو پروژکتور، LED DRL و مه شکن را از دست می‌دهد. گفته می شود، ماهیندرا یک پله جانبی را به صورت استاندارد در تریم Z4 ارائه می دهد. ،یب تمام این ویژگی‌ها، تریم Z4 بسیار جذاب به نظر می‌رسد.

پیشرانه

ماهیندرا تحویل مدل Z8 Scorpio N را در اولویت قرار داده بود – اکنون آنها تحویل نسخه پایه Z4 را آغاز کرده اند.

نوع پایه ماهیندرا اسکورپیو N Z4
نوع پایه ماهیندرا اسکورپیو N Z4

تریم Z4 دارای انتخابی از موتورهای بنزینی و دیزلی به همراه گزینه های گیرب، دستی و اتوماتیک است. Z4 همچنین گزینه ای برای انتخاب 4WD با گیرب، دستی دارد. با نگاهی به لیست ویژگی ها و پیشرانه ها، تریم Z4 به ،وان بهترین تریم VFM در سری Scorpio N معرفی می شود.

تحویل در هفته آ، سپتامبر 2022 آغاز شد. این شرکت 7000 خودروی شاسی بلند را در 10 روز اول جشنواره ناوراتری تحویل داد. در دسامبر 2022، ماهیندرا تحویل انواع با مشخصات متوسط ​​و پایین را آغاز کرد.

تحویل Scorpio N Z4 آغاز شد

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/mahindra-scorpio-n-z4-base-v،t-deliveries-s،-12454600.html

واحد AC دستی است و دارای عملکرد گرمکن است. در بالای کنترل‌های AC، دکمه‌ها و دستگیره‌هایی برای کنترل‌های سرگرمی و یک سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی داریم. از دیگر ویژگی های ارائه شده با Z4 Diesel AT می توان به کنترل کشش، کنترل فرود از تپه و موارد دیگر اشاره کرد. فرمان دارای کنترل های صوتی در سمت چپ و کروز کنترل در سمت راست است.

برای شروع، Z4 Diesel AT با حالت های درایو Zip، Zap و Zoom ارائه می شود. به گفته مالک، این حالت های رانندگی در سایت شرکت برای تریم Z4 ذکر نشده است. خوشه ابزار یک صفحه نمایش MID دریافت می کند که بازخو، های مختلف را نشان می دهد. دریچه های AC عقب با یک دمنده جداگانه ارائه می شوند.

از روزی که Scorpio N عرضه شد، کاملاً واضح بود که Scorpio N تقاضای زیادی خواهد داشت. شماره های رزرو خارج از نمودار بود. ماهیندرا وظیفه ،ره‌آوری برای برآوردن ج، زم، تحویل مشتریان داشت. آنها طرحی را طراحی ،د که طبق آن ،یدار، که انواع با مشخصات بالا را رزرو کرده بودند در اولویت اول قرار گرفتند.

از نظر موتور، ماهیندرا اسکورپیو N همان پیشرانه های 2.0 لیتری بنزینی و 2.2 لیتری دیزلی را دارد که در Thar و XUV700 وظایف خود را انجام می دهند. در تریم Z2 پایه Scorpio N، موتور 2.2 لیتری دیزلی تنها 130 ، بخار قدرت تولید می کند، در حالی که در Z4 به بعد، این موتور 172 ، بخار قدرت تولید می کند. گزینه های گیرب، شامل گیرب، 6 سرعته دستی و 6 سرعته اتوماتیک است.

تحویل Scorpio N Z4 شروع شد
تحویل Scorpio N Z4 شروع شد

یکی از اولین مشتریان نسخه پایه اسکورپیو N Z4، آکاش چودری می گوید که Scorpio N Z4 Diesel AT 4X2 او 5 روز قبل از تاریخ تحویل مطمئن به او تحویل داده شده است. آکاش شاسی بلند خود را با قیمت اولیه رزرو کرده بود. کانال نیک زیک همچنین اولین نگاهی به مدل پایه Scorpio N را که به حیاط فروشنده در ناگپور رسیده است را به اشتراک گذاشته است.