تست اسپید جدید هیوندای i20 فیس لیفت 2023 در کره

هیوندای به احتمال زیاد نمای جلوی خود را با جلوپنجره، چراغ‌های جلو کمی بازطراحی‌شده و سپر اسپرت‌تر به‌روزرس، می‌کند. شکل DRL های LED آن را می توان برای ایجاد تهاجمی بیشتر تغییر داد. در عقب، هیوندای i20 جدید ممکن است چراغ‌های عقب LED بازطراحی شده را دریافت کند. اینها ممکن است از DNA خانواده هیوندای پیروی کنند و همانطور که در Venue دیدیم چراغ‌های LED متصل را ارائه دهند.

هیوندای i20 فیس لیفت اسپید 2023
هیوندای i20 فیس لیفت اسپید 2023
اگر به فروش هاچ بک ممتاز نگاه کنیم، موتورهای بنزینی در این فضا غالب هستند. تنها 11 درصد از هیوندای i20 و 11 درصد از فروش تاتا ،روز متعلق به موتورهای دیزلی است. شایعات متعددی وجود دارد مبنی بر اینکه هیوندای در حال بررسی نسخه های دیزلی i20 است. اگر این استراتژی در کار باشد، ممکن است با عرضه فیس لیفت هیوندای i20 محقق شود.

با کاهش محبوبیت دیزلی در میان خودروهای هاچ بک، هیوندای i20 فیس لیفت 2023 احتمالا فقط گزینه بنزینی خواهد داشت.

هیوندای i20 فیس لیفت اسپید 2023
هیوندای i20 فیس لیفت اسپید 2023
iI20 در حال حاضر تنها هاچ بک ممتاز دیگری است که گزینه موتور دیزلی را ارائه می دهد. یکی دیگر از هاچ بک های ممتاز با موتور دیزل ،روز توسط تاتا موتورز است. هوندا جاز، ماروتی سوزوکی بالنو و تویوتا گلانزا برای هاچ بک های ممتاز خود به خط تولید فقط بنزینی تبدیل شده اند. هیوندای i20 فیس لیفت ممکن است در سال 2023 عرضه شود.

بخش هاچ بک پریمیوم یکی از محبوب ترین هاچ بک ها است. این بخش نسبت به هاچ بک های ارزان قیمت و اسلات های زیر 4 میلیون SUV ارتقاء من،ی ارائه می دهد. هیوندای i20 نمونه خوبی در این فضا است. اگرچه به اندازه Baleno نمی فروشد. Baleno در ماه گذشته بیش از دو برابر حجم i20 فروخت.

با این حال، i20 اعداد من،ی را ثبت می کند. تقریبا دو سال از عرضه نسل فعلی i20 می گذرد. به احتمال زیاد یک فیس لیفت نیمه عمر در راه است و به نظر می رسد در حال آزمایش در کره ج،ی مشاهده شده است. با ظاهر خوب رایج در مدل ،وجی، فیس لیفت i20 احتمالاً فقط کمی تازه می شود. بیا یک نگاهی بیندازیم.

هیوندای i20 فیس لیفت 2023

فیس لیفت هیوندای i20 که در حال آزمایش خالدار است، با پوشش استتار پوشیده شده است. به نظر می رسد یک نمای جلوی جدید به همراه چین های جدید طراحی شده روی درهای آن وجود دارد. این مدل با مشخصات بالا نیست، زیرا این قاطر آزمایشی از چرخ‌های فولادی با روکش چرخ استفاده کرده و با ستون‌های B و C سیاه‌شده عرضه نمی‌شود. روکش چرخ ها بسیار شبیه به مدل ،وجی است.

ممکن است تغییرات بسیار کمی در فضای داخلی i20 ایجاد شود. با این حال، چیزی برای شکایت وجود ندارد، زیرا ویژگی های بارگذاری شده بود. با این حال، این احتمال وجود دارد که هیوندای i20 2023 صندلی‌های تهویه‌دار ارائه کند و اولین خودرویی در بخش خود باشد که این کار را انجام می‌دهد.

مشخصات و ویژگی ها

منبع تصویر


منبع: https://www.rushlane.com/new-hyundai-i20-facelift-2023-version-spied-testing-in-korea-12454258.html

بعید است که مجموعه ویژگی های ADAS به این زودی ها به بخش های هاچ بک ممتاز برسد. پیشرانه‌هایی که غالب خواهند بود، یک موتور بنزینی 1.2 لیتری NA Kappa و یک موتور بنزینی 1.0 لیتری توربو GDI هستند. اولی قادر است 82 ، بخار و 115 نیوتن متر را با گزینه 5 سرعته MT یا CVT تولید کند، در حالی که دومی 118 ، بخار و 172 نیوتن متر را به یک iMT 6 سرعته یا 7 سرعته DCT متصل می کند.